Hlavné menu
Your Cart

Ostatné vložky do topánok

Antibakteriálne vložky do topánok ActiFresh Antibakteriálne vložky do topánok ActiFresh
-23 %
Antibakteriálne vložky do topánok ActiFresh - univerzálna veľkosť 32 - 46 ActiFresh antibakteriálne vložky z latexovej peny pohlcujú pot a neutralizujú nepríjemný zápach nôh. . Obsahuje prostriedky pre zabránenie tvorbe baktérií. Hrúbka vložky je približne 3 mm. Vložky absorbujú pot a neutralizu..
7,20€ 9,40€
Cena bez DPH:6,00€
Antibakteriálne vložky do topánok s obsahom aktívneho uhlia Antibakteriálne vložky do topánok s obsahom aktívneho uhlia
-21 %
Antibakteriálne vložky do topánok s obsahom aktívneho uhlia - univerzálne Antibakteriálne vložky do topánok pre pocit sviežosti a čistoty Vašich chodidiel. Pôsobia proti poteniu, vlhkosti, baktériám či plesniam. Veľkosť vložiek si odstrihnete na akú potrebujete.   Technická špecifikácia: Rozsah..
1,10€ 1,40€
Cena bez DPH:0,92€
Pamäťové vložky do topánok Pamäťové vložky do topánok
-24 %
Pamäťové vložky do topánok - univerzálne. Doprajte okamžitý komfort svojim unaveným nohám. S vložkou do topánok s pamäťovou penou sa budete cítiť pohodlne ako na obláčiku. Pri každom vašom kroku budete chrániť a starať sa o svoje chodidlá. Univerzálna veľkosť - vložky do topánok s pamäťovou penou si..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Protišmykové samolepiace podrážky na topánky - univerzálne 36 - 46 Protišmykové samolepiace podrážky na topánky - univerzálne 36 - 46
-24 %
Protišmykové samolepiace podrážky na topánkyProtišmykové podrážky sú určené pre ľudí, ktorí majú problémy so šmykajucími topánkami pri chôdzi. Vulkanizovaná guma chráni proti skĺznutiu. Prilepené k podrážke topánky sa pri chôdzi nepohybujú. Trvalá ochrana proti šmýkaniu na topánky s hladkými pod..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Univerzálne gélové vložky do lodičiek Univerzálne gélové vložky do lodičiek
-23 %
Univerzálne gélové vložky do lodičiek Vnútorné vložky do lodičiek sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Produkt zlepšuje pohodlie chodidiel počas dlhej chôdze v topánkach s vysokým podpätkom. Chráni pokožku, tlmí nárazy, zabraňuje šmýkaniu sa nohy v lodičke, čím dodáva výraznejší komfort pre..
3,40€ 4,40€
Cena bez DPH:2,83€
Univerzálne vložky do lodičiek 35 - 46 Univerzálne vložky do lodičiek 35 - 46
-23 %
Univerzálne vložky do lodičiek 35 - 46 Vnútorné vložky do lodičiek sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Produkt zlepšuje pohodlie chodidiel počas dlhej chôdze v topánkach s vysokým podpätkom. Chráni pokožku, tlmí nárazy, zabraňuje šmýkaniu sa nohy v lodičke, čím dodáva výraznejší komfort pr..
3,40€ 4,40€
Cena bez DPH:2,83€
Vložky do topánok na zlepšenie držania tela, podpora klenby chodidla Vložky do topánok na zlepšenie držania tela, podpora klenby chodidla
-24 %
Vložky do topánok pre správne držanie tela Strutz  Zdravá chôdza je pre človeka veľmi dôležitá - vyhnete sa tak možným zdravotným problémom v neskoršom veku. Zvlášť to platí pri profesiách, v ktorých je človek dlhodobo na nohách - čašníci, učitelia, manuálni pracovníci Dokonalá podpora chodidla..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Vložky do topánok proti zápachu s extraktom z Aloe Vera Vložky do topánok proti zápachu s extraktom z Aloe Vera
-23 %
Vložky do topánok proti zápachu s extraktom z Aloe Vera Vložky do topánok proti zápachu s voňavým výťažkom Aloe Vera. V hornej časti stielky je impregnovaný výťažok z Aloe Vera a pri každom jednom kroku zabezpečuje hydratáciu chodidla. Účinná pomoc pri zápachu nôh alebo obuvi. Pena vložiek je nap..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Zobrazé 1 do 8 z 8 (1 strán)