Hlavné menu
Produkty v košíku

Pre domáce použitie

Biolampa MediLight pre domáce použitie je rovnocenná alternatíva k iným, podstatne drahším lampám , pričom v sebe spája vysokú kvalitu za maximálne prijateľnú cenu. Certifikovaná biolampa MediLight zosobňuje najnovšie poznatky z oblasti liečby polarizovaným svetlom a napomáha k vyriešeniu mnohých zdravotných ťažkostí. Použitie liečebnej lampy na liečbu polarizovaným svetlom sa odporúča pri hojení rán a obnove tkanív, vo fyzioterapii a rehabilitácii, športovej medicíne, kozmetike a dermatológii. Pri používaní biolampy Medilight odporúčame používať aj stojan, vďaka ktorému dokážete aplikovať liečbu pohodlne, presne na konkrétnom mieste bez kmitania a pohybu.
Biolampa MediLight Biolampa MediLight
-23 %
Biolampa Medilight + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita z nej robia výr..
249,00€ 323,70€
Cena bez DPH:207,50€
Biolampa MediLight + farebná terapia (zvýhodnený set) Biolampa MediLight + farebná terapia (zvýhodnený set)
-23 %
Biolampa Medilight + farená terapia + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalit..
299,00€ 388,70€
Cena bez DPH:249,17€
Biolampa MediLight + farebná terapia + stojan k biolampe (zvýhodnený set) Biolampa MediLight + farebná terapia + stojan k biolampe (zvýhodnený set)
-23 %
Biolampa Medilight + farená terapia + veľký stojan + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vyso..
349,00€ 453,70€
Cena bez DPH:290,83€
Biolampa MediLight + stojan k biolampe (zvýhodnený set) Biolampa MediLight + stojan k biolampe (zvýhodnený set)
-23 %
Biolampa Medilight + veľký stojan + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita ..
299,00€ 388,70€
Cena bez DPH:249,17€
Farebná terapia - (farebné filtre) MediLight Farebná terapia - (farebné filtre) MediLight
-23 %
Kolorterapia k biolampe Medilight Liečenie bilampou MEDILIGHT bez kolorterapie je len polovičné liečenie. Voľbou vhodného farebného filtra pri ožarovaní stimulujeme samoliečebný proces organizmu zvnútra. Nasadenie farebného filtra je veľmi jednoduché. Stačí zatiahnut za obrubu filtra a miernym kývav..
49,00€ 63,70€
Cena bez DPH:40,83€
Stojan k biolampe MediLight Stojan k biolampe MediLight
-23 %
Veľmi praktický stojan k Biolampe Medilight vám umožní liečit miesta na tele, na ktoré si sami nedosiahnete. S pomocou tohto stojana dokážete aplikovať liečbu pohodlne, presne na konkrétnom mieste bez kmitania a pohybu. Obsah balenia : •   veľký stojan k biolampe Medilight  ..
50,00€ 65,00€
Cena bez DPH:41,67€