Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1850/33633
Výrobca:
AIA COSMETICS
Variant produktu:
5 x 5cm, 12ks
Dostupnosť:
Skladom
28.50€ 37.10€
Bez DPH: 23.75€

Množstvo

AIA Prúžky z rýdzeho zlata na tvár a dekolt 5 x 5cm 12ks

Luxusné profesionálne ošetrenie s výrazným omladzujúcim efektom. Prúžky z rýdzeho zlata na tvár a dekolt. Zlato ovplyvňuje bunkové funkcie a poskytuje pleti novú energiu.

Toto napomáha k oživeniu a omladeniu pokožky. Zabraňuje nechceným stratám kolagénu a ovplyvňuje štruktúru elastínu. Klinické testy preukázali ,že ošetrenie maskou s 24k zlata dosahuje lepšie a rýchlejšie výsledky než skin resurfacing laser.

Pri výrobe našich produktov používame najvyšší stupeň čistoty –99,9%. Zlato vo svojej najčistejšej podobe nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

Návod na použitie:

Pred aplikáciou masky odporúčame aplikovať peeling, podľa typu pleti. Na odlíčenú a odmestenú pleť nanesieme základný masážny olej – AIA GOLD OIL a jemne masírujeme 2-3 min. Následne na tvár postupne prikladáme plátky zlatej masky na nosiči.- (tenký papierik na ktorom je prichytený zlatý list)Nosič priložíme na tvár a jemným pritlačením prenesieme zlato na pokožku.

Následne vykonávame liftingovú masáž 10-20 min. Zlato starostlivo vmasírujeme do pokožky. Podľa potreby doplňujeme olejom so zlatými vločkami. Po masáži zľahka odstránime prebytočný olej papierovým obrúskom.

Pri používaní v kombinácii s AIA Gold olejom, ktorý obsahuje zlaté fliačky stačí na aplikáciu masky použiť 4 plátky.

Prečo práve zlato v kozmetike?

Už v dávnych antických časoch sa zlato používalo na spevnenie pleti, na chladenie a ako ochrana proti zápalom. Zlato sa výborne vmasíruje do pokožky a tvár tak získa žiarivú, jasnú pleť. Zlato dokáže viazať vlhkosť až do 300 násobku svojej hmotnosti.

Zlato – to najhodnotnejšie pre Vašu pleť

Zlato zaraďujeme k prvým kovom, ktoré bolo človekom obrábané. Súvisí to na jednej strane so žltou farbou a na druhej strane je zlato jedným článkom prírody. Zlato svojou výnimočnou farbou spájame so slnkom. Toto zdôrazňuje aj jeho neustály lesk. Zlato ako kov sa už viac ako 6000 rokov spracováva na šperk.

Jeho vlastnosti ho robia veľmi atraktívnym. Vo viacerých kultúrach je súčasťou rituálnych predmetov. V dnešných časoch sa zlato využíva ako v kulinárstve tak aj v medicíne.

Skladovanie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste nie však pri nižšej teplote ako 0 °C.

Obsah balenia:

12 x zlatých 24k plátkov - rozmer 5 x 5 cm.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty