Hlavné menu
Produkty v košíku

Pracie prostriedky a aviváže

Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl,  6ks Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl,  6ks
-23 %
Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl, 6ks Guľe do práčky vám pomôžu efektívnym a jednoduchým spôsobom zbaviť sa vlasov a srsti z vášho obľúbeného oblečenia. Stačí ich vložiť do bubna práčky a špeciálny povrch - suchý zips zachytí všetky ťažké nečistoty bez poškodenia aj tých najjemnejších tka..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Lanolínový šampón s aloe vera Lanolínový šampón s aloe vera
-24 %
LANOLÍNOVÝ ŠAMPÓN NA VLNU S ALOE VERA  je novinkou na našom trhu a ponúka široké možnosti využitia. Lanolín je tuk získaný z ovčej vlny, je zmesou sterolov a alkoholov a ich esterov. Obaľuje každý vlas, chráni ho pred znečistením, baktériami a inými mikroorganizmami - roztočmi. Používa sa v kozmeti..
5,50€ 7,20€
Cena bez DPH:4,58€
Lanolínový šampón s aloe vera Lanolínový šampón s aloe vera
-23 %
Lanolínový prací prostriedok, šampón s aloe vera Wollsan s lanolínom a aloe vera je skvelý prostriedok-šampón, ktorým môžete prať nielen vlnu a vlnené produkty, ale bez najmenších problémov si s ním môžete umývať vlasy. S týmto rýdzo nemeckým produktom budú vaše vlnené produkty stále ako nové. St..
2,99€ 3,90€
Cena bez DPH:2,49€
Zlatý lanolínový šampón s aloe vera GOLD 1l Zlatý lanolínový šampón s aloe vera GOLD 1l
-23 %
Lanolínový šampón s aloe vera GOLD 1l Wollsan Gold s lanolínom a aloe vera je skvelý prostriedok-šampón, ktorým môžete prať nielen vlnu a vlnené produkty, ale bez najmenších problémov si s ním môžete umývať vlasy. S týmto rýdzo nemeckým produktom budú vaše vlnené produkty stále ako nové. Stačí ho..
2,99€ 3,90€
Cena bez DPH:2,49€