Hlavné menu
Produkty v košíku

Nočné svetlá

2 x bezdrôtová svetelná RGB LED lampa s diaľkovým ovládaním Sada dvoch lepiacich svetiel je dokonalým zdrojom svetla na tmavom mieste. Nedostatočná kabeláž ho predurčuje na inštaláciu prakticky kdekoľvek: v kuchyni, spálni, garáži, predsieni, pod skrinkami atď. Každé svietidlo je napájané tromi A..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
2v1 projekor hviezd a zvlhčovač vzduchu, biely Zvlhčovač vzduchu s nočným svetlom - hviezdicový projektor. Je ideálnym riešením v malých miestnostiach vybavených klimatizáciou, ktorá vzduch vysušuje, alebo použitím projektora ako nočnej lampy na upokojenie dieťaťa pred spaním. Špecifikácie: o..
35,80€
Cena bez DPH:29,83€
Nočná LED lampa - 3D Vynikajúca nočná lampa s 3D efektom s nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou je vhodná do každej detskej izby. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať lampu v zatemnených miestnostiach. Farebné LED diódy žiaria mäkkým a príjemným svetlom.   Technické..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Lampička 3D Mesiac 15cm, 16 farieb Nočná 3D RGB lampa v pútavom tvare planéty. Navodí kúzelnú atmosféru v miestnosti, napríklad v spálni, detskej izbe alebo v obývacej izbe. Bola vyrobená v 3D technológií, vďaka ktorej reprodukuje hviezdu veľmi realisticky. Keď je lampa zapnutá, poskytuje atmosf..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Lampička pre notebooky 6 LED Univerzálna lampička pre notebooky a stolové počítače. Mierne svetlo rovnomerne osvetľuje klávesnicu alebo dokumenty počas práce večer, v noci a na miestach s nedostatočným osvetlením. Veľkou výhodou je, že lampička má extrémne nízku spotrebu energie čo Vášmu notebook..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - mačka Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilé mačiatko, ktoré bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľvek ..
19,40€
Cena bez DPH:16,17€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - medveď Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilého medveďa, ktorý bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľve..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - zajac Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilého zajačika, ktorý bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľve..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Nabíjateľná mesačná nočná LED lampa s diaľkovým ovládaním Lampa po zapnutí vydáva atmosférické svetlo v akejkoľvek farbe, ktorú si vyberiete. Vďaka pribalenému diaľkovému ovládaču si môžete zvoliť ľubovoľnú možnosť osvetlenia našej gule. Lampa má zabudovanú nabíjateľnú batériu, nabíjanú cez USB k..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Nočná lampa pre deti Space Bar, biela NOČNÉ SVETLO S RÔZNYMI REŽIMAMI OSVETLENIA Doprajte svojmu dieťatku jedinečnú atmosféru pomocou roztomilého vesmírneho medvedíka, ktorý bude plniť praktickú aj estetickú funkciu. Vaše dieťa si to určite zamiluje! Svietidlo je vyrobené z pevného plastu a samo..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Nočná lampička Králíček Detská lampa králik je mimoriadne praktická vychytávka a zároveň skvelý nápad na spríjemnenie večera. Nepochybne sa jej potešia všetky deti, ktoré sa boja tmy. Lampa bola vyrobená z odolného plastu, vďaka čomu je odolná a zaručuje, že výrobok bude slúžiť dlhú dobu, bude ma..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€
Nočná mesačná lampa 15cm, 16 farieb Ak snívate o tom, že zaspíte pod jasným, žiariacim mesiacom, táto lampa vám dáva takúto príležitosť. Diaľkové ovládanie má 16 farieb osvetlenia, 4 režimy, počas ktorých ich lampa automaticky mení a 4 rôzne úrovne jasu. Režimy je možné zvoliť pomocou pohodln..
17,00€
Cena bez DPH:14,17€