Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1364/21612
Výrobca:
PETRA
Variant produktu:
500ml
Dostupnosť:
Skladom
5.50€ 7.20€
Bez DPH: 4.58€

Množstvo

Petra rosemary gel s kostihojom Petra rosemary gel s kostihojom
300ml

Kód: 1698/25294
5.50€
7.20€
Skladom
Petra rosemary gel s kostihojom Petra rosemary gel s kostihojom
500ml

Kód: 1364/21612
5.50€
7.20€
Skladom
Petra rosemary gel s kostihojom Petra rosemary gel s kostihojom
5 x 500ml

Kód: 1515/22661
21.50€
28.00€
Skladom
Rosemary gél s kostihojom FORTE Liečivý balzam bez parabénov

Došlo k vážnemu úrazu so zlomeninami? Vyvrtli ste si členok, natiahli nejakú šľachu? Silno Ste sa udreli, máte výron, pomliaždeninu, preležaninu, modrinu? Trpíte reumatizmom?

Neváhajte použiťRosemary gél s kostihojom Liečivý balzam - nič lepšie nezoženiete.

Generáciami preverený koreň kostihoja sa používa k hojeniu pomliaždenín a zlomenín. Účinnou zložkou kostihoja je alantoin, ktorý podporuje hojenie a lieči zápaly. A práve kostihoj je základnou zložkou Rosemary gélu s kostihojom Liečivý balzam.

Kostihoj je medzi bylinkármi považovaný za jedno z najúčinnejších liečiv. Už jeho samotný názov napovedá, že lieči problémy s kosťami, ale je účinný aj pri liečení kostných výrastkov, vykĺbeninách, či reume.

Rosemary gél s kostihojom Liečivý balzam obsahuje okrem kostihoja aj aromatické prírodné oleje, rozmarín, gáfor, borovicový olej a mentol. Táto bylinná zmes je veľmi účinnou pri liečení problémov pohybového aparátu.

Látky obsiahnuté v Rosemary géle s kostihojom uľavujú pri bolestiach chrbta, svalovom preťažení, bolestivých narazeniach a po športovej aktivite. Extrakt kostihoja podporuje hojivé procesy. Gél pôsobí upokojujúco a pomáha pri reumatických ochoreniach.

Rosemary gél s kostihojom Liečivý balzam má okrem liečivých účinkov aj analgetické účinky, teda je vhodné ho používať aj pri bolestivých stavoch, kedy jemným vmasírovaním gélu na postihnuté miesto dôjde k uľaveniu od bolesti. Vďaka obsahu mentolu v géle má okrem analgetických účinkov aj chladivý efekt, ktorý napomáha k uvoľneniu svalstva.

Rosemary gél s kostihojom Liečivý balzam je často využívaný aj profesionálnymi masérmi a športovacami, pretože jeho účinky sú okamžité. Krátko po aplikácii dochádza k úľave od bolesti.

Rosemary gél s kostihojom Liečivý balzam je prírodným prípravkom a preto je jeho použitie vhodné pre všetky vekové skupiny. Ľahko sa rozotiera a nedráždi pokožku. Je možné ho použiť aj viac krát za deň.

Liečivý gél Rosemary by nemal chýbať v žiadnej domácej lekárni.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty