Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné

K cyklistike budete určite potrebovať aj ostatné príslušenstvo, ktoré vám zaručene padne vhod. V kategórií nájdete produkty ako napríklad cyklopláštenku, vďaka ktorej sa nemusíte báť, že zmoknete počas bicyklovania. Bezpečnosť nadovšetko, práve preto vám odporúčame reflexnú vestu, ktorá je veľmi ľahká a príjemná na nosenie.
Cyklopočítač Sunding SD-558 Cyklopočítač Sunding SD-558
-23 %
Cyklopočítač Sunding SD-558 Tento počítač na bicykel je vyrobený z prvotriedneho ABS materiálu, vďaka čomu je veľmi bezpečný a odolný. Okrem toho je vodotesný, takže je vhodný na používanie aj v daždivých dňoch. Navyše vďaka špeciálnej funkcii inteligentného podsvietenia riadeného svetlom ho môže..
13,20€ 17,20€
Cena bez DPH:11,00€
Nepremokavá taška na bicykel Nepremokavá taška na bicykel
-23 %
Nepremokavá taška na bicykel Brašna na bicykel, ktorá sa rýchlo a ľahko namontuje pod sedadlo bicykla, čo poskytuje rýchly a ľahký prístup k jej obsahu. Cyklistická taška sa zapína na zips, vďaka ktorému sa nemusíte báť, že napríklad stratíte kľúče od domu, peňaženku a ďalšie dôležité doplnky. Se..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Ochranná plachta na bicykel Ochranná plachta na bicykel
-23 %
Ochranná plachta na bicykel Pevný, vodeodolný obal na bicykel. Dokonale ochráni vaše dvojkolesové vozidlo pred dažďom, snehom, prachom a UV žiarením. Kryt ochráni bicykel pred rôznymi poveternostnými vplyvmi a zabráni tvorbe hrdze na kovových materiáloch. Určené pre bicykle s veľkosťou kolies 24 ..
9,80€ 12,70€
Cena bez DPH:8,17€
Ochranná plachta na bicykel 200x100cm Ochranná plachta na bicykel 200x100cm
-23 %
Ochranná plachta na bicykel 200x100cm Pevný vodeodolný obal na bicykle a motorky. Dokonale ochráni vaše dvojkolesové vozidlo pred dažďom, snehom, prachom a UV žiarením. Kryt poskytuje dokonalú ochranu vozidla v garáži alebo vonku. Dokonale chráni pred rôznymi poveternostnými vplyvmi, zabraňuje tv..
5,30€ 6,90€
Cena bez DPH:4,42€
Reflexné gélové sedadlo na bicykel Reflexné gélové sedadlo na bicykel
-23 %
Reflexné gélové sedadlo na bicykel Mimoriadne pohodlné gélové sedadlo na bicykel. Ideálne pre ľudí, ktorí pociťujú nepohodlie na štandardných sedlách pri dlhšej cyklistike. Vybavené špeciálnym, anatomickým otvorom na zlepšenie ventilácie a dvojitým tlmením nárazov zvyšujúcim komfort. Zavesený na ..
17,20€ 22,40€
Cena bez DPH:14,33€
Ručná pumpa na lopty a senzomotorické vankúše Ručná pumpa na lopty a senzomotorické vankúše
-25 %
Ručná pumpa na lopty a senzomotorické vankúše Športová pumpa je nevyhnutným doplnkom pre futbal, volejbal alebo iné športy. Plastová pumpa je určená na pumpovanie klasických loptičiek s gumovým ventilom a senzomotorické vankúše z našej ponuky. Rozmery: 21 x 17 cm Obsah balenia: 1 x Ručn..
0,90€ 1,20€
Cena bez DPH:0,75€
Rukoväte na volant - 2 ks Rukoväte na volant - 2 ks
-23 %
Rukoväte na volant - 2 ks Ručne osadené rukoväte zaisťujú efektívne zníženie vibrácií v teréne, vďaka čomu nie je dlhšia jazda zaťažujúca pre vaše ruky. Profilovaný tvar prelisov zaisťuje pevné a bezpečné uchopenie volantu, a tým umožňuje pohodlné riadenie dvojkolesového tátoša. Dbajte na správnu..
9,00€ 11,70€
Cena bez DPH:7,50€
Rukoväte na volant, čierne 2 ks Rukoväte na volant, čierne 2 ks
-23 %
Rukoväte na volant, čierne 2 ks Ručne osadené rukoväte zaisťujú efektívne zníženie vibrácií v teréne, vďaka čomu nie je dlhšia jazda zaťažujúca pre vaše ruky. Poskytujú pevné a bezpečné uchopenie volantu, a tým umožňujú pohodlné riadenie dvojkolesového tátoša. Dbajte na správnu polohu rúk na vola..
5,30€ 6,90€
Cena bez DPH:4,42€
Rukoväte riadidiel na bicykel, 2 ks Rukoväte riadidiel na bicykel, 2 ks
-23 %
Rukoväte riadidiel na bicykel, 2 ks Ručne osadené rukoväte zaisťujú efektívne zníženie vibrácií v teréne, vďaka čomu nie je dlhšia jazda zaťažujúca pre vaše ruky. Profilovaný tvar prelisov zaisťuje pevné a bezpečné uchopenie volantu, a tým umožňuje pohodlné riadenie dvojkolesového tátoša. Dbajte ..
6,00€ 7,80€
Cena bez DPH:5,00€
Sada na čistenie a údržbu bicykla Sada na čistenie a údržbu bicykla
-23 %
Sada na čistenie a údržbu bicykla Sada na čistenie a údržbu bicykla. Sada 7 v 1 na čistenie a údržbu bicyklov. Aby vám váš bicykel slúžil dlhodobo a správne, treba ho pravidelne udržiavať. Naša sada vám s tým pomôže. Sada obsahuje: kefa na pneumatiky rukavica na umývanie z mikrovlákna unive..
13,70€ 17,80€
Cena bez DPH:11,42€
X-81 hliníkový držiak mobilu na bicykel čierna X-81 hliníkový držiak mobilu na bicykel čierna
-23 %
Držiak na mobil na bicykel Vďaka nášmu držiaku dokážete mobil pevne upevniť na riadidlá, predstavec alebo rám bicykla. Polohu rukovätí si môžete ľubovoľne nastaviť pre jednoduché používanie telefónu a navigácie počas jazdy. Významným atribútom tohto produktu je široká škála rozširovania a zužovan..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Zadný nosič na bicykel hliníkový s odrazovým svetlom Zadný nosič na bicykel hliníkový s odrazovým svetlom
-23 %
Zadný nosič na bicykel hliníkový s odrazovým svetlom Zadný nosič na bicykel poskytuje ďalší priestor pre vaše veci. Problémom cestovania na bicykli je to, že zvyčajne nie je kam pripevniť batožinu. Nie všetci cyklisti sa cítia pohodlne pri jazde s batohom na chrbte. Riešením je tento nosič s vyso..
20,70€ 26,90€
Cena bez DPH:17,25€