Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo k bazénom

Vyberte si z našej pestrej ponuky bazénového príslušenstva. U nás nájdete príslušenstvo ako napríklad: bazénové hadice, dávkovače, teleskopické tyče, dnové sieťky alebo dokonca solárne plachty.
Automatický tester, merač na meranie PH vody a chlóru v bazéne Automatický tester, merač na meranie PH vody a chlóru v bazéne
Top -23 %
Automatický tester, merač na meranie PH vody a chlóru v bazéne Automatický tester na meranie PH vody a chlóru je ideálny pre kontrolu vody Vášho bazéna, kedy sa môžete rozhodnúť, či je potrebné pridať chlór, sódu alebo vodu viac okysliť. Merač disponuje ľahko čitateľným ciferníkom a je jednoduch..
25,90€ 33,70€
Cena bez DPH:21,58€
Elektronický merač pH kvality vody 0.00-14.00 Elektronický merač pH kvality vody 0.00-14.00
-23 %
Elektronický merač kvality vody ATC PH-02 Automatický pH meter hladiny vody s veľkým čitateľným displejom. Umožňuje vám rýchlo posúdiť hladinu činidla pH. Zariadenie je kompaktnej veľkosti, a preto sa ľahko používa v rôznych podmienkach. Presnosť merania do 0,01 a čas merania približne 1 s uľahč..
7,80€ 10,10€
Cena bez DPH:6,50€
Elektronický merač pH kvality vody s LCD displejom Elektronický merač pH kvality vody s LCD displejom
-23 %
Elektronický merač pH kvality vody s LCD displejom Automatický merač pH vody s veľkým, ľahko čitateľným LCD displejom, ktorý farebne zobrazuje pH vody, je pomôcka potrebná v každej kuchyni (nielen). Umožňuje vám okamžite posúdiť hladinu pH. Zariadenie má kompaktné rozmery, takže je ľahké ho použí..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€
Koncovka pre bazénový vysávač s bočnými kefami Koncovka pre bazénový vysávač s bočnými kefami
-23 %
Koncovka pre bazénový vysávač s bočnými kefami Koncovka pre bazénový vysávač obsahuje spodné aj bočné kefky, vďaka ktorým vyčistí dno aj kúty bazéna. Pripojenie je na štandardné teleskopické tyčky a na vysávačové hadice 32 a 38 mm. V spodnej časti má závažie, aby lepšie držal na dne. Balenie neob..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Merač tvrdosti, kvality vody z osmózy, teploty a elektrickej vodivosti DTS - digitálny Merač tvrdosti, kvality vody z osmózy, teploty a elektrickej vodivosti DTS - digitálny
-23 %
Merač kvality vody, teploty a elektrickej vodivosti DTS - digitálny Rýchly a jednoduchý spôsob, ako zistiť kvalitu vody, prípadne zistiť rozdiel medzi viacerými vzorkami vody. Stačí ponoriť meracie elektródu do vody a prečítať výsledok na veľkom a jasnom LCD displeji. Prístroj reaguje na ťažké k..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Sada na čistenie bazénov Sada na čistenie bazénov
-23 %
Sada na čistenie bazénov Sada obsahuje nastaviteľnú tyč, ktorá funguje ako rukoväť. Môžeme na ňu pripevniť jeden z dvoch koncov: sieťku na zachytávanie nečistôt, vďaka ktorej pred vstupom do vody očistíte bazén od akýchkoľvek nečistôt plávajúcich na hladine a koncovku vysávača, ktorá po pripojení..
42,00€ 54,60€
Cena bez DPH:35,00€
Teleskopická tyč - ometač - univerzálna 8m so závitom Teleskopická tyč - ometač - univerzálna 8m so závitom
-23 %
Teleskopická tyč 8m so závitom Teleskopická tyč 8m vyrobená z kvalitnej hlinníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahká a pružná, pritom veľmi pevná. Je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď. Táto tyč dosiahne na všetky vysoko položené miesta. N..
64,90€ 84,40€
Cena bez DPH:54,08€