Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
4259/33556
Výrobca:
EXCLUSIVE
Variant produktu:
Yoshida EXCLUSIVE
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa do 7 - 21 dní
2 270.00€ 2 951.00€
Bez DPH: 1 891.67€

Množstvo

Profesionálny kozmetický multifunkčný prístroj Profesionálny kozmetický multifunkčný prístroj
Yoshida EXCLUSIVE

Kód: 4259/33556
2 270.00€
2 951.00€
skladom u dodávateľa do 7 - 21 dní

Kozmetický multifunkčný prístroj

Toto profesionálne zariadenie novej generácie na trhu je určené pre profesionálne ošetrenia v kozmetickom alebo SPA salóne.

Kozmetický prístroj je ovládaný pomocou dotykového panela. Jednoduchým kliknutím ste schopní zapnúť prístroj a vybrať jednotlivé možnosti kozmetického ošetrenia. Je vyrobený výhradne z hliníka.

Prístroj obsahuje:

  • ultrazvuk
  • mikrodermabraziu
  • kavitačný peeling
  • sonoforézu
  • galvanizáciu
  • spray
  • darsonval
  • naparovač  s ozonoterapiou
  • lupa lampu

Ultrazvuk

Ultrazvuk zvláčňuje pokožku, urýchľujú vstrebávanie kozmetických prípravkov, zvyšujú metabolizmus a krvný obeh. Využíva prúdy vo vysokej frekvencii, ktoré pôsobia predovšetkým na cievny systém. Počas ošetrenia sa uvoľňujú čiastočky ozónu - ten dezinfikuje a stimuluje pokožku.

Mikrodermabrázia

Mikrodermabrázia je malá procedúra pri ktorej je pokožka vystavená posobeniu kryštálov za účelom odstránenia vrchnej vrstvy kože. Mikrodermabrázia podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve kože, tiež podporuje tvorbu kolagénu. Bežná mikrodermabrázia sa skladá zo 4 až 8 procedúr v dvojtýždňových intervaloch. Doporučuje sa pridať dodatočnú procedúru každých 1 až 3 mesiacov pre udržanie kúry.

Skin scrubber - Kavitačný peeling

Vďaka ultrazvukovej technológii bezbolestne očisťuje pokožku od nečistôt, upravuje mikrocirkuláciu, zosvetľuje pigmentové škvrny a posilňuje metabolizmus buniek. Už po prvom ošetrení je vidieť omladená žiarivá pokožka. Využitím stierky kavitačného peelingu, môžeme vykonávať Sonoforézu (vtláčanie aktívnych látok do kožných buniek za pomocou ultrazvuku).  Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu. Póry a jemmné vrásky sú zbrúsené a mejej viditeľné, komedómy (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je pripravená vstrebavať účinné látky. Ošetrenie je veľmi príjemné a nebolestivé.

Sonoforéza 

Sonofréza - aplikácia iontov kozmetických prípravkov podľa polarity (+/-) – S použitím sonoforézy ošetrenie umožňuje prienik aktívnych látok kladných iónov a záporných iónov kozmetických zložiek do pokožky. Súčasne aktívna ultrazvuková funkcia zabezpečuje maximalizáciu efektivity.

0

Galvanizácia

Galvanizácia je profesionálna procedúra s maximálnym liftingovým účinkom. Spočíva v používaní galvanických elektród na povrchu pokožky. Využíva účinky jednosmerného prúdu na hĺbkovú výživu pokožky. Upokojuje a zabezpečuje maximálnu vstrebateľnosť výživných látok do pleti. Galvanizácia je príjemné hydratačné ošetrenie. Hydrofilné látky zo špeciálnych sér sa vpravujú do pleti jednosmerným prúdom a tak omladzujú pokožku a do hĺbky ju hydratujú.

Darsonval - ozonizér

Ozonizér je špeciálny vysokofrekvenčný prístroj so sklenenými trubicami - elektródami, naplnenými vzácnymi plynmi, väčšinou argón (červená farba) alebo neón (modrá farba), svietia svetlo modro - fialovou farbou. Pomocou striedavého priameho prúdu prístroj ovplyvňuje nervové zakončenia v tele, čím sa zlepšuje prekrvenie a vzniká ozón, ktorý má dezinfekčné a liečivé účinky. Generované teplo vytvára relaxačný a upokojujúci účinok.

Naparovač  s ozonoterapiou

Vapozón s teplou parou a ozónom s funkciou ozonoterapie je vhodný do každhé kozmetického salónu. Používa sa na hĺbkové čistenie pleti.

Kozmetická lupa s lampou

Profesionálna kozmetická lampa s lupou sa hodí do každého kozmetického salónu. Umožňuje detailne prehliadať pokožku s jednosmerným svetlom. Je vhodná na používanie pri manikúre, pedikúre, permanentnom mejkape alebo depilácii.

2

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty