Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne valce

Fitness masážny EPP valec - čierno-biely Fitness masážny EPP valec - čierno-biely
-23 %
Fitness masážny EPP valec Regenerácia v športe je veľmi dôležitá, a preto by ju športovci nemali podceňovať. Masážna valec sa postará o vaše napäté a unavené svaly po intenzívnej fyzickej námahe. Masírovaním povrchu danej svalovej časti urýchľujete regeneračný proces a zvyšujete krvný obeh. Masá..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Kruh valec na cvičenie  joga, crossfit a fitness - 32,5cm Kruh valec na cvičenie  joga, crossfit a fitness - 32,5cm
-23 %
Kruh na Jogu - 32,5cm Kruh na Jógu - 32,5cm - je výborným doplnkom na cvičenie jogy, strečing a zahrievanie svalov. Uľahčí Vám náročnejšie naťahovacie cviky a pomôže Vám zlepšiť celkovú ohybnosť a flexibilitu. Jeho kruhový tvar dobre pracuje s kontúrami Vášho tela a poskytuje tak prirodzenú oporu..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Masážny rehabilitačný valec na cvičenie Masážny rehabilitačný valec na cvičenie
-23 %
Masážny rehabilitačný valec na cvičenie Vyskúšajte masážny valec pre chudnutie a rehabilitačné cvičenia! Masážny valec je moderné zariadenie na rehabilitáciu a domáce cvičenie. Cvičebné valčeky dychtivo používajú športovci na napínanie, tréning a regeneráciu svalov. Je vyrobený z odolnej prot..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Masážny valec na Jogu - čierno-modrý Masážny valec na Jogu - čierno-modrý
-23 %
Masážny valec na Jogu - čierno-modrý Masážny valec na Jogu - čierno-modrý je vhodný ako na jogu a pilates, tak na rehabilitačné cvičenia,  je príjemne mäkký na dotyk a zároveň natoľko odolný, aby Vám poskytol dostatočnú oporu pri náročnejších cvičebných polohách.    Je vyrobený z EPP peny s husto..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Masážny valec na Jogu - čierno-ružový Masážny valec na Jogu - čierno-ružový
-23 %
Masážny valec na Jogu - čierno-ružový Masážny valec na Jogu - čierno-ružový je vhodný ako na jogu a pilates, tak na rehabilitačné cvičenia,  je príjemne mäkký na dotyk a zároveň natoľko odolný, aby Vám poskytol dostatočnú oporu pri náročnejších cvičebných polohách.    Je vyrobený z EPP peny s hus..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Masážny valec na Jogu - čierny Masážny valec na Jogu - čierny
-23 %
Masážny valec na Jogu - čierny Masážny valec na Jogu - čierny je vhodný ako na jogu a pilates, tak na rehabilitačné cvičenia,  je príjemne mäkký na dotyk a zároveň natoľko odolný, aby Vám poskytol dostatočnú oporu pri náročnejších cvičebných polohách.    Je vyrobený z EPP peny s hustotou 52 g / l..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Masážny valec na Jogu - modrý Masážny valec na Jogu - modrý
-23 %
Masážny valec na Jogu - modrý Masážny valec na Jogu - modrý je vhodný ako na jogu a pilates, tak na rehabilitačné cvičenia,  je príjemne mäkký na dotyk a zároveň natoľko odolný, aby Vám poskytol dostatočnú oporu pri náročnejších cvičebných polohách.    Je vyrobený z EPP peny s hustotou 52 g / l. ..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Masážny valec podložka - joga, crossfit a fitness - čierny
-23 %
Masážny valec podložka - na crossfit a fitness Napätie uvoľňujúci penový valec pre efektívny fasciálny, jadrový a rehabilitačný tréning. Stabilný vnútorný valec a profilovaný vonkajší valec pre svalové napätie, typické pre masáž. Efektívny domáci tréning proti bolesti chrbta: Penový valec je Vám k ..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Vibračný masážny valec 10v1 Vibračný masážny valec 10v1
-23 %
Vibračný masážny valec 10v1 Regenerácia v športe je veľmi dôležitá a preto by ju športovci nemali podceňovať. Vibračný masážny valec 10v1 sa postará o vaše napäté a unavené svaly po intenzívnej fyzickej námahe. Masírovaním povrchu danej svalovej časti urýchľujete regeneračný proces a zvyšujete k..
34,90€ 45,40€
Cena bez DPH:29,08€