Hlavné menu
Produkty v košíku

Kresliace tabuľky

Kresliaca doska s LED osvetlením - na obkreslovanie Kresliaca doska s LED osvetlením - na obkreslovanie
-23 %
Kresliaca doska s LED osvetlením A4Výkresová doska s podsvietením LED vo formáte A4 je vynikajúcim nástrojom, ktorý Vám pomôže pri skicovaní, kreslení alebo navrhovaní grafiky. Je extrémne tenká vyrobená z ľahkého, ale veľmi trvanlivého akrylátu, ktorý je extrémne mobilný. Jeho napájanie nepotre..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
LCD kresliaca, písacia tabuľka / tablet pre deti aj dospelých LCD kresliaca, písacia tabuľka / tablet pre deti aj dospelých
-23 %
LCD kresliaca, písacia tabuľka / tablet pre deti aj dospelých, biela Digitálny tablet je vybavený 8,5 "displejom. Veľmi dobre reaguje na rôzne úrovne tlaku. Obrázok zostáva na podložke vidieť až do stlačenia mazacieho tlačidla. Elektrickú energiu spotrebováva iba proces mazania, takže sa nemusíte..
7,99€ 10,40€
Cena bez DPH:6,66€
Magická tabuľa na kreslenie - Magic Pad Magická tabuľa na kreslenie - Magic Pad
-23 %
Magická tabuľa na kreslenie - Magic Pad Kreatívne hračky pomáhajú rozvíjať motorické zručnosti, predstavivosť, rozhodovaciu schopnosť a tiež schopnosť vyjadrovania. Jednoduché ceruzky a papier nie sú také zábavné a občas narobia aj kopu neporiadku, ktorý rodičov nepoteší. Darujte deťom novú kreatív..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Obojstranná detská magnetická tabuľa Obojstranná detská magnetická tabuľa
-23 %
Obojstranná detská magnetická tabuľa Obojstranná magnetická tabuľa = skvelá zábava pre vaše deti. Vďaka modernej tabuli vo vašom dome zostanú steny, dvere, nábytok alebo iné predmety, na ktoré vaše dieťa miluje maľovanie, v perfektnom stave, bez stôp po farbičkách, fixkách alebo značkovačoch. Vý..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€
Podložka na maľovanie vodou pre deti Podložka na maľovanie vodou pre deti
-23 %
Podložka na maľovanie vodou pre deti, 75 x 50cm Podložka na maľovanie vodou Magic Water Painting Mat je pre deti veľa zábavy, ktorá nikdy nekončí! Naša súprava zabaví deti celé hodiny. Na maľovanie na našej kúzelnej podložke stačí čistá voda, takže sa nemusíte obávať žiadnych škvŕn od fixiek, fa..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Podložka na maľovanie vodou pre deti Podložka na maľovanie vodou pre deti
-23 %
Podložka na maľovanie vodou pre deti, 60 x 80cm Podložka na maľovanie vodou Magic Water Painting Mat je pre deti veľa zábavy, ktorá nikdy nekončí! Naša súprava zabaví deti celé hodiny. Na maľovanie na našej kúzelnej podložke stačí čistá voda, takže sa nemusíte obávať žiadnych škvŕn od fixiek, fa..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Svetelná kresliaca tabuľa pre deti – dinosaury Svetelná kresliaca tabuľa pre deti – dinosaury
Novinka -23 %
Svetelná kresliaca tabuľa pre deti – dinosaury Tabuľa na kreslenie a písanie rozvíja nielen výtvarné schopnosti už od útleho veku. Tiež stimuluje zmysly pre kreatívnu hru. Je to hračka prakticky bez obmedzení - môžete kresliť ľubovoľné kresby alebo použiť šablóny, ktoré sú súčasťou sady. Je to n..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Svetelná tabuľa pre deti na kreslenie so šablónami Svetelná tabuľa pre deti na kreslenie so šablónami
Novinka -23 %
Svetelná tabuľa pre deti na kreslenie so šablónami Tabuľa na kreslenie, písanie a učenie sa od útleho detstva rozvíja nielen výtvarné schopnosti. Stimuluje tiež zmysly pre tvorivú hru a teoretické učenie. Je to hračka prakticky bez obmedzení - môžete kresliť ľubovoľné kresby alebo použiť šablóny..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€