Hlavné menu
Produkty v košíku

Kadernícke plášte

Kadernícka pelerína univerzálna 140 x 95 cm  #obr1 Kadernícka pelerína v čiernej farbe so zaväzovacím zapínaním. Je nenáročná na údržbu a poskytuje pohodlie pre zákazníkov aj kaderníkov. Zaväzuje sa okolo krku, čo umožňuje jej prispôsobenie konkrétnej veľkosti krku. Pri kaderníckych kúrach udržiava..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Kadernícke nožnice 2 ks + príslušenstvo Kadernícke doplnky sú spoľahlivým doplnkom pri kaderníckych kúrach doma alebo v profesionálnom kaderníckom salóne. Celá sada má všetky prvky pre amatérske alebo profesionálne strihy. Dada obsahuje dva páry nožníc. Jedným z nich sú profesionálne kadernícke..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Kadernícky plášť, zástera na strihanie vlasov Kadernícky plášť na strihanie vlasov je dlhý a veľmi pohodlný. Vyrobený je z odolného priedušného nylonu. Tento plášť je vhodná do kaderníckych salónov, ale aj na domáce použitie. Vlastnosti: plášť je vyrobený z priedušného materiálu vhodný na po..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Kadernícky plášť, zástera na strihanie vlasov, 150 x 130 cm, čierna  Plášť je vyrobený z odolného a priedušného nylonu, má zapínanie na cvočky, ktoré neobmedzujú pohyby krku. Ľahko sa skladá a skladuje. Dá sa bezpečne vyprať v práčke. Plášť je veľmi praktický, neobmedzuje pohyb a netlačí. Potre..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Kadernícky plášť, zástera na strihanie vlasov 140 x 100 cm  Zástera je celá z vodeodolného materiálu - nehrozí, že sa oblečenie namočí/zašpiní pri nastriekaní prípravkom alebo farbení vlasov. Plášť je vyrobený z polyesteru, vďaka vlastnostiam tohto materiálu sa veľmi ľahko čistí, stačí vziať vlh..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€