Hlavné menu
Produkty v košíku

Prípravky na starostlivosť o pery

Prípravky na starostlivosti o pery poskytujú intenzívnu hydratáciu a uchovávajú vaše pery nádherne hebké, jemné a krásne. Túžite po krásnych plných perách v priebehu niekoľkých minút? Sérum na zväčšenie pier je vynikajúcou alternatívou k invazívnej injekčnej metóde zväčšovania pier na báze kyseliny hyalurónovej.
Fullips - zväčšovače pier 3 ks Fullips - zväčšovače pier 3 ks
-24 %
Fullips - zväčšovač pier 3 ks Túžite mať krásne a zmyselné pery, ktorým žiaden muž neodolá? S tým Vám pomôže tento šikovný vynález pre zväčšenie pier Fullips. Ľahko a rýchlo dosiahnete efekt krásnych plných pier, vďaka ktorým budete vyzerať naozaj sexi. Liper pracuje pomocou samonasávania, aby st..
1,60€ 2,10€
Cena bez DPH:1,33€
Regeneračná a omladzujúca kolagénová maska na pery - 1ks Regeneračná a omladzujúca kolagénová maska na pery - 1ks
-22 %
Regeneračná a omladzujúca kolagénová maska na pery Dokonalé pery - nejedna žena by obetovala za to všetko. My poznáme tajomstvo, s ktorým túto vysnívanú kombináciu dosiahnete. Siahnite po kolagénovej maske na pery. Kolagén robí zázraky - Vaše pery budú hydratované, jemné, vláčne a dokonca i troch..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€
Zlatá kolagénová maska na pery Zlatá kolagénová maska na pery
-22 %
Zlatá kolagénová maska na pery 1 ks Ideálna hydratačná a omladzujúca maska na pleť. Omlaďte svoju pleť ZLATOU KOLAGENOVOU MASKOU na pery.  Zlaté čiastočky zakomponované v kolagénovej maske tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata fantasticky omladzujú. Nano častice zlata sú 2000 náso..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€