Hlavné menu
Produkty v košíku

Mopy, metly

Kvalitný mop a metla by sa mali nachádzať v každej domácnosti, pokiaľ chcete udržiavať vašu podlahu v čistote. My Vám ponúkame niekoľko druhov týchto kvalitných výrobkov. V ponuke na vás čakajú rotačné mopy, mopy na čistenie okien, spray mopy, teleskopické mopy a rôzne iné, s ktorými bude vaše upratovanie veľmi efektívne.
Mechanická metla s otočnou hlavou o 360 ° a nastaviteľnou rúčkou Mechanická metla s otočnou hlavou o 360 ° a nastaviteľnou rúčkou
-55 %
Mechanická metla s otáčaním tela o 360 ° a nastaviteľnou rúčkou 3 v 1 Mechanická metla je vhodná na parkety, laminát, dlaždice či linoleum. Potrebujete rýchlo a jednoducho upratať koberec či podlahu? Nová a hlavne vynovená technológia pri práci nepotrebuje elektrickú zásuvku a dostane sa na veľmi..
12,90€ 28,50€
Cena bez DPH:10,75€
Mop na čistenie okien - Aqua Laser Spray Mop na čistenie okien - Aqua Laser Spray
-23 %
Mop na čistenie okien Aqua Laser Spray Všetko, čo potrebujete pre rýchle umývanie okien je tento mop spray AQUA Laser s kombináciou mopu, gumovej stierky a tlakového rozprašovača s nádržkou na vodu 90 ml.   Už sa nebudete musieť ohýbať nad vedrom s vodou. Stačí len naplniť nádržku vodou, stlačen..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€
Mop rotačný  Mega mop Premium Mop rotačný  Mega mop Premium
-23 %
MOP ROTAČNÝ – MEGA MOP PREMIUM Rotačný mop MEGA MOP PREMIUM je nový a moderný výrobok, ktorý šetrí Váš čas a energiu. Vynikajúci domáci pomocník na všetky druhy podláh Vám teraz ušetrí čas a umývanie podláh tak bude jednoduché a rýchle. Súčasťou rotačného MEGA MOPu PREMIUM je veľká žmýkacia nádoba, ..
29,90€ 38,90€
Cena bez DPH:24,92€
Náhrada na Aqua Laser Spray mop na čistenie okien 3ks Náhrada na Aqua Laser Spray mop na čistenie okien 3ks
-23 %
Náhradný návlek na Aqua Laser Spray mop na čistenie okien 3ks Plnohodnotná náhrada - originál na aqua sprej mop. Materiál: 94% polyester, 6% polyamid, návlek z mikrovlákna možno prať v práčke. Obsah balenia: 3 x návlek na mop aqua laser..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Náhrada na multifunkčný mop Steam mop 10 v 1
-23 %
Náhrada na multifunkčný parný mop 10v1 Náhrada je vhodná pre čistenie povrchov: drevo, dosky, linoleum, dlaždice a pod. Dokonalé vyčistí nečistoty na všetkých podlahách či dlažbách. Farba: modrá Rozmery:25 cm kratšie strany, 30 cm dlhá strana Materiál: 80% polyester, 20% polyamid Balenie: vo fóli..
4,80€ 6,20€
Cena bez DPH:4,00€
Náhrada na rotačný Mega mop Premium
-23 %
Náhrada na rotačný mop MEGA MOP PREMIUM je odpoveď na umývanie všetkých druhov podláh. MEGA MOP PREMIUM - rotačný mop so žmýchacím košom šetrí vašu energiu a neuveriteľne vám uľahčí prácu. Obsah balenia : -nahrada na mop - vlákna (neobsahuje otočný PVC kĺb iba modrú "čapičku") Balenie obsahuje: 1..
6,40€ 8,30€
Cena bez DPH:5,33€
Náhrada na rotačný Mega mop Premium
-23 %
Náhrada na rotačný mop MEGA MOP PREMIUM je odpoveď na umývanie všetkých druhov podláh. MEGA MOP PREMIUM - rotačný mop so žmýchacím košom šetrí vašu energiu a neuveriteľne vám uľahčí prácu. Obsah balenia : -nahrada na mop - vlákna (neobsahuje otočný PVC kĺb iba bordovú "čapičku") Balenie obsahuje: ..
6,40€ 8,30€
Cena bez DPH:5,33€
Náhradná hlavica na teleskopickú metlu Náhradná hlavica na teleskopickú metlu
-24 %
NÁHRADA NA TELESKOPICKÚ METLU Náhradný trojuholník na teleskopickú metlu s rozmermi  26 x 20 x 3,5 cm. Metla rohová je určená pre vyčistenie rohov, odstránenie pavučín, prachových nitiek a zbytkov hmyzu. Je taktiež určená k vyčisteniu rýn a odkvapov. Má individuálne nastavenie pracovného uhlu plynul..
5,50€ 7,20€
Cena bez DPH:4,58€
Náhradný otočný kĺb na 3-dielnu teleskopickú metlu Náhradný otočný kĺb na 3-dielnu teleskopickú metlu
-23 %
Náhradný otočný kĺb na teleskopickú metlu  Náhradný otočný kĺb na teleskopickú metlu. Metla rohová je určená pre vyčistenie rohov, odstránenie pavučín, prachových nitiek a zbytkov hmyzu. Je taktiež určená k vyčisteniu rýn a odkvapov. Má individuálne nastavenie pracovného uhlu plynule prestaviteľnou ..
3,60€ 4,70€
Cena bez DPH:3,00€
Plochý mop s dvojkomorovým vedrom Plochý mop s dvojkomorovým vedrom
-23 %
Plochý mop s dvojkomorovým vedrom Mop s vedrom je mimoriadne praktickým doplnkom, ktorého nepochybnou výhodou je možnosť vytlačiť vložku mopu z vody bez namáčania alebo špinenia rúk. Môže byť úspešne použitý na čistenie obkladov, panelov, drevených a kamenných podláh, ako aj na mnoho ďalších povr..
31,00€ 40,30€
Cena bez DPH:25,83€
Plochý mop s vedrom a dvojkomorovým žmýkačom Plochý mop s vedrom a dvojkomorovým žmýkačom
-23 %
Plochý mop s vedrom a dvojkomorovým žmýkačom Mop je skvelé čistiace zariadenie. Je extrémne ľahký, praktický a pohodlný na používanie. Ideálne na čistenie všetkých typov podláh. Vďaka svojmu designu sa dostane aj do tých najodľahlejších kútov vášho domova. Mop je vybavený dvojkomorovým vedrom ..
18,60€ 24,20€
Cena bez DPH:15,50€
Spray mop s rozprašovačom Spray mop s rozprašovačom
-23 %
Spray mop s rozprašovačom Mop s rozprašovačom zabezpečuje veľmi ľahké čistenie a udržiavanie rôznych podláh - od dlažby cez parkety, drevené podlahy až po vinyl. Poskytuje upratovanie vo veľmi pohodlnej polohe, bez preťaženia chrbtice. Použitie nádoby na čistiace kvapaliny spolu s rozprašovačom ..
14,60€ 19,00€
Cena bez DPH:12,17€