Hlavné menu
Produkty v košíku

Obedáre

Obedový box (obedár) je skvelý pre stravovanie v práci a v škole! Má pohodlnú rukoväť na prenášanie, pevné spony, ktoré zabraňujú odlepeniu prvkov a povrchu, ktorý udržuje teplo.
Desiatový box - obedár termo 900 ml béžový Desiatový box - obedár termo 900 ml béžový
-47 %
Desiatový box termo 900 ml béžový Robustná nádoba na jedlo s objemom 900 ml. Večerná termoska (obedár) je ideálna na jedlo do práce a do školy! Má pohodlnú rukoväť na prenášanie, pevné spony, ktoré bránia rozpojeniu prvkov, a povrch, ktorý dobre udržuje teplo!   Vlastnosti: Úplne nový produkt..
5,90€ 11,10€
Cena bez DPH:4,92€
Elektrický obedový box, obedár na jedlo a potraviny Elektrický obedový box, obedár na jedlo a potraviny
-23 %
Elektrický obedový box na jedlo a potraviny Snažíte sa stravovať zdravo, no v jedálňach počas pracovnej doby je to skoro nemožné? Elektrický obedový box je najpraktickejší spôsob, ako udržať váš obed teplý. Vnútri je prakticky oddelený, a preto je box vhodný nielen pre samotný obed, ale aj pre š..
12,60€ 16,40€
Cena bez DPH:10,50€
Obedový box, obedár na jedlo a potraviny - zelený Obedový box, obedár na jedlo a potraviny - zelený
-23 %
Obedový box na jedlo a potraviny - zelený Box na potraviny s objemom až 1,4 l! Obedový box je skvelý pre stravovanie v práci a v škole! Má pohodlnú rukoväť na prenášanie, pevné spony, ktoré zabraňujú odlepeniu prvkov a povrchu, ktorý udržuje teplo! Vlastnosti: dvojdielna potravinová nádoba "Lu..
5,30€ 6,90€
Cena bez DPH:4,42€
Termoobedár so sklopnými ušami na jedlo a potraviny, 0,75l Termoobedár so sklopnými ušami na jedlo a potraviny, 0,75l
-24 %
Termoobedár so sklopnými ušami na jedlo a potraviny, 0,75l Termo obedár, ktorý udrží vaše jedlo teplé. Obedár na prenášanie teplých, ale rovnako aj studených pokrmov. Je veľmi praktický a stane sa vaším pomocníkom nie len v práci, ale aj v domácnosti. Vnútorná stena misky je vyrobená z nehrdz..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€