Hlavné menu
Produkty v košíku

Posilňovacie kolieska

Posilňovacie dvojkoliesko s podložkou na cvičenie Posilňovacie dvojkoliesko s podložkou na cvičenie
-23 %
Posilňovacie dvojkoliesko s podložkou na cvičenie Dokonalé dvojité koliesko na posilňovanie svalov. Vhodné na cvičenie brušných, chrbtových, ramenných a hrudných svalov. Osvedčuje sa aj pri rehabilitácii a korekčným cvičenia. Vhodné ako do posilňovne, tak aj pri použití doma. Má protišmykové neo..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Posilňovacie koliesko + fitness podložka na cvičenie 1+1 Posilňovacie koliesko + fitness podložka na cvičenie 1+1
-23 %
Posilňovacie koliesko + podložka pod kolená Vďaka posilňovaciemu koliesku si vytvarujete postavu! Koliesko umožňuje vykonávať všetky cviky, ktoré potrebujete pre tvarovanie a posilnenie brucha, bicepsov, tricepsov a ďalších svalov to zvládnete jednoducho a hravo. Interný záťažový systém posil..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Posilňovacie koliesko + fitness podložka na cvičenie 1+1 Posilňovacie koliesko + fitness podložka na cvičenie 1+1
-23 %
Posilňovacie koliesko + podložka pod kolená Vďaka posilňovaciemu koliesku si vytvarujete postavu! Koliesko umožňuje vykonávať všetky cviky, ktoré potrebujete pre tvarovanie a posilnenie brucha, bicepsov, tricepsov a ďalších svalov. Zvládnete to jednoducho a hravo. Interný záťažový systém posi..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Posilňovacie koliesko 20 cm + fitness podložka na cvičenie 1+1 Posilňovacie koliesko 20 cm + fitness podložka na cvičenie 1+1
-23 %
Posilňovacie koliesko 20 cm + podložka pod kolená Vďaka posilňovaciemu koliesku si vytvarujete postavu! Koliesko umožňuje vykonávať všetky cviky, ktoré potrebujete pre tvarovanie a posilnenie brucha, bicepsov, tricepsov a ďalších svalov to zvládnete jednoducho a hravo. Interný záťažový systém..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€
Posilňovacie koliesko na cvičenie - Two Hand Pusher Posilňovacie koliesko na cvičenie - Two Hand Pusher
-23 %
Posilňovacie koliesko + podložka pod kolená Dostať sa do formy vyžaduje správny prístup a vytrvalosť. Vďaka posilňovaciemu koliesku, ktorý umožňuje vykonávať všetky cviky, ktoré potrebujete pre tvarovanie a posilnenie brucha, bicepsov, tricepsov a ďalších svalov to zvládnete jednoducho a hravo. In..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Posilňovacie koliesko s podložkou na kolená Posilňovacie koliesko s podložkou na kolená
-23 %
Posilňovacie koliesko s podložkou na kolená Posilňovacie koliesko je koliesko, ktoré je určené pre posilňovanie rúk, prsných svalov, ramien a brucha. Ľahko použiteľný a účinný výrobok, vďaka ktorému zároveň posilňujete ruky, ramená a brucho. Skladný výrobok sa ľahko prenáša aj skladuje! Výrobok j..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Posilňovacie koliesko s podložkou na kolená - čierno-červené Posilňovacie koliesko s podložkou na kolená - čierno-červené
-23 %
Posilňovacie koliesko s podložkou na kolená - čierno-červené Posilňovacie koliesko je skvelým prístrojom na spaľovanie tukov. Pevná konštrukcia a použitie hrubého kolesa zaručujú bezpečné použitie a stabilitu. Pre úplné pohodlie používania majú rukoväte efektívny tvar, ktorý umožňuje pevné uchope..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€
Široké brušné koliesko na posilňovanie brucha - oranžové + podložka Široké brušné koliesko na posilňovanie brucha - oranžové + podložka
-23 %
Široké brušné koliesko na posilňovanie brucha - oranžové + podložka Posilňovacie koliesko je skvelým prístrojom na spaľovanie tukov. Pevná konštrukcia a použitie hrubého kolieska so šírkou 9 cm zaručujú bezpečné použitie a stabilitu. Pre úplné pohodlie používania majú rukoväte efektívny tvar, kto..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€
Upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkami Upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkami
-23 %
Upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkami Dostaňte sa do formy pomocou tohto pomocníka! Upevňovacia tyč s prísavkou je ideálna na tréning doma alebo na cestách, pretože zaberá málo miesta a ľahko sa prepravuje. Ideálna na cvičenie brušných svalov, zhybov a precvičovanie celého tela..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€