Hlavné menu
Produkty v košíku

Zváračky fólií

Bezdrôtová ručná zváračka fólií Vyberáte vhodné a potrebné zariadenie do vašej kuchyne? Alebo hľadáte praktický darček pre vašu mamu, sestru či kamarátku, ktorý ju nielen poteší ale ho dokáže aj každodenne využiť? Stop hľadaniu, ručná zváračka na fólie bude tým pravým orechovým. Vďaka nej uchovát..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Fólia do vakuovačky 28 x 600 cm Potravinová fólia do vákuovačky na domáce použitie. Vákuovacie vrecká sú vhodné ako na modernú prípravu potravín metódou Sous-Vide, ktorá spočíva vo varení v teplotne kontrolovanom vodnom kúpeli tak aj na dlhšie skladovanie. Fóliu je možné po umytí navyše použiť aj..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Impulzná páková zváračka na fólie, obaly, sáčky, zváracia lišta 300 mm, 400W Impulzná páková zváračka na fólie, sáčky, obaly slúži na zotavenie rôznych obalov , fólií, sáčkov. Zváracia lišta má dĺžku 300mm a šírku 2mm. Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Potravinárska vákuová fólia 20 cm x 6 m Potravinárska fólia je vhodná pre mnoho modelov vákuových zváračiek. Je ideálna na skladovanie potravín. Umožňuje vám ich udržať dlhšie čerstvé a zabraňujeme prenikaniu rôznych pachov spolu uložených jedál. Vhodné na mäso, ryby, syry, ale aj zeleninu a ovocie...
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Potravinárska vákuová fólia 25 cm x 6 m Potravinárska vákuová fólia 25 cm x 6 m
Novinka
Vákuová potravinárska fólia 25 cm x 6 m Potravinárska fólia je vhodná pre mnoho modelov vákuových zváračiek. Je ideálna na skladovanie potravín. Umožňuje vám ich udržať dlhšie čerstvé a zabraňujeme prenikaniu rôznych pachov spolu uložených jedál. Vhodné na mäso, ryby, syry, ale aj zeleninu a ovoc..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Potravinárska vákuová fólia 28 cm x 6 m Potravinárska fólia je vhodná pre mnoho modelov vákuových zváračiek. Je ideálna na skladovanie potravín. Umožňuje vám ich udržať dlhšie čerstvé a zabraňujeme prenikaniu rôznych pachov spolu uložených jedál. Vhodné na mäso, ryby, syry, ale aj zeleninu a ovoc..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Potravinárske vákuové vrecká 50ks, 20x25cm Potravinárske vákuové vrecká 50ks, 20x25cm
Novinka
Potravinárske vákuové vrecká, 50ks veľkosť 20 x 25cm Potravinárske bezpečné vrecká vhodné pre mnoho modelov vákuových zváračiek. Ideálne na skladovanie potravín. Umožňuje vám udržať potraviny dlhšie čerstvé, zabraňuje prenikaniu rôznych pachov. Vhodné na mäso, ryby, syr ako aj zeleninu a ovocie. ..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Potravinárske vákuové vrecká, 50ks Potravinárske bezpečné vrecká vhodné pre mnoho modelov vákuových zváračiek. Ideálne na skladovanie potravín. Umožňuje vám udržať potraviny dlhšie čerstvé, zabraňuje prenikaniu rôznych pachov. Vhodné na mäso, ryby, syr ako aj zeleninu a ovocie. Vrecká sú vrúbkova..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Vákuová zváračka fólií s príslušenstvom Vákuová zváračka je zariadenie, ktoré vám pomôže udržať čerstvosť a vynikajúcu chuť vašich obľúbených jedál na dlhú dobu. Ľahko použiteľné zariadenie vám umožní za pár sekúnd zbaliť všetko, čo chcete. Napríklad čerstvú zeleninu a ovocie, varené, dusené a pe..
73,20€
Cena bez DPH:61,00€
Vákuová zváračka fólií s váhou a príslušenstvom Zváračka fólií, vákuovačka a váha je zariadenie, vďaka ktorému zelenina, ovocie, ryby, mäso a mliečne výrobky zostanú dlho čerstvé. Potraviny, ktoré vákuovo balíme, nie sú vystavené napadnutiu baktériami alebo plesňami. Okrem toho si zachovávajú svo..
113,90€
Cena bez DPH:94,92€