Hlavné menu
Your Cart

Kresliace tabuľky a šablóny

Kresliaca doska s LED osvetlením - na obkreslovanie Kresliaca doska s LED osvetlením - na obkreslovanie
-23 %
Kresliaca doska s LED osvetlením A4Výkresová doska s podsvietením LED vo formáte A4 je vynikajúcim nástrojom, ktorý Vám pomôže pri skicovaní, kreslení alebo navrhovaní grafiky. Je extrémne tenká vyrobená z ľahkého, ale veľmi trvanlivého akrylátu, ktorý je extrémne mobilný. Jeho napájanie nepotre..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Magická tabuľa na kreslenie - Magic Pad Magická tabuľa na kreslenie - Magic Pad
-23 %
Magická tabuľa na kreslenie - Magic Pad Kreatívne hračky pomáhajú rozvíjať motorické zručnosti, predstavivosť, rozhodovaciu schopnosť a tiež schopnosť vyjadrovania. Jednoduché ceruzky a papier nie sú také zábavné a občas narobia aj kopu neporiadku, ktorý rodičov nepoteší. Darujte deťom novú kreatív..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Obojstranná detská magnetická tabuľa Obojstranná detská magnetická tabuľa
-23 %
Obojstranná detská magnetická tabuľa Obojstranná magnetická tabuľa = skvelá zábava pre vaše deti. Vďaka modernej tabuli vo vašom dome zostanú steny, dvere, nábytok alebo iné predmety, na ktoré vaše dieťa miluje maľovanie, v perfektnom stave, bez stôp po farbičkách, fixkách alebo značkovačoch. Vý..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€
Podložka na maľovanie vodou pre deti Podložka na maľovanie vodou pre deti
-23 %
Podložka na maľovanie vodou pre deti, 75 x 50cm Podložka na maľovanie vodou Magic Water Painting Mat je pre deti veľa zábavy, ktorá nikdy nekončí! Naša súprava zabaví deti celé hodiny. Na maľovanie na našej kúzelnej podložke stačí čistá voda, takže sa nemusíte obávať žiadnych škvŕn od fixiek, fa..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Podložka na maľovanie vodou pre deti Podložka na maľovanie vodou pre deti
-23 %
Podložka na maľovanie vodou pre deti, 60 x 80cm Podložka na maľovanie vodou Magic Water Painting Mat je pre deti veľa zábavy, ktorá nikdy nekončí! Naša súprava zabaví deti celé hodiny. Na maľovanie na našej kúzelnej podložke stačí čistá voda, takže sa nemusíte obávať žiadnych škvŕn od fixiek, fa..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€