Hlavné menu
Produkty v košíku

Nože, sady nožov

Ponúkame Vám vysoko kvalitné kuchynské nože pre Vašu domácnosť, chatu, záhradu, grilovačku či darček pre dobrého známeho. Sada nožov je pre každého nášho zákazníka tým najlepším výberom, pretože sú kvalitné, masívne, elegantné. Okrem sady nožov, Vám ponúkame aj univerzálna brúsku, ktorá zostruje všetko bez námahy a obrúsi všetky druhy nožov a nožníc.
Kuchynské nože na ryby a sushi Kuchynské nože na ryby a sushi
-23 %
Exkluzívne kuchynské nože SBS GERMANY na ryby a sushi – 3 ks Predstavujeme Vám exkluzívne kuchynské nože na ryby a sushi NARA v Ázijskom dizajne Táto sada SBS je špeciálne navrhnutá a vyrobená pre optimálne rezné pohodlie! Je veľmi dôležité, že jedlo na tanieri by malo vyzerať ako na party, ale ti..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Profesionálna sada na čistenie a zdobenie ovocia a zeleniny 3v1 Profesionálna sada na čistenie a zdobenie ovocia a zeleniny 3v1
-23 %
Profesionálna sada na čistenie a zdobenie ovocia a zeleniny   Perfektná súprava 3v1 na rezanie, zdobenie a servírovanie ovocia (napr. granátové jablko, pomaranče, kivi) a zeleniny, ako je cibuľa, paradajky, zemiaky atď. Špecifikácie: Dĺžka nožu: 20cm Dĺžka lyžičky: 17,5cm Priemer kontajneru..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€