Hlavné menu
Produkty v košíku

Malá parádnica

Detská make-up súprava, maľovatká pre deti MOTÝĽ Detská make-up súprava, maľovatká pre deti MOTÝĽ
-23 %
Detská make-up súprava, maľovatká pre deti MOTÝĽ Táto jedinečná súprava na líčenie obsahuje všetko, čo sa malej parádnici bude hodiť. Uzavreté puzdro obsahuje: 6 tieňov, 12 nálepiek na nechty, 12 papierových napodobenín nechtov, 3 trblietky, 44 ozdôb na nechty; 8 leskov na pery, pilník na nechty,..
23,30€ 30,30€
Cena bez DPH:19,42€
Hracia skrinka s balerínou, ružová Hracia skrinka s balerínou, ružová
-23 %
Hracia skrinka s balerínou, ružová Pre všetky malé parádnice, ktoré si potrebujú uschovať svoje poklady na bezpečné miesto. Hracia skrinka so zrkadlom, zásuvkou a úložným priestorom pre prstienky, naušničky, korálky atď. Po odklopení viečka sa objaví krásna, tancujúca balerína v ružových šatôčkac..
21,80€ 28,30€
Cena bez DPH:18,17€
Kreatívna súprava na zapletenie vrkočov Kreatívna súprava na zapletenie vrkočov
-23 %
Kreatívna súprava na zapletenie vrkočov Kreatívna súprava na zapletenie vrkočov stimuluje kreativitu, dáva možnosť vytvoriť krásny účes pre kamarátky, mamu a vaše bábiky. Stačí vložiť batérie a môžete vytvárať efektné účesy. Teraz dáte 3 pramene vlasov na správne miesto a zapnete automatický zap..
26,80€ 34,80€
Cena bez DPH:22,33€
Líčidlá pre deti v kozmetickom kufríku Líčidlá pre deti v kozmetickom kufríku
-23 %
Líčidlá pre deti v kozmetickom kufríku Táto jedinečná súprava na líčenie obsahuje všetko, čo malý stylista potrebuje. Uzavretý kufrík obsahuje: 8 tieňov, 3 laky na nechty, púder, bronzer, lícenku, 4 lesky na pery, štetec, dvojitý aplikátor a puzdro s 2 zásuvkami a zrkadlom na vrchnáku. Tento set ..
22,10€ 28,70€
Cena bez DPH:18,42€
Sada pre dievčatká na manikúru XL Sada pre dievčatká na manikúru XL
-23 %
Sada pre dievčatká na manikúru XL Ako iste viete, každá malá slečna by chcela mať krásne nalakované nechty. S našou sadou sa bude cítiť ako v skutočnom salóne krásy. Sada obsahuje: lampu na nechty s ventilátorom na urýchlenie schnutia nechtov, napájanú batériami, nálepky a ozdobné kamienky na nec..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€
Sada šiat a doplnkov pre bábiky Sada šiat a doplnkov pre bábiky
-23 %
Sada šiat a doplnkov pre bábiky Farebné oblečenie a doplnky pre každú bábiku. Krásne oblečenie pre bábiky vám umožní zahrať sa na módnu návrhárku, vytvoriť prehliadkové mólo pre modelky alebo pripraviť módne fotenie. Outfity a doplnky sa osvedčia aj pri „každodenných povinnostiach“ vášho dieťaťa..
13,20€ 17,20€
Cena bez DPH:11,00€