Hlavné menu
Produkty v košíku

Pracie prostriedky a aviváže

Ponúkame široký výber kvalitné pracie prostriedky a aviváže, ktoré dokonale vyperú vašu bielizeň a zároveň jej dodajú príjemnú vôňu. Lanolínový šampón je novinkou na našom trhu a ponúka široké možnosti využitia. Lanolín je tuk získaný z ovčej vlny, je zmesou sterolov a alkoholov a ich esterov. Šampóny s obsahom Lanolínu šetrne vyperú vysokokvalitnú vlnu prípadne bavlnu, hlavne štrikovanú, posteľnú bielizeň, deky a pod.
Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl,  6ks Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl,  6ks
-23 %
Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl, 6ks Guľe do práčky vám pomôžu efektívnym a jednoduchým spôsobom zbaviť sa vlasov a srsti z vášho obľúbeného oblečenia. Stačí ich vložiť do bubna práčky a špeciálny povrch - suchý zips zachytí všetky ťažké nečistoty bez poškodenia aj tých najjemnejších tka..
6,20€ 8,10€
Cena bez DPH:5,17€
Lanolínový šampón s aloe vera Lanolínový šampón s aloe vera
-23 %
LANOLÍNOVÝ ŠAMPÓN NA VLNU S ALOE VERA  je novinkou na našom trhu a ponúka široké možnosti využitia. Lanolín je tuk získaný z ovčej vlny, je zmesou sterolov a alkoholov a ich esterov. Obaľuje každý vlas, chráni ho pred znečistením, baktériami a inými mikroorganizmami - roztočmi. Používa sa v kozmeti..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Lanolínový šampón s aloe vera Lanolínový šampón s aloe vera
-24 %
Lanolínový prací prostriedok, šampón s aloe vera Wollsan s lanolínom a aloe vera je skvelý prostriedok-šampón, ktorým môžete prať nielen vlnu a vlnené produkty, ale bez najmenších problémov si s ním môžete umývať vlasy. S týmto rýdzo nemeckým produktom budú vaše vlnené produkty stále ako nové. St..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Loptičky na pranie bielizne 5 ks Loptičky na pranie bielizne 5 ks
-23 %
Loptičky na pranie bielizne 5 ks Sada 5 guličiek na zmäkčovanie bielizne zabraňuje žmolkovaniu oblečenia a vytváraniu charakteristických žmolkov. Umožňuje dôkladnejšie odstreďovanie oblečenia alebo posteľnej bielizne, vďaka čomu je bielizeň mäkšia a rýchlejšie schne. Gule na pranie majú magick..
2,00€ 2,60€
Cena bez DPH:1,67€
Vlnené guličky do sušičky 3ks Vlnené guličky do sušičky 3ks
-23 %
Vlnené guličky do sušičky 3ks Guličky su vyrobené zo 100% prírodnej ovčej vlny, vďaka nim je bielizeň menej pokrčená a menej nadýchaná. Toto ekologické riešenie vám umožňuje eliminovať potrebu používania aviváže, vďaka ktorej sa staráte o životné prostredie. Vlnené guličky sú pri používaní úplne ..
14,20€ 18,50€
Cena bez DPH:11,83€
Zlatý lanolínový šampón s aloe vera GOLD 1l Zlatý lanolínový šampón s aloe vera GOLD 1l
-24 %
Lanolínový šampón s aloe vera GOLD 1l Wollsan Gold s lanolínom a aloe vera je skvelý prostriedok-šampón, ktorým môžete prať nielen vlnu a vlnené produkty, ale bez najmenších problémov si s ním môžete umývať vlasy. S týmto rýdzo nemeckým produktom budú vaše vlnené produkty stále ako nové. Stačí ho..
2,59€ 3,40€
Cena bez DPH:2,16€