Hlavné menu
Your Cart

Proti chrápaniu

Clip - štipec proti chrápaniu s kovovým zakončením Clip - štipec proti chrápaniu s kovovým zakončením
-24 %
Clip - štipec proti chrápaniu Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho v svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Vyskúšajte clip do nosa, ktorý patrí v súčasnosti medzi najjednoduchší, ale zároveň najúčinnejší nástroj v boji proti chrápaniu! Uvoľňuje horné dýchacie cesty a ničím neob..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom, plastový Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom, plastový
-25 %
Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho v svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Vyskúšajte clip do nosa, ktorý patrí v súčasnosti medzi najjednoduchší, ale zároveň najúčinnejší nástroj v boji proti chrápaniu! Uvoľňuje horné dýchacie ..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Maska proti chrápaniu Maska proti chrápaniu
-24 %
Maska proti chrápaniu - univerzálna Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho vo svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Doprajte sebe i svojmu okoliu tichý a ničím nerušený spánok. Táto maska predstavuje skvelé riešenie problému. Užívateľa poteší hlavne pohodlné a jednoduché použit..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Náustok proti chrápaniu s púzdrom Náustok proti chrápaniu s púzdrom
-23 %
Náustok proti chrápaniu - Stop Snoring Solution Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho v svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Vyskúšajte náustok - stabilizátor jazyka, ktorý patrí medzi najjednoduchšie, ale zároveň veľmi účinné nástroje v boji proti chrápaniu! Náustok je vy..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Sprej proti chrápaniu - ASONOR
-23 %
Sprej proti chrápaniu - Asonor 30 ml Asonor® obsahuje: chlorid sodný, glycerol, polysorbát 80, potassium (draselný) sorbát Spôsob užívania: Nosová aplikácia. Dávkovanie: 3-4 vstreknutia do každej nosovej dierky pred spaním. Roztok by ste mali pocítiť v hrdle. Ďalšie pokyny si prečítajte tu… Neži..
20,00€ 26,00€
Cena bez DPH:16,67€
Zobrazé 1 do 5 z 5 (1 strán)