Hlavné menu
Produkty v košíku

Nočné svetlá

2v1 projekor hviezd a zvlhčovač vzduchu, biely 2v1 projekor hviezd a zvlhčovač vzduchu, biely
-23 %
2v1 projekor hviezd a zvlhčovač vzduchu, biely Zvlhčovač vzduchu s nočným svetlom - hviezdicový projektor. Je ideálnym riešením v malých miestnostiach vybavených klimatizáciou, ktorá vzduch vysušuje, alebo použitím projektora ako nočnej lampy na upokojenie dieťaťa pred spaním. Špecifikácie: o..
35,80€ 46,50€
Cena bez DPH:29,83€
Farebná nočná LED lampa - 3D Farebná nočná LED lampa - 3D
-23 %
Nočná LED lampa - 3D Vynikajúca nočná lampa s 3D efektom s nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou je vhodná do každej detskej izby. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať lampu v zatemnených miestnostiach. Farebné LED diódy žiaria mäkkým a príjemným svetlom.   Technické..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€
Lampička 3D Mesiac 15cm, 16 farieb Lampička 3D Mesiac 15cm, 16 farieb
-23 %
Lampička 3D Mesiac 15cm, 16 farieb Nočná 3D RGB lampa v pútavom tvare planéty. Navodí kúzelnú atmosféru v miestnosti, napríklad v spálni, detskej izbe alebo v obývacej izbe. Bola vyrobená v 3D technológií, vďaka ktorej reprodukuje hviezdu veľmi realisticky. Keď je lampa zapnutá, poskytuje atmosf..
19,80€ 25,70€
Cena bez DPH:16,50€
LED lampa USB 2.0, 1,1W, čierna LED lampa USB 2.0, 1,1W, čierna
-24 %
Lampička pre notebooky 6 LED Univerzálna lampička pre notebooky a stolové počítače. Mierne svetlo rovnomerne osvetľuje klávesnicu alebo dokumenty počas práce večer, v noci a na miestach s nedostatočným osvetlením. Veľkou výhodou je, že lampička má extrémne nízku spotrebu energie čo Vášmu notebook..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - mačka LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - mačka
-23 %
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - mačka Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilé mačiatko, ktoré bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľvek ..
20,20€ 26,30€
Cena bez DPH:16,83€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - medvedík LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - medvedík
-23 %
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - medveď Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilého medveďa, ktorý bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľve..
19,70€ 25,60€
Cena bez DPH:16,42€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - zajačik LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - zajačik
-23 %
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - zajac Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilého zajačika, ktorý bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľve..
19,70€ 25,60€
Cena bez DPH:16,42€
Nabíjateľná mesačná nočná LED lampa s diaľkovým ovládaním Nabíjateľná mesačná nočná LED lampa s diaľkovým ovládaním
-23 %
Nabíjateľná mesačná nočná LED lampa s diaľkovým ovládaním Lampa po zapnutí vydáva atmosférické svetlo v akejkoľvek farbe, ktorú si vyberiete. Vďaka pribalenému diaľkovému ovládaču si môžete zvoliť ľubovoľnú možnosť osvetlenia našej gule. Lampa má zabudovanú nabíjateľnú batériu, nabíjanú cez USB k..
13,60€ 17,70€
Cena bez DPH:11,33€
Nočná lampa pre deti Space Bar, biela Nočná lampa pre deti Space Bar, biela
-23 %
Nočná lampa pre deti Space Bar, biela NOČNÉ SVETLO S RÔZNYMI REŽIMAMI OSVETLENIA Doprajte svojmu dieťatku jedinečnú atmosféru pomocou roztomilého vesmírneho medvedíka, ktorý bude plniť praktickú aj estetickú funkciu. Vaše dieťa si to určite zamiluje! Svietidlo je vyrobené z pevného plastu a samo..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Nočná lampička Králíček Nočná lampička Králíček
-23 %
Nočná lampička Králíček Detská lampa králik je mimoriadne praktická vychytávka a zároveň skvelý nápad na spríjemnenie večera. Nepochybne sa jej potešia všetky deti, ktoré sa boja tmy. Lampa bola vyrobená z odolného plastu, vďaka čomu je odolná a zaručuje, že výrobok bude slúžiť dlhú dobu, bude ma..
19,10€ 24,80€
Cena bez DPH:15,92€
Nočná LED lampa s pohybovým senzorom Nočná LED lampa s pohybovým senzorom
-23 %
Nočná LED lampa s pohybovým senzorom Pohybujete sa v noci po dome či už idete na toaletu alebo do kuchyne a nebaví Vás stále hľadať vypínač alebo nemáte po blízku sieťové pripojenie?  Vyskúšajte kvalitné prenosné LED svietidlo, ktoré je ideálnym pomocníkom všade tam, kde nie je možnosť sieťového pri..
8,50€ 11,10€
Cena bez DPH:7,08€
Nočné LED svetlo do zásuvky so senzorom súmraku, biele Nočné LED svetlo do zásuvky so senzorom súmraku, biele
-24 %
Nočné LED svetlo do zásuvky so senzorom súmraku, biele Praktická nočná lampa so súmrakovým senzorom, ktorá osvetlí všetky zákutia a poskytne pocit bezpečia pri nočných prechádzkach po dome, bez hľadania vypínača. Senzor súmraku znamená, že lampu nemusíte zapínať a vypínať - všetko sa spraví automati..
1,60€ 2,10€
Cena bez DPH:1,33€