Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
32/34370
Výrobca:
BRAUN
Variant produktu:
PRO 2 2950 N 1 + 1
Dostupnosť:
Predaj skončil

Oral-B PRO 2 2950 N elektrická zubná kefka + ďaľší kus zadarmo

Vďaka unikátnej 3D technológii a tlakovému senzoru Braun Oral-B PRO 2 2900 spoľahlivo a šetrne odstráni všetky nečistoty z celej ústnej dutiny vrátane ťažko prístupných miest. Obe kefky majú kvalitnú Li-Ion batériu, a preto sa s nimi dostanete až na dva týždne čistenia na jedno nabitie. V balení nájdete dve telá kefky.

  • Čistiace režimy Daily Clean (čistiaci) režim na každodenné čistenie
  • Sensitive (jemný) – jemné, ale napriek tomu dôkladné čistenie citlivých oblastí

Najprepracovanejšia čistiaca hlavica

Zažite čistiacu silu najprepracovanejšej kefky CrossAction. Čistiace štetiny majú rôznu dĺžku a sú zostavené v rôznych uhloch, vďaka čomu vyčistia väčšiu plochu zuba a dosiahnu ďalej do medzizubných priestorov. Odstráni až o 100% viac zubného povlaku ako ručná kefka.

Špeciálna 3D technológia čistenia

Čistiaca technika 3D od Oral-B je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice. Štetiny kefky oscilujú dovnútra a von, aby dôkladne obklopili každý zub a odstránili povlak. Pulzy narušia štruktúru usadeného povlaku a rotačný pohyb ho potom ľahšie odstráni. Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná.

Koniec zbytočného tlaku na zuby

K podpore optimálneho čistenia má zubná kefka zabudovanú funkciu kontroly tlaku. Ak na zubnú kefku príliš zatlačíte, rozsvieti sa červená kontrolka senzora tlaku, ktorá vás upozorní, aby ste tlak znížili. Okrem toho budete počuť počas čistenia zubov aj iný zvuk. Táto funkcia šetrí Vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu Vašich zubov.

Profesionálny časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač vám zvukom v 30 sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené.

Až 2 týždne čistenia bez nabíjania

Kefka vydrží až 2 týždne prevádzky na batériu pri čistení zubov 2x denne 2 minúty. Stav nabitia batérie môžete strážiť vďaka indikátoru nabíjania.

Vymeňte čistiacu hlavicu včas

Kefka sama upozorní, kedy je potrebné vymeniť hlavičku. Modrá vlákna Indicator postupne blednú a keď sú z polovice vyblednutá, je čas výmeny.

Balenie obsahuje:

  • 1 x telo kefky Oral-B PRO 2 2900 v čiernom prevedení
  • 1 x telo kefky Oral-B PRO 2 2900 v ružovom prevedení
  • 1 x nabíjací stojan
  • 2 x čistiaca hlavica CrossAction

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie