Hlavné menu
Produkty v košíku

Oblečenie a obuv

V našej ponuke nájdete produkty ako vodeodolné návleky na topánky a nohy ktoré sú ideálne pre trekking, cykloturistiku a iné športy v nepriaznivom počasí.
Protišmykové ponožky na fitness, jógu, čierne Protišmykové ponožky na fitness, jógu, čierne
-23 %
Protišmykové ponožky na fitness, jógu, čierne Športové ponožky sú navrhnuté s protišmykovou textúrou, aby poskytovali lepšiu trakciu, čo zlepšuje stabilitu a rovnováhu, takže sa môžete vyhnúť zraneniam a dokonca chrániť vaše nohy. Fitness ponožky sú ideálne nielen na jogu, ale aj na pilates, bale..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Vodeodolné návleky do dažďa - modré, veľkosť XXL, krátke Vodeodolné návleky do dažďa - modré, veľkosť XXL, krátke
-23 %
Vodeodolné návleky do dažďa - krátke, modré veľkosť XXL Nepremokavé návleky na topánky sú skvelým doplnkom do daždivého počasia! Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým, čo si obujete, keď vonku prší. Tieto návleky ochránia vaše topánky ako pred dažďom, tak aj pred zašpinením. Ochranné návleky s..
5,40€ 7,00€
Cena bez DPH:4,50€
Vodeodolné návleky do dažďa - priesvitné, veľkosť M, vysoké Vodeodolné návleky do dažďa - priesvitné, veľkosť M, vysoké
-23 %
Vodeodolné návleky do dažďa - priesvitné, veľkosť M, vysoké Nepremokavé návleky na topánky sú skvelým doplnkom do daždivého počasia! Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým, čo si obujete, keď vonku prší. Tieto návleky ochránia vaše topánky ako pred dažďom, tak aj pred zašpinením. Ochranné návle..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Vodeodolné návleky na nohy - ideálne na turistiku Vodeodolné návleky na nohy - ideálne na turistiku
-23 %
Vodotesné návleky na nohy ideálne na turistiku Vodotesné návleky na topánky a nohy sú ideálne pre trekking, cykloturistiku a iné športy v nepriaznivom počasí. Vlastnosti a výhody: sú vyrobené z extrémne trvanlivého impregnovaného materiálu sú vysoko odolné voči vode, snehu, blate a vetru chrán..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Vodeodolné silikónové návleky na topánky - S Vodeodolné silikónové návleky na topánky - S
-23 %
Vodeodolné silikónové návleky na topánky - S, ružová farba Nepremokavé návleky na topánky sú skvelým doplnkom do daždivého počasia! Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým, čo si obujete, keď vonku prší. Tieto návleky ochránia vaše topánky ako pred dažďom, tak aj pred zašpinením. Ochranné návle..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€