Hlavné menu
Produkty v košíku

Pracovné rukavice

Nitrylex jednorazové nitrilové rukavice bez púdru čierne 100 ks, M Bezpúdrové čierne nitrilové rukavice sú skvelou ochranou pred poškodením pokožky rúk, ťažko umývateľnými škvrnami, ale aj podráždením pokožky rôznymi škodlivými látkami. Syntetický kaučuk (nitril) nespôsobuje alergické reakcie. Ni..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Ochranné pracovné rukavice 10 párov, veľkosť 10 Pletené, bezšvové, nylónové rukavice s vrstvou mikroporézneho nitrilu v dlani a na prstoch a pružným nápletom. Veľkosť rukavíc: 10. V balení je 10 párov rukavíc.   Technické parametre: materiál: nylón + vrstva mikroporézneho nitrilu veľkosť: 10 ..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks
Top
Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom !   Jednorazové mikroténové rukavice sú vodeodolné a chránia Vaše ruky pred znečistením. Ideálne riešenie pre každú kaderníčku alebo do potravinového priemyslu. Rukavice ..
0,40€
Cena bez DPH:0,33€