Hlavné menu
Produkty v košíku

Meteostanice

Meteostanica dokonale monitoruje vaše vnútorné prostredie. Zobrazuje teplotu a vlhkosť.
Meteorologická stanica s farebným displejom Meteorologická stanica s farebným displejom
-23 %
Meteorologická stanica s farebným displejom Moderná farebná meteostanica má trvale podsvietený farebný displej pri napájaní pomocou sieťového adaptéra, možnosť nastavenia teplotného alarmu a pamäť pre dosiahnutá denné minima a maxima. Špecifikácie: vyrobené z vysoko kvalitných materiálov f..
47,20€ 61,40€
Cena bez DPH:39,33€
Meteorologická stanica s teplomerom a zrážkomerom Meteorologická stanica s teplomerom a zrážkomerom
-23 %
Meteorologická stanica s teplomerom a zrážkomerom Praktický, ale zároveň aj ozdobný doplnok do záhrady. Meteorologická stanica poskytuje informácie o teplote, množstve zrážok a o smere a rýchlosti vetra. Jednoduchá inštalácia: meteostanicu zapichneme do pôdy podľa svetových strán (smer vetra), je..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Meteostanica s hodinami a projektorom, biela Meteostanica s hodinami a projektorom, biela
-23 %
Meteostanica s hodinami a projektorom, biela Digitálna meteostanica s hodinkami, budíkom, kalendárom a vstavaným laserovým projektorom času. Prístroj disponuje veľkým a čitateľným farebným LCD displejom s uhlopriečkou 3,7'', ktorý zobrazuje meranie vnútornej teploty v stupňoch Celzia alebo Fahren..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Meteostanica s hodinami a projektorom, čierna Meteostanica s hodinami a projektorom, čierna
-23 %
Meteostanica s hodinami a projektorom, čierna Digitálna meteostanica s hodinkami, budíkom, kalendárom a vstavaným laserovým projektorom času. Prístroj disponuje veľkým a čitateľným farebným LCD displejom s uhlopriečkou 3,7'', ktorý zobrazuje meranie vnútornej teploty v stupňoch Celzia alebo Fahre..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Meteostanica so zabudovaným teplotným senzorom a vlhkomerom Meteostanica so zabudovaným teplotným senzorom a vlhkomerom
-23 %
Meteostanica so zabudovaným teplotným senzorom a vlhkomerom Vnútorná elektronická meteostanica so zabudovaným teplotným senzorom a vlhkomerom - mimoriadne užitočná v každej domácnosti, najmä v detskej izbe, kde je kľúčové udržiavať správnu teplotu a vlhkosť. Vybavená veľkým, ľahko čitateľným LCD ..
7,20€ 9,40€
Cena bez DPH:6,00€