Hlavné menu
Produkty v košíku

RC modely

Najlepší spôsob ako zabaviť deti sú hry. V kategórií hry pre deti nájdete veľmi zábavné a vzdelávacie hračky.

Auto na diaľkové ovládanie - RC auto Wltoys Monster Truck A979A je žlté auto v mierke 1:18, ideálne na jazdu v uzavretých alebo otvorených priestoroch, vozidlo je vybavené nezávislým zavesením kolies a pohonom 4 kolies. Model je veľmi odolný, má špeciálny systém, ktorý ho chráni pred poškodením...
69,00€
Cena bez DPH:57,50€
Auto na diaľkové ovládanie RC Wltoys Car 4WD 2,4 GHz Jazda v najvyššej rýchlosti spojená s úžasným dobrodružstvom! WLToys to určite môže zaručiť! Bleskové zrýchlenie! Zapnite si bezpečnostné pásy a pevne sa držte – auto dosahuje rýchlosť až 45 km/h. Presvedčte sa sami, čo toto jedinečné vozidlo ..
179,00€
Cena bez DPH:149,17€
Bager s drapákom, 16CH, 2,4GHz 1:14 16-kanálový pásový bager s guľovým drapákom od H-Toys je dokonale reprodukovaný model na diaľkové ovládanie vyrobený mimoriadne presnou metódou tlakového odlievania. Vyzerá a funguje ako skutočný stavebný stroj. Prezentované rýpadlo je vozidlo v mierke 1:14, v..
81,00€
Cena bez DPH:67,50€
Buldozér RC H-TOYS 2,4GHZ 1:16 s diaľkovým ovládačom Je čas začať stavať! Premeňte detskú izbu na skutočné stavenisko. Na to budete potrebovať stavebné stroje, ktoré výrazne uľahčia prácu. Buldozér je jedným z najdôležitejších a najobľúbenejších stavebných strojov. Je určený najmä na zemné práce..
79,90€
Cena bez DPH:66,58€
Kovový pásový žeriav 1:14 15CH 2.4GHz RTR Veľký diaľkovo ovládaný žeriav s kovovými časťami! Plná ovládateľnosť kovového háku žeriavu. Veľké rozmery žeriavu, dĺžka ramena cca 55 cm. Diaľkové ovládanie s frekvenciou 2,4 GHz poskytuje spoľahlivý dosah a presnosť ovládania. Možnosť doplniť si ďalši..
111,20€
Cena bez DPH:92,67€
Obojstranné RC auto 47 cm modré Senzačné obojstranné auto na diaľkové ovládanie (podvozok je zároveň druhá karoséria). Veľké gumené pneumatiky umožňujú jazdu na takmer akomkoľvek povrchu. Vaše dieťa si tak bude môcť užívať dve autá súčasne. Dosah vysielača až 50m. Jedinečná konverzná funkcia umo..
69,00€
Cena bez DPH:57,50€
Obojstranné RC auto 47 cm zelené Senzačné obojstranné auto na diaľkové ovládanie (podvozok je zároveň druhá karoséria). Veľké gumené pneumatiky umožňujú jazdu na takmer akomkoľvek povrchu. Vaše dieťa si tak bude môcť užívať dve autá súčasne. Dosah vysielača až 50m. Jedinečná konverzná funkcia um..
69,00€
Cena bez DPH:57,50€
Pilotný bager RC H-Toys s diaľkovým ovládačom Pilotný bager H-Toys, preslávený svojím technologicky vyspelým diaľkovo ovládaným modelom prepracovaným do každého detailu, bude skutočnou lahôdkou pre všetkých malých inžinierov. Vozidlo sa ovláda šikovným diaľkovým ovládačom. Obsluha je veľmi intui..
119,00€
Cena bez DPH:99,17€
Poľnohospodárske vozidlo - traktor pre deti Traktory a poľnohospodárske stroje sú stále veľmi obľúbenými hračkami všetkých detí. Veľké vozidlá s obrovskými kolesami deti fascinujú. Tento traktor so štyrmi veľkými kolesami je pripravený zvládnuť aj ten najnáročnejší terén. Koberec, dlažba alebo n..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
RACE CARS RC Auto na diaľkové ovládanie, červené Auto na diaľkové ovládanie poteší každého chlapca. Autíčko sa ovláda jednoducho pomocou diaľkového ovládania na baterky. Môže sa povedať, že auto na diaľkové ovládanie je multifunkčné vďaka svojim 8 funkciám. Dokáže ísť dopredu, dozadu, doľava, do..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
RACE CARS RC Auto na diaľkové ovládanie, modré Auto na diaľkové ovládanie poteší každého chlapca. Autíčko sa ovláda jednoducho pomocou diaľkového ovládania na baterky. Môže sa povedať, že auto na diaľkové ovládanie je multifunkčné vďaka svojim 8 funkciám. Dokáže ísť dopredu, dozadu, doľava, dopra..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
RC auto 360 ° ovládané pohybom ruky - červené Tento jedinečný automobil bol vyrobený pomocou mimoriadne inovatívnych technológií, takže ho možno ovládať pomocou bezdrôtového ovládača. Stačí ho položiť na ruku a je pripravený – vozidlo môžete ovládať gestami ruky. Auto môže: odbočiť doprava, odbo..
48,10€
Cena bez DPH:40,08€