Hlavné menu
Produkty v košíku

Prípravky na starostlivosť o pery

Prípravky na starostlivosti o pery poskytujú intenzívnu hydratáciu a uchovávajú vaše pery nádherne hebké, jemné a krásne. Túžite po krásnych plných perách v priebehu niekoľkých minút? Sérum na zväčšenie pier je vynikajúcou alternatívou k invazívnej injekčnej metóde zväčšovania pier na báze kyseliny hyalurónovej.
Fullips - zväčšovače pier 3 ks Fullips - zväčšovače pier 3 ks
-24 %
Fullips - zväčšovač pier 3 ks Túžite mať krásne a zmyselné pery, ktorým žiaden muž neodolá? S tým Vám pomôže tento šikovný vynález pre zväčšenie pier Fullips. Ľahko a rýchlo dosiahnete efekt krásnych plných pier, vďaka ktorým budete vyzerať naozaj sexi. Liper pracuje pomocou samonasávania, aby st..
1,60€ 2,10€
Cena bez DPH:1,33€
Regeneračná a omladzujúca kolagénová maska na pery - 1ks Regeneračná a omladzujúca kolagénová maska na pery - 1ks
-22 %
Regeneračná a omladzujúca kolagénová maska na pery Dokonalé pery - nejedna žena by obetovala za to všetko. My poznáme tajomstvo, s ktorým túto vysnívanú kombináciu dosiahnete. Siahnite po kolagénovej maske na pery. Kolagén robí zázraky - Vaše pery budú hydratované, jemné, vláčne a dokonca i troch..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€
Vyživujúca vazelína na pery
-25 %
Vyživujúca vazelína na pery Chcete mať stále pery krásne, zdravé a dokonale vyživené? Majte vždy po ruke vazelínu na pery. Okamžite pery zvláčni, dodá im prirodzený lesk a zabráni ich vysušovaniu. Vazelína na pery je ideálnou voľbou pre suché, popraskané pery. Zabezpečí vám dokonalé premazanie su..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Vyživujúca vazelína na pery - jablko
-25 %
Vyživujúca vazelína na pery - jablko Chcete mať stále pery krásne, zdravé a dokonale vyživené? Majte vždy po ruke vazelínu na pery. Okamžite pery zvláčni, dodá im prirodzený lesk a zabráni ich vysušovaniu. A navyše krásne vonia po jablkách. Vazelína na pery je ideálnou voľbou pre suché, popraskan..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Vyživujúca vazelína na pery - kokos
-25 %
Vyživujúca vazelína na pery - kokos Chcete mať stále pery krásne, zdravé a dokonale vyživené? Majte vždy po ruke vazelínu na pery. Okamžite pery zvláčni, dodá im prirodzený lesk a zabráni ich vysušovaniu. A navyše krásne kokosovo vonia. Vazelína na pery je ideálnou voľbou pre suché, popraskané pe..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Vyživujúca vazelína na pery - marhuľa
-24 %
Vyživujúca vazelína na pery - marhuľa Chcete mať stále pery krásne, zdravé a dokonale vyživené? Majte vždy po ruke vazelínu na pery. Okamžite pery zvláčni, dodá im prirodzený lesk a zabráni ich vysušovaniu. A navyše krásne vonia po marhuliach. Vazelína na pery je ideálnou voľbou pre suché, popras..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Vyživujúca vazelína na pery - vanilka
-25 %
Vyživujúca vazelína na pery - vanilka Chcete mať stále pery krásne, zdravé a dokonale vyživené? Majte vždy po ruke vazelínu na pery. Okamžite pery zvláčni, dodá im prirodzený lesk a zabráni ich vysušovaniu. A navyše krásne vanilkovo. Vazelína na pery je ideálnou voľbou pre suché, popraskané pery...
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Zlatá kolagénová maska na pery Zlatá kolagénová maska na pery
-22 %
Zlatá kolagénová maska na pery 1 ks Ideálna hydratačná a omladzujúca maska na pleť. Omlaďte svoju pleť ZLATOU KOLAGENOVOU MASKOU na pery.  Zlaté čiastočky zakomponované v kolagénovej maske tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata fantasticky omladzujú. Nano častice zlata sú 2000 náso..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€