Hlavné menu
Produkty v košíku

Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovač vzduchu Vás oslobodí od vlhkého, zatuchnutého vzduchu v miestnosti a dýchanie urobí pôžitkom. Rozlúčte sa s vlhkým vzduchom a zrážaním kondenzovanej vody. S odvlhčovačom vzduchu teraz odstránite prebytočnú vlhkosť zo vzduchu! My sme si pre vás pripravili len tie najkvalitnejšie odvlhčovače za naozaj skvelé ceny!
Odvlhčovač a čistička vzduchu CARRUZZO Tento vysoko kvalitný odvlhčovač s funkciou čistenia znižuje riziko chorôb, najmä prechladnutia a alergií a zvyšuje komfort pobytu v každej izbe. Odvlhčovanie prebieha na báze Peltierovej technológie, teda veľmi tichý chod bez hlučného kompresora. Netreba ku..
88,60€
Cena bez DPH:73,83€
Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 65W Malatec 19896, čierny Tento jedinečný odvlhčovač vzduchu MALATEC dokonale zachytáva a odstraňuje vodu nahromadenú vo vzduchu. Funguje na báze Peltierovej technológie – funguje ticho. Často v miestnosti s vysokou vlhkosťou je nepríjemný zápach, huba, pl..
91,60€
Cena bez DPH:76,33€
Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti vzduchu Ak vo svojom dome cítite nadmernú vlhkosť, tento odvlhčovač je ideálnym riešením. Odvlhčovač MALATEC dokonale zachytáva a odstraňuje vodu zachytenú vo vzduchu. TICHÝ REŽIM Funguje na základe technológie Peltier - funguje ticho. Nie sú na to potreb..
42,90€
Cena bez DPH:35,75€
Odvlhčovač vzduchu 2200ml, 65W, 700ml denne Čistička vzduchu, odvlhčovač Malatec 16408 používa najnovšiu nanotechnológiu, kde jednou z mnohých funkcií je čistenie vzduchu od škodlivých zlúčenín. Toto je fenomén fotokatalýzy. Fotokatalýza je redukcia mnohých škodlivých organických a anorganických ..
85,50€
Cena bez DPH:71,25€
Odvlhčovač vzduchu do auta, do domácnosti 20x15x4cm Tento praktický odvlhčovač vzduchu do auta, do domácnosti je jednoduchý a efektívny spôsob boja proti vlhkosti a zahmlievaniu okien vo vašom automobile alebo inom interiéri. Naplnený odvlhčovač do auta s náplňou zo silikagélu je ideálny pre autá..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Prístrojový odvlhčovač a čistička vzduchu 2 v 1 Odvlhčovač vzduchu znižuje riziko chorôb, najmä prechladnutia a alergie a zlepšuje komfort pobytu v každej miestnosti. Peltierove odvlhčovanie, teda veľmi tichý chod bez hlučného kompresora. Odvlhčovač znížením nadmernej vlhkosti zabraňuje nadmerném..
103,30€
Cena bez DPH:86,08€