Hlavné menu
Produkty v košíku

Kúpeľňové doplnky

Niekedy si ani neuvedomujeme, ako často kúpeľňové doplnky používame a čo všetko do tejto skupiny vlastne patrí. Kúpeľňové doplnky patria do každej kúpeľne a v kúpeľni pomáhajú svojou praktickosťou.
Automatický dávkovač mydla 250ml Automatický dávkovač mydla 250ml
-23 %
Automatický dávkovač mydla 250ml Automatický bezdotykový dávkovač výrazne zjednodušuje a urýchľuje dávkovanie správneho množstva tekutého mydla alebo inej dezinfekčnej kvapaliny - stačí umiestniť ruky pod spodnú časť zariadenia a časť tekutiny okamžite vytečie z dávkovača. Moderné hygienické ..
10,70€ 13,90€
Cena bez DPH:8,92€
Dávkovač mydla a dezinfekcie 500 ml Dávkovač mydla a dezinfekcie 500 ml
-23 %
Dávkovač mydla 500 ml   Praktický dávkovač mydla, užitočný v každej kuchyni a kúpeľni. Dávkovač je určený pre montáž na stenu. Plastová nádoba s objemom 500 ml postačuje pre dlhodobé používanie, takže nevyžaduje časté dopĺňanie. Veľmi rýchlo sa dá naplniť stačí sňať horný kryt dávkovača a naliať te..
4,70€ 6,10€
Cena bez DPH:3,92€
Držiak na toaletný papier Držiak na toaletný papier
-23 %
Držiak na toaletný papier ŠTÝLOVÉ A PRAKTICKÉ Elegantný držiak na toaletný papier do vašej domácnosti s pevnou kovovou konštrukciou v bambusovej farbe s matným čiernym ramenom! Vďaka štýlovému a elegantnému dizajnu sa bude skvele hodiť do kúpeľne, či už v modernom alebo tradičnom štýle. Rameno j..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€