Hlavné menu
Produkty v košíku

Prírodné sladidlá

Ste to, čo jete! Určite ste už aspoň raz za život počuli túto pravdivú frázu. Pre zdravý životný štýl je zdravé stravovanie nevyhnutné a práve s tým vám pomôže naše zdravé jedlo a nápoje. Zdravé stravovanie nie je vôbec náročné, stačí vám iba nahradiť bežné ingrediencie za zdravšie. Pre dochucovanie slaných jedál je správne zvoliť zdravú himalájsku soľ, morskú soľ a rôzne iné, ktoré nájdete v našej kategórií kuchynská soľ. Pre ľudí, ktorí radi maškrtia je ideálne použiť prírodné sladidlá na osladenie vášho pokrmu. Tieto sladidlá nielenže sú zdravé, ale majú aj omnoho menej kalórií, čo znamená, že sú vhodné aj pri chudnutí. Keď už sme pri tom chudnutí, nie je nič lepšie, ako pridať do vášho progresu aj zelenú kávu, ktorá veľmi efektívne pomáha pri chudnutí a to bez jo-jo efektu. Možno aj vy patríte medzi ľudí, ktorí si z času na čas dajú nejaký nezdravý „snack“ . Aj pri tomto sme na vás mysleli a namiesto nezdravých zemiakových lupienok, máme pre vás zdravšie a veľmi chutné varianty, ako napríklad slivky sušené, sušené ovocie mix sypané, banánové chipsy a rôzne iné sušené plody, orechy a semená.

Xylitol - prírodné sladidlo rastlinného pôvodu 500g Xylitol - prírodné sladidlo rastlinného pôvodu 500g
-23 %
Xylitol významne pomáha pri cukrovke a regulácii váhy. Xylitol je prirodzené sladidlo, ktoré udržiava nízku a stabilnú hladinu krvného cukru.  Svojím mimoriadne nízkym glykemickým indexom (GI) 7 – v porovnaní s cukrom, ktorý má 68 – používanie xylitolu v mnohých potravinách, ktoré bežne obsahujú cuk..
8,10€ 10,50€
Cena bez DPH:6,75€
Xylitol Danisco - Fínske prírodné sladidlo rastlinného pôvodu IG - 8 Xylitol Danisco - Fínske prírodné sladidlo rastlinného pôvodu IG - 8
-24 %
Xylitol Danisco - prírodné sladidlo rastlinného pôvodu IG - 8X Xylitol je sladidlo rastlinného pôvodu. Má vzhľad a sladkosť podobnú bežnému cukru, ale obsahuje o 40% menej kalórií. Okrem toho má veľmi nízky glykemický index IG = 8, takže nespôsobuje skoky v hladine cukru a koncentrácii inzulínu ..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€