Hlavné menu
Produkty v košíku

Prípravky do kupeľa

Bylinná soľ do kúpeľa s konopným olejom 2%
-22 %
Bylinná soľ do kúpeľa s konopným olejom Výnimočné zloženie kúpeľovéj soli s konopným olejom dodáva telu látky potrebné na očistenie a regeneráciu pokožky. Regeneračná bylinná kúpeľ prispieva k uvoľneniu svalstva po fyzickej námahe a odstraňuje pocit ťažkých a unavených nôh. Prináša úľavu pri úna..
3,80€ 4,90€
Cena bez DPH:3,17€
Čertov pazúr - soľ do kúpeľa
-23 %
Čertov pazúr, Harpagophytum soľ do kúpeľa Kúpeľová soľ pre regeneračnú a relaxačnú kúpeľ pri pocite únavy a ťažkých nôh. Jedinečné zloženie kúpeľa s bylinným extraktom Harpagophyta (ľudovo Čertova pazúra) napomáha odplavovať únavu a stres a uvoľňuje telo po zvýšenej fyzickej námahe. Jemné perličk..
3,70€ 4,80€
Cena bez DPH:3,08€
Granátové jablko s Aloe vera, kúpeľová soľ, 900g
-23 %
Granátové jablko s Aloe vera, kúpeľová soľ, 900g Kúpeľová soľ s extraktom z Aloe vera a podmanivou vôňou granátového jablka. Extrakt z Aloe vera (Aloe barbadensis) obsahuje polysacharidy, fytosteroly, aminokyseliny a ďalšie prospešné látky. Blahodárna kúpeľ s teplou vodou stimuluje organizmus, u..
3,10€ 4,00€
Cena bez DPH:2,58€
Himalájska bylinná soľ do kúpeľa zo siedmych bylinných extraktov pri nádche a prechladnutí
-23 %
Himalájska bylinná soľ do kúpeľa zo siedmych bylinných extraktov pri nádche a prechladnutí Soľ do kúpeľa obsahuje 7 bylinných extraktov v kombináciám s eukalyptovým olejom. Blahodárne pôsobí pri prechladnutí a nádche, uvoľňuje dýchacie cesty a uľahčuje tým dýchanie, čím môže pomôcť tiež od kašľa...
4,60€ 6,00€
Cena bez DPH:3,83€
Konopná kúpeľová soľ s obsahom kvalitného oleja zo semien konope Konopná kúpeľová soľ s obsahom kvalitného oleja zo semien konope
-24 %
Kúpeľová soľ s obsahom kvalitného oleja zo semien konope Nová kúpeľová soľ z radu kozmetiky s prírodnými látkami pre ošetrujúcu blahodárnu kúpeľ. Je pripravená ako unikátna kombinácia kvalitnej soli s kvalitným olejom zo semien konope, ktorý napomáha udržiavať pokožku pružnú a jemnú. Takto pripra..
2,60€ 3,40€
Cena bez DPH:2,17€
Konopná pena do kúpeľa 300ml Konopná pena do kúpeľa 300ml
-24 %
Konopná pena do kúpeľa 300ml Táto vynikajúca pena do kúpeľa s obsahom konopného oleja je vhodná po namáhavom dni a po veľkej fyzickej záťaži. Kúpeľová pena vytvorí vo vani bohatú aktívnu penu, ktorá je ideálna pre hygienu celého tela. Konopná kúpeľ má veľmi príjemnú vôňu. Pena vďaka originálnej ..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Konopná soľ do kúpeľa s obsahom oleja zo semien konope
-23 %
Soľ do kúpeľa s obsahom oleja zo semien konope Kúpeľová soľ je ideálna pre ošetrujúcu blahodarnú kúpeľ. Pripravuje sa ako unikátna kombinácia soli s kvalitným olejom zo semien konope a pridanou šalviou, ktorá pôsobí ako prírodná ochrana, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a napomáha ..
3,10€ 4,00€
Cena bez DPH:2,58€
Konopná soľ do kúpeľa s obsahom oleja zo semien konope a mentolom
-23 %
Soľ do kúpeľa s obsahom oleja zo semien konope a mentolom Kúpeľová soľ je ideálna pre ošetrujúcu blahodarnú kúpeľ. Pripravuje sa ako unikátna kombinácia soli s kvalitným olejom zo semien konope a pridaným mentolom, ktorý pôsobí ako prírodná ochrana, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku..
3,00€ 3,90€
Cena bez DPH:2,50€
Konopná soľ do kúpeľa so soľou z mŕtveho mora 900g
-23 %
Konopná soľ do kúpeľa so soľou z mŕtveho mora. 900g Originálna prísada do kúpeľa - soľ s produktmi mora. Je vhodná na vytvorenie osviežujúci a očistné kúpele. Receptúra obsahuje kvalitný olej zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodné emollient a soľ z mŕtveho..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Konopná šumivá bomba do kúpeľa Konopná šumivá bomba do kúpeľa
-23 %
Konopná šumivá bomba do kúpeľa Šumivá kúpeľová guľa ponúka dokonalú starostlivosť a uvoľnenie celému telu. Vložte výrobok do teplého kúpeľa a sledujte, ako šumí a uvoľňuje svoju vôňu Ručne vyrábaná šumivá penivá gula s konopným olejom. V kúpeli sa rozpustí a uvoľní veľmi jemné penivé a umývaci..
5,10€ 6,60€
Cena bez DPH:4,25€
Krémová kúpeľová pena s extraktmi z medu a kozieho mlieka
-23 %
Krémová kúpeľová pena s extraktmi z medu a kozieho mlieka Jemný prostriedok modernej osobnej hygieny. Pena je vhodná na kúpeľ celého tela vrátane vlasov. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, extraktu z medu včely medonosnej a extraktu z kozieh..
2,40€ 3,10€
Cena bez DPH:2,00€
Krémová kúpeľová pena s konopným olejom
-24 %
Krémová kúpeľová pena s konopným olejom Tento moderný prípravok osobnej hygieny je vhodný pre častú kúpeľ celého tela vďaka zložkám, ktoré obsahuje. Kvalitný olej zo semien konope zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a pomáha ju udržiavať jemnú a hebkú. Zaujme tiež svojou príjemnou a ..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€