Hlavné menu
Produkty v košíku

Prípravky na celulitídu a strie

ACG gél Peggy - proti celulitíde
-23 %
ACG gél proti celulitíde 170g Veľmi účinný a vďaka vitamínu E šetrný kozmetický prípravok v boji proti celulitíde. Významnou zložkou gélu je výťažok z chilli papriky, ktorý obsahuje účinnú látku kapsaicín. Kapsaicín zabezpečuje lepšie prekrvenie postihnutých oblastí a teda aj zvýšený metabolizmus..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Cosmedic krém proti celulitíde - Slimming thermo cream Cosmedic krém proti celulitíde - Slimming thermo cream
-23 %
Krém proti celulitíde Trápi Vás celulitída? Olejový krém proti celulitíde zabezpečuje elastickosť a pružnost pokožky. Pravidelná masáž krémom zabezpecuje lepšiu výmenu látok /metabolizmus/ a zvyšuje napätie pokožky, čím viditeľne redukuje a vyhladzuje pomarancovú kožu. Podporuje regeneráciu pokožky..
9,40€ 12,20€
Cena bez DPH:7,83€
Krém proti striám a celulitíde 250ml Krém proti striám a celulitíde 250ml
-24 %
Krém proti striám a celulitíde Veľmi účinný krém proti striám a celulitíde zabezpecuje elastickost a pružnost pokožky. Pravidelná masáž krémom zabezpecuje lepšiu výmenu látok /metabolizmus/ a zvyšuje napätie pokožky, cím viditelne redukuje a vyhladzuje pomarancovú kožu.Podporuje regeneráciu pokožk..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Syis - anticelulitídne ampulky s kofeínom a teofilínom
-23 %
SYIS - ANTICELULITÍDNE AMPULKY S KOFEÍNOM A TEOFILÍNOM 3x10ML Trápi Vás celulitída? Nie ste sami. Celulitída je často označovaná ako „prekliatie žien“. Pomarančová koža, jamky, mäkká, hrboľatá. Aj to sú prívlastky týkajúceho sa tohto problému. Máme pre Vás riešenie, anticelulitídne ampulky! Am..
11,40€ 14,80€
Cena bez DPH:9,50€