Hlavné menu
Produkty v košíku

Mlynčeky na kávu

Mlynček na kávu Mlynček na kávu
-23 %
Mlynček na kávu Drevený ručný mlynček na kávu je zariadenie, ktoré bude fungovať v domácnosti každého, kto ocení čerstvo namletú kávu, hĺbku chuti a bohatú arómu. Umožňuje rýchlo a jednoducho pomlieť zrná tesne pred prípravou nápoja. Vďaka tomu dodáva káve jedinečnú chuť a vnímateľnú arómu, rovna..
10,20€ 13,30€
Cena bez DPH:8,50€
Ručný nerezový mlynček na kávu, čierny Ručný nerezový mlynček na kávu, čierny
-23 %
Ručný nerezový mlynček na kávu, čierny Manuálny, oceľový mlynček na kávu s nastaviteľnou frézou. Nastavenie úrovne mletia umožňuje pomlieť zrná na požadovanú veľkosť. Tenký, pevný nerezový kryt zaistí dlhodobé a bezproblémové používanie prístroja. Prídavný hľadáčik v spodnej časti mlynčeka umožňu..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Ručný nerezový mlynček na kávu, strieborný Ručný nerezový mlynček na kávu, strieborný
-23 %
Ručný nerezový mlynček na kávu, strieborný Manuálny, oceľový mlynček na kávu s nastaviteľnou frézou. Nastavenie úrovne mletia umožňuje pomlieť zrná na požadovanú veľkosť. Tenký, pevný nerezový kryt zaistí dlhodobé a bezproblémové používanie prístroja. Prídavný hľadáčik v spodnej časti mlynčeka um..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Ručný retro mlynček na kávu drevo + keramika Ručný retro mlynček na kávu drevo + keramika
-23 %
Ručný mlynček na kávu drevo + keramika Mlynček v starom kontinentálnom štýle dokonale melie kávové zrná a je krásne prezentovaný v každom interiéri. Stačí otočiť rukoväť a mletá káva sa dostane do praktickej zásuvky takmer okamžite. Ručný mlynček v kombinácii dreva a keramiky s dekórom kvetov ..
25,30€ 32,90€
Cena bez DPH:21,08€