Hlavné menu
Produkty v košíku

Proti chrápaniu

Chrápanie obťažuje ľudí, ktorí to musia v noci počúvať a hlavne ovplyvňuje naše zdravie. Medzinárodné štúdie dokazujú, že ľudia, ktorí chrápu majú zníženú kvalitu života, vzhľadom na to, že ich trápia migrény, bolesti hlavy, kardiovaskulárne choroby, znížená sexuálna funkcia a predčasná smrť. Vyskúšajte náustok proti chrápaniu alebo clip do nosa, ktorý patrí v súčasnosti medzi najjednoduchší, ale zároveň najúčinnejší nástroj v boji proti chrápaniu! Asonor účinne odstraňuje príčinu chrápania. Liečba je jednoduchá a zbaví vás množstva nepríjemností, ktoré chrápanie spôsobuje.
Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom, plastový Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom, plastový
-24 %
Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho v svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Vyskúšajte clip do nosa, ktorý patrí v súčasnosti medzi najjednoduchší, ale zároveň najúčinnejší nástroj v boji proti chrápaniu! Uvoľňuje horné dýchacie ..
0,99€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Clip - štipec proti chrápaniu v krabičke Clip - štipec proti chrápaniu v krabičke
-24 %
Clip - štipec proti chrápaniu - plastový Skvelý klip proti chrápaniu - zbavte sa pretrvávajúceho chrápania. Uľavte sebe a svojim blízkym. Vyrobené z ľahkého a zdravotne nezávadného silikónu. Má špeciálne magnetické háčiky, ktoré perfektne držia klip na nose. Vlastnosti a špecifikácia: pomá..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Maska proti chrápaniu Maska proti chrápaniu
-24 %
Maska proti chrápaniu - univerzálna Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho vo svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Doprajte sebe i svojmu okoliu tichý a ničím nerušený spánok. Táto maska predstavuje skvelé riešenie problému. Užívateľa poteší hlavne pohodlné a jednoduché použit..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Náustok proti chrápaniu s púzdrom Náustok proti chrápaniu s púzdrom
-23 %
Náustok proti chrápaniu - Stop Snoring Solution Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho v svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Vyskúšajte náustok - stabilizátor jazyka, ktorý patrí medzi najjednoduchšie, ale zároveň veľmi účinné nástroje v boji proti chrápaniu! Náustok je vy..
5,80€ 7,50€
Cena bez DPH:4,83€