Hlavné menu
Your Cart

Počítačky peňazí

Počítačka a triedička mincí (euro) Počítačka a triedička mincí (euro)
-23 %
Počítačka a triedička mincí (euro) Vysokoúčinná jednotka a efektívny spôsob ako presne a rýchlo spočítať a roztriediť veľké množstvo pomiešaných mincí. Počítadlo/triedič mincí dokáže spracovať osem rôznych mincí, ušetrí čas a ponúka presnosť v ich počítaní. Softvérom ovládaný a plne automatický s..
144,90€ 188,40€
Cena bez DPH:120,75€
Počítačka bankoviek - UV kontrola, magnetické rozpoznávanie Počítačka bankoviek - UV kontrola, magnetické rozpoznávanie
-23 %
Počítačka bankoviek - UV kontrola, magnetické rozpoznávanie Zariadenie bankovky nielen počíta ale kontroluje tiež ich pravosť. UV a magnetický senzor priamo registrujú falošné známk, v takom prípade sa zariadenie zastaví a vydá zvukový signál. Vďaka integrovanému elektronickému kontrolnému mecha..
139,90€ 181,90€
Cena bez DPH:116,58€
Počítadlo bankoviek - UV kontrola, magnetické rozpoznávanie Počítadlo bankoviek - UV kontrola, magnetické rozpoznávanie
-23 %
Počítadlo bankoviek - UV kontrola, magnetické rozpoznávanie - JK8806 LED  Zariadenie JK8806 LED bankovky nielen počíta ale kontroluje tiež ich pravosť. UV a magnetický senzor priamo registrujú falošné známk, v takom prípade sa zariadenie zastaví a vydá zvukový signál. Vďaka integrovanému elektronic..
99,90€ 129,90€
Cena bez DPH:83,25€
Stolná počítačka bankoviek - vo vreckovom vyhotovení Stolná počítačka bankoviek - vo vreckovom vyhotovení
-23 %
Stolná počítačka bankoviek - vo vreckovom vyhotovení Pokiaľ zháňate lacnú, no napriek tomu kvalitnú počítačku bankoviek, tak máme pre vás ideálne riešenie. Počítačka bankoviek dokáže spočítať 600 bankoviek za minútu, a to pri všetkých ich typoch. Zvládne spočítať aj stravné lístky. Vďaka malým r..
49,90€ 64,90€
Cena bez DPH:41,58€
Ultrafialová UV lampa pre kontrolu bankoviek
-24 %
Ultrafialová UV lampa pre kontrolu bankoviek Mini ultrafialová UV lampa ideálna na kontrolu bankoviek a dokumentov so špeciálnymi UV-viditeľnými značkami, napr. všetky meny, kreditné karty, pasy a iné dokumenty. Vstavaná baterka tiež umožňuje skontrolovať vodotlač a bezpečnostný závit. Vlastnos..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Zobrazé 1 do 5 z 5 (1 strán)