Hlavné menu
Produkty v košíku

Pestrec mariánsky - drvený 200g

Pestrec mariánsky - drvený 200g
Pestrec mariánsky - drvený 200g
Pestrec mariánsky - drvený 200g
Pestrec mariánsky - drvený 200g
Pestrec mariánsky - drvený 200g
1,30€s DPH
Cena bez DPH: 1,08€
  • Kód: 1791/22822
  • Výrobca: BIO365
  • Dostupnosť:
  • Tento tovar je momentálne vypredaný.

Pes

trec Mariánsky - drvený 200 g

Pestrec mariánsky je stredomorská bylina, ktorá vyzerá ako bodliak. Pestrec mariánsky môžete pomlieť v mlynčeku a následne používať ako doplnok do polievok, omáčok, šalátov a mliečnych výrobkov.

Zloženie: 100% Silybum marianum

Drvený plod Pestreca mariánskeho pre uľahčenie užívania. Má vysoký obsah silymarínu.

Užívanie a dávkovanie:

Drvený plod Pestreca mariánskeho konzumujte priamo, 4x denne 1 čajovú lyžičku (3-4 g), avšak aspoň 45 minút pred jedlom. Drvinu v ústach dôkladne požujte a premiešajte so slinami (kvôli rýchlejšiemu stráveniu a distribúcii prospešných látok) a prehltnite.

Následne zapite dostatočným množstvom vody (cca 150 ml na čajovú lyžičku). Na začiatku kúry (cca prvých 10 dní) je veľmi vhodné dávku zdvojnásobiť, aby sme v pečeni spustili intenzívne regeneračné procesy.

Jedno balenie má teraz v rámci akcie až 200g a vydrží cca 2 týždne.

Skladovanie otvoreného balenia:

Drvený Pestrec mariánsky pomerne rýchlo oxiduje, čím sa účinná látka silymarín znehodnocuje. Je preto potrebné uchovávať ho v obale bez prístupu vzduchu. Práve z tohoto dôvodu je mletý plod Pestreca, ktorý ponúkame balený v šikovných vreckách, ktoré je možné opakovane vzduchotesne uzavrieť pomocou pásika “zip” vo vrchnej časti vrecka. Ak by vám tento spôsob uskladnenia nevyhovoval, presypte prášok do skleného pohára a zavrite ho viečkom tak, aby ste zamedzili prístupu vzduchu k jeho obsahu.

Skladujte na tmavom mieste.

 

Napíšte vlastnú recenziu

Zlé Dobré