Hlavné menu
Produkty v košíku

Počítačové príslušenstvo

Vybavte svoj počítač alebo notebook všetkými možnými PC doplnkami. Nájdete tu univerzálny stolík pod notebook, podložku pod myš a klávesnicu, tašku na notebook.
Adaptér HUB USB H8 4K ADAPTÉR PRISPÔSOBENÝ VAŠIM POTREBÁM! Adaptér 3 v 1 je mimoriadne funkčné zariadenie slúžiace na prenos obrazových VIDEO signálov a AUDIO zvukov zo zariadení ako sú notebooky, počítače, tablety alebo smartfóny na TV obrazovku, monitor alebo projektor. Všetko v najvyššej kval..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€
Adaptér LAN USB RJ45 PRIPOJTE SA K SIETI VŽDY A VŠADE Ak máte elektronické zariadenia bez RJ45 vstupu s poškodenou sieťovou kartou alebo také, ktoré ju nemajú vôbec, náš sieťový adaptér je to, čo potrebujete. Zariadenie sa používa ako sieťová karta na obojsmerný prenos dát. Veľmi vysoká kompatib..
16,50€
Cena bez DPH:13,75€
Adaptér NMVE PCI-E SSD Adaptér na pripojenie disku M.2 NVMe Key M k základnej doske počítača s voľným slotom PCI-e x1. POZNÁMKA: Základná doska musí podporovať technológiu NVMe! Vlastnosti a špecifikácia produktu: diskový adaptér M.2 NVMe, ktorý sa zasúva do slotu PCI-e x1 na základnej doske..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
AirSpace 1587 Flexibilný stolík pod notebook s ventilátorom 45,5x25,7x55 cm, čierny Flexibilný stolík pod notebook je praktický a užitočný pre prácu s počítačom na pohovke, na zemi, v posteli a pod. Polohovateľný stolík pod notebook sa prispôsobí vašim momentálnym potrebám. Môžete si nastaviť skl..
38,30€
Cena bez DPH:31,92€
Bambusový skladací stolík pod notebook s ventiláciou Stolík na notebook je nepostrádateľnou vychytávkou pre každého. Vďaka nej si ľahko vytvoríte pracovisko vo vlastnej posteli, kresle alebo dokonca dielni. Vďaka ventilácií, pri tomto výrobku, zabudnete na prehrievanie a nedostatok pohodlia. Je v..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€
Brašňa / taška na laptom s úchytmi, sivá ELEGANTNÉ POUZDRO Z VODEODOLNEJ LÁTKY Pohodlná elegantná taška na notebook uzatvárateľná na zips ochráni váš počítač pred rôznymi faktormi, ktoré ho môžu poškodiť. Pohodlné rukoväte uľahčujú prenášanie zariadenia. Puzdro je flexibilné, odolné a extrémne m..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Brašna / taška na notebook 15,6" Elegantná šedá taška na notebook s maximálnou uhlopriečkou 15,6" a zapínaním na zips. Taška je vybavená mäkkou hlavnou kapsou s možnosťou nastavenia veľkosti priehradky na laptop a ďalšou kapsou na zošity, perá alebo telefón. Vystužená rukoväť a pevné zipsy umo..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Chladiaca podložka pod notebook Chladiaca podložka s profilovaným uhlom sklonu vám umožní zmeniť pracovný režim – nemusíte sa hrbiť nad notebookom a zároveň sa starať o jeho komponenty zabezpečením ventilácie. Až 6 ventilátorov zabezpečuje dostatočné vetranie, navyše podsvietenie poskytuje ďalši..
20,10€
Cena bez DPH:16,75€
Chladiaca podložka pod notebook Xline   Chladiaca podložka pod notebook s nastaviteľným uhlom stojana (v rozsahu 20 ° až 40 °) - umožňuje nastaviť výšku obrazovky, zvlášť odporúčanú na zlepšenie pracovných podmienok. Chladenie notebooku zaisťuje dlhšiu výdrž batérie a stabilnú prevádzku prenosných ..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€
UNIVERZÁLNA ČÍTAČKA KARIET SD a TF S USB, USB-C a micro USB VSTUPOM Vlastnosti: Kompaktná a funkčná čítačka pamäťových kariet Čítanie karty: až 128 GB Pripojenie: plug & play Kompatibilita: Windows XP a novší, Mac OS, Linux a Android Možnosť pripojenia k počítaču a smartfónu Podpora kariet:..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Čítačka kariet OTG 5 v 1, TF/SD, USB, Micro USB, USB-C Multifunkčná OTG čítačka disponuje čítačkou na Micro SD a SD karty, ďalej má Micro USB a USB port, ktorý využijete pre lepšie prepojenie s vaším laptopom, PC či Smartphonom. Špecifikácie: používa sa na zápis a čítanie rôznych typov pamäť..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Drevený stojan na tablet a knihu Bambusový stojan na knihy je nenahraditeľná vychytávka pre každého milovníka literatúry alebo študenta. Nastaviteľný stupeň sklonu vám umožní vybrať si tú najpohodlnejšiu polohu na čítanie. Vďaka tomu, že stojan po zložení zaberá rovnaké miesto ako kniha, môžeme h..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€