Hlavné menu
Produkty v košíku

Podpery na kľuky

Multifunkčná prenosná podpera/opierka na kľuky Doska s push-up rukoväťami umožňuje precvičovať rôzne svaly (paže, hrudník, triceps, chrbát) iba s použitím vlastného tela ako záťaže. Posilňuje a formuje časti hornej časti tela - ideálne pre začiatočníkov ale aj pokročilých používateľov. Push u..
21,40€
Cena bez DPH:17,83€
Podpera na kľuky – multifunkčná push-up doska Podpera typu push-up s madlami na kľuky vám umožňuje precvičiť všetky horné svaly nastavením uhla a polohy rukovätí. Váhou vlastného tela umožňuje vyrysovanie svalstva horných končatín a trupu. Podpera tvaruje hornú časť tela. Vďaka pravidelnému cviče..
10,70€
Cena bez DPH:8,92€
Podpery na kľuky na kolieskach Podpery na vykonávanie kľukov vám pomôžu posilniť ramenné svalstvo, stehná a celé telo. Podpory sú ideálne pre tréning brušných svalov, chrbtových svalov, ramien a svalov hrudníka. Ergonomické rukoväte zabezpečujú pohodlie pri dlhých cvičeniach. Ďalšou výhodou sú d..
21,80€
Cena bez DPH:18,17€
Podpery, úchopy na kľuky Push-Up Bars - skladacie Podpery, úchopy na kľuky Push-Up Bars - skladacie sú pevné plastové úchopy pre dokonalé cvičenie kľukov. Umožňujú vykonávanie kľukov do krajných polôh. Sú vyrobené z plastu a vo vrchnej časti sú vybavené mäkkými gripmi. Vďaka úchopom na kľuk..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€