Hlavné menu
Produkty v košíku

Pranie a žehlenie

V tejto kategóri nájdete všetky produkty spojené s praním a žehlením. Kôš na prádlo alebo skladací sušiak na prádlo sa hodí do každej domácnosti.
Verk 15733 Chytré ramienko 150W Spoznajte jedinečné chytré ramienko, ide o prenosný elektrický sušiak na topánky a bielizeň. Jednoducho a rýchlo si vysušíte svoje oblečenie i mokré topánky. Dôvod, prečo je toto chytré ramienko väčšie je ten, že sa vo vnútri nachádza sušička. Priamo na ramienku j..
20,80€
Cena bez DPH:17,33€
Sušiak na prádlo - 2 stupňový Veľká priestranná sušička bielizne vám umožní zavesiť asi 11 metrov bežnej bielizne. Pevné tyčinky s priemerom 1 cm sa neohýbajú, udržiavajú veľkú hmotnosť mokrého prádla. Sušička je vybavená 2 nezávislými nastaviteľnými krídlami zo 7 pevnými šnúrami a poličkou s..
18,00€
Cena bez DPH:15,00€
Sušiak na prádlo 150 x 60 x 90 cm Rozkladací sušiak na bielizeň je ideálnym riešením pre stredne veľké domácnosti. Hlavnou výhodou tohto modelu je možnosť nastavenia individuálnej vzdialenosti medzi jednotlivými šnúrami, čo umožňuje ľahšie vešanie bielizne a lepšiu cirkuláciu vzduchu (a tým aj r..
32,50€
Cena bez DPH:27,08€
Sušiak na bielizeň vežový Modular 4 Možný len osobný odber v Nitre!!! Najlepšie riešenie pre malú kúpeľňu. Vežový kovový sušiak - povrchová úprava biely lak. Sušiak umožňuje maximálne využitie malého priestoru na sušenie bielizne pomocou roštov umiestnených nad sebou. Možno využiť variabilne buď ..
47,90€
Cena bez DPH:39,92€
Sušiak na ponožky a spodnú bielizeň + 32 štipcov, zelený Pohodlný, kompaktný sušiak spodnej bielizne a ponožiek je vybavený praktickým háčikom, ktorý umožňuje jeho zavesenie na vešiaky a zábradlia. Má až 32 štipcov v 4 radoch, čo uľahčuje vešanie bielizne v stiesnených priestoroch. Pevné spracova..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Sušiak na prádlo so štipcami - vertikálny Sušiak na prádlo je praktické zariadenie, ktoré sa hodí do každej domácnosti. Má 3 úrovne a ramená sušiča sa dajú zložiť, takže ak sa nepoužívajú, nezaberajú veľa miesta. Obsahuje tiež vešiak na sušenie bielizne, ponožiek, šatiek s 24 štipacami. Vďaka oto..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Výsuvná oceľová šnúra na prádlo - 3m Výsuvná, oceľová šnúra na sušenie bielizne. Ideálne pre malé miestnosti. Šnúru je možné natiahnuť na ľubovoľnú dĺžku (až 3 metre). Stačí koniec šnúry zavesiť na závesný kryt. Lanko má blokádu, ktorá zabraňuje náhodnému zvinutiu. Vlastnosti a špecifikácia: ..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€