Hlavné menu
Produkty v košíku

Prípravky do kupeľa

Využite naše produkty a premeňte svoj kúpeľ na relaxačnú wellness procedúru, ktorá obnoví rovnováhu vášho zdravia a mysle. Môžeme Vám vrelo odporučiť kúpeľovú soľ s hadím jedom. Jej jedinečné zloženie kúpeľa napomáha odplavovať únavu a stres a uvoľňuje telo po zvýšenej fyzickej námahe. Kúpeľ jemne stimuluje prekrvenie a zmäkčuje pokožku.
Bylinná soľ do kúpeľa s konopným olejom 2%
-23 %
Bylinná soľ do kúpeľa s konopným olejom Výnimočné zloženie kúpeľovéj soli s konopným olejom dodáva telu látky potrebné na očistenie a regeneráciu pokožky. Regeneračná bylinná kúpeľ prispieva k uvoľneniu svalstva po fyzickej námahe a odstraňuje pocit ťažkých a unavených nôh. Prináša úľavu pri úna..
5,80€ 7,50€
Cena bez DPH:4,83€
Čertov pazúr - soľ do kúpeľa
-24 %
Čertov pazúr, Harpagophytum soľ do kúpeľa Kúpeľová soľ pre regeneračnú a relaxačnú kúpeľ pri pocite únavy a ťažkých nôh. Jedinečné zloženie kúpeľa s bylinným extraktom Harpagophyta (ľudovo Čertova pazúra) napomáha odplavovať únavu a stres a uvoľňuje telo po zvýšenej fyzickej námahe. Jemné perličk..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Goji soľ do kúpeľa 1200g
-23 %
Goji soľ do kúpeľa 1200g Kúpeľová soľ je ideálna pre ošetrujúci blahodarný kúpeľ. Pripravuje sa ako unikátna kombinácia soli s kvalitným mandľovým olejom a delikátnou vôňou exotického plodu goji. Táto zmes pôsobí ako prírodná ochrana, zjemňuje pôsobenie umývajúcich zložiek na pokožku a napomáha j..
6,00€ 7,80€
Cena bez DPH:5,00€
Granátové jablko s Aloe vera, kúpeľová soľ, 900g
-23 %
Granátové jablko s Aloe vera, kúpeľová soľ, 900g Kúpeľová soľ s extraktom z Aloe vera a podmanivou vôňou granátového jablka. Extrakt z Aloe vera (Aloe barbadensis) obsahuje polysacharidy, fytosteroly, aminokyseliny a ďalšie prospešné látky. Blahodárna kúpeľ s teplou vodou stimuluje organizmus, u..
5,00€ 6,50€
Cena bez DPH:4,17€
Himalájska meditačná soľ do kúpeľa pre očistný kúpeľ organizmu
-23 %
Himalájska meditačná soľ do kúpeľa pre očistný kúpeľ organizmu Meditačná soľ do kúpeľa pre očistný kúpeľ organizmu a navodenie pocitu uvoľnenia tela i mysle. Použitie: Pre relaxáciu a regeneráciu organizmu pridajte 1 až 2 hrste soli do teplého kúpeľa. Pre zmäkčenie a ošetrenie chodidiel pridaj..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Himalajská meditačná soľ do kúpeľa, 200 g
-24 %
Himalajská meditačná soľ do kúpeľa, 200 g Meditačná soľ do kúpeľa pre očistnú lázeň organizmu a navodenie pocitu uvoľnenia tela aj mysle. Pre hrejivý kúpeľ rozpustite vo vode s teplotou 38°C 3 – 4 polievkové lyžice soli. Pre zvýšenie detoxikačného efektu pridajte do kúpeľa až 100g soli.   Obsahuj..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Konopná kúpeľová soľ s obsahom kvalitného oleja zo semien konope Konopná kúpeľová soľ s obsahom kvalitného oleja zo semien konope
-23 %
Kúpeľová soľ s obsahom kvalitného oleja zo semien konope Nová kúpeľová soľ z radu kozmetiky s prírodnými látkami pre ošetrujúcu blahodárnu kúpeľ. Je pripravená ako unikátna kombinácia kvalitnej soli s kvalitným olejom zo semien konope, ktorý napomáha udržiavať pokožku pružnú a jemnú. Takto pripra..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Konopná pena do kúpeľa 300ml Konopná pena do kúpeľa 300ml
-25 %
Konopná pena do kúpeľa 300ml Táto vynikajúca pena do kúpeľa s obsahom konopného oleja je vhodná po namáhavom dni a po veľkej fyzickej záťaži. Kúpeľová pena vytvorí vo vani bohatú aktívnu penu, ktorá je ideálna pre hygienu celého tela. Konopná kúpeľ má veľmi príjemnú vôňu. Pena vďaka originálnej ..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Konopná soľ do kúpeľa 200 g
-24 %
Konopná soľ do kúpeľa 200 g Výnimočné zloženie kúpeľovéj soli s konopným olejom dodáva telu látky potrebné na očistenie a regeneráciu pokožky. Regeneračná bylinná kúpeľ prispieva k uvoľneniu svalstva po fyzickej námahe a odstraňuje pocit ťažkých a unavených nôh. Prináša úľavu pri únave pohybovéh..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Konopná soľ do kúpeľa s obsahom oleja zo semien konope a mentolom
-23 %
Soľ do kúpeľa s obsahom oleja zo semien konope a mentolom Kúpeľová soľ je ideálna pre ošetrujúcu blahodarnú kúpeľ. Pripravuje sa ako unikátna kombinácia soli s kvalitným olejom zo semien konope a pridaným mentolom, ktorý pôsobí ako prírodná ochrana, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku..
5,80€ 7,50€
Cena bez DPH:4,83€
Konopná soľ do kúpeľa s obsahom oleja zo semien konope a šalviou
-24 %
Soľ do kúpeľa s obsahom oleja zo semien konope Kúpeľová soľ je ideálna pre ošetrujúcu blahodarnú kúpeľ. Pripravuje sa ako unikátna kombinácia soli s kvalitným olejom zo semien konope a pridanou šalviou, ktorá pôsobí ako prírodná ochrana, zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a napomáha ..
3,20€ 4,20€
Cena bez DPH:2,67€
Konopná soľ do kúpeľa so soľou z mŕtveho mora 900g
-22 %
Konopná soľ do kúpeľa so soľou z mŕtveho mora. 900g Originálna prísada do kúpeľa - soľ s produktmi mora. Je vhodná na vytvorenie osviežujúci a očistné kúpele. Receptúra obsahuje kvalitný olej zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodné emollient a soľ z mŕtveho..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€