Hlavné menu
Your Cart

Kúpeľňa

Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mydlo, dezinfekciu so senzorom Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mydlo, dezinfekciu so senzorom
Top -23 %
Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mydlo, dezinfekciu so senzorom na batérie Automatický bezdotykový dávkovač výrazne zjednodušuje a urýchľuje dávkovanie správneho množstva tekutého mydla alebo inej dezinfekčnej kvapaliny - stačí umiestniť ruky pod spodnú časť zariadenia a časť tekutiny ..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mydlo, dezinfekciu so senzorom Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mydlo, dezinfekciu so senzorom
-23 %
Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mydlo, dezinfekciu so senzorom na batérie 250ml Automatický bezdotykový dávkovač výrazne zjednodušuje a urýchľuje dávkovanie správneho množstva tekutého mydla alebo inej dezinfekčnej kvapaliny - stačí umiestniť ruky pod spodnú časť zariadenia a časť tek..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Automatický dávkovač mydla 250ml Automatický dávkovač mydla 250ml
-23 %
Automatický dávkovač mydla 250ml Automatický bezdotykový dávkovač výrazne zjednodušuje a urýchľuje dávkovanie správneho množstva tekutého mydla alebo inej dezinfekčnej kvapaliny - stačí umiestniť ruky pod spodnú časť zariadenia a časť tekutiny okamžite vytečie z dávkovača. Moderné hygienické ..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Automatický dávkovač na dve zubné pasty Automatický dávkovač na dve zubné pasty
-23 %
Automatický dávkovač na dve zubné pasty, biely Dávkovač na dve zubné pasty a držiak zubných kefiek je praktickým doplnkom, ktorý Vám uľahčí každodennú hygienu. Jednoduchým pohybom ruky s kefkou vymačkne požadovanú dávku zubnej pasty. Automatický dávkovač na dve zubné pasty je univerzálna sada..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Bambusový nastaviteľný odkladací podnos na vaňu Bambusový nastaviteľný odkladací podnos na vaňu
-23 %
Bambusový nastaviteľný odkladací podnos na vaňu Užite si skvelý dlhý kúpeľ, v pohodlí svojej vane s knihou, alebo s tabletom bez obavy mokrých rúk, alebo namočenia. Bambusový podnos je nielen krásny a pracne vyrobený, ale aj veľmi praktický. Podnos je ideálny ako darček pre milovanú osobu, najmä..
33,90€ 44,10€
Cena bez DPH:28,25€
Dávkovač mydla a dezinfekcie 500 ml Dávkovač mydla a dezinfekcie 500 ml
-24 %
Dávkovač mydla 500 ml   Praktický dávkovač mydla, užitočný v každej kuchyni a kúpeľni. Dávkovač je určený pre montáž na stenu. Plastová nádoba s objemom 500 ml postačuje pre dlhodobé používanie, takže nevyžaduje časté dopĺňanie. Veľmi rýchlo sa dá naplniť stačí sňať horný kryt dávkovača a naliať te..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Elektrický prenosný sušiak na bielizeň Elektrický prenosný sušiak na bielizeň
-23 %
Elektrický prenosný sušiak na bielizeň - 1000W Osušte svoje oblečenie rýchlejšie ako inokedy! Sušte bielizeň rýchlejšie vďaka praktickému a účinnému prenosnému sušiaku na bielizeň Dormicur Dryer! Navyše nepoškodzuje bielizeň a uľahčuje žehlenie, pretože na bielizni netvorí sklady. Skvelý na jemnú b..
69,00€ 89,70€
Cena bez DPH:57,50€
Filtračná sprchová hlavica s minerálmi Filtračná sprchová hlavica s minerálmi
-23 %
Filtračná sprchová hlavica s minerálmi   Filtračná sprchová hlavica s bioaktívnym minerálnym kameňom predstavuje revolučné a vylepšené riešenie na odstránenie škodlivín z vašej vody, predovšetkým dráždivého chlóru uvoľňujúceho sa počas sprchovania. Inovatívna sprchová hlavica premieňa obyčajné s..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Lotus sprchová hlavica s 2 stupňovým filtračným systémom Lotus sprchová hlavica s 2 stupňovým filtračným systémom
-23 %
Lotus sprchová hlavica s 2 stupňovým filtračným systémom   Filtrácia vody vám poskytne nielen lesklé vlasy a žiarivú pokožku, ale tiež má veľký vplyv na vaše zdravie. Nečistoty a chemikálie, ako napr. olovo a chlór, ktorým sme pri sprchovaní vystavení, ohrozujú zdravie našej pokožky. Sprchovanie f..
79,00€ 102,70€
Cena bez DPH:65,83€
Multifunkčný UV sterilizátor vzduchu, UV sušič s časovačom Multifunkčný UV sterilizátor vzduchu, UV sušič s časovačom
-23 %
Multifunkčný sušiak do kúpeľne s UV sterilizáciou a časovačom   Tento multifunkčný sušiak do kúpeľne s výkonom až 500W je ideálne riešenie do každej domácnosti. UV sterilizácia zabezpečuje priame ožarovanie celkového objemu vzduchu v miestnosti UV žiarením, je to najúčinnejší spôsob sterilizácie..
199,00€ 258,70€
Cena bez DPH:165,83€
Multifunkčný UV sterilizátor vzduchu, UV sušička s časovačom a držakom Multifunkčný UV sterilizátor vzduchu, UV sušička s časovačom a držakom
-23 %
Multifunkčný sušiak do kúpeľne s UV sterilizáciou a časovačom a držiakom   Tento multifunkčný sušiak do kúpeľne s výkonom až 500W je ideálne riešenie do každej domácnosti. UV sterilizácia zabezpečuje priame ožarovanie celkového objemu vzduchu v miestnosti UV žiarením, je to najúčinnejší spôsob s..
229,00€ 297,70€
Cena bez DPH:190,83€
Rozkladací sušiak na prádlo - horizontálny, čierno-biely Rozkladací sušiak na prádlo - horizontálny, čierno-biely
-23 %
Rozkladací sušiak na prádlo - horizontálny, čierno-biely Veľká priestranná sušička bielizne vám umožní zavesiť asi 22 metrov bežnej bielizne. Stabilná konštrukcia sušičky ju chráni pred prevrátením v dôsledku vetra. Tyče s priemerom 1 cm sa neohýbajú a držia veľkú hmotnosť mokrého prádla. Sušička..
49,90€ 64,90€
Cena bez DPH:41,58€
Zobrazé 1 do 12 z 20 (2 strán)