Hlavné menu
Produkty v košíku

Relaxačné masky

3D maska na spanie + štuple do uší 3D maska na spanie + štuple do uší
-24 %
3D maska na spanie + štuple do uší Máte problémy so zaspaním aj po náročnom pracovnom dni? Dlhé hodiny sa otáčate zo strany na stranu a stále nemôžete zaspať? V noci a ráno sa zobudíte pre lúče svetla, pouličné lampy atď.? Svetlo môže byť ale celkom nepríjemný rušiteľ. Kúpte si túto masku na tvá..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
3D maska na spanie - 100% nepriepustnosť svetla 3D maska na spanie - 100% nepriepustnosť svetla
-24 %
3D tvarovaná maska na spanie Máte problémy so zaspaním aj po náročnom pracovnom dni? Dlhé hodiny sa otáčate zo strany na stranu a stále nemôžete zaspať? V noci a ráno sa zobudíte pre lúče svetla, pouličné lampy atď.? Alebo možno veľa cestujete a máte problémy s relaxáciou pri cestovaní vlakom al..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Bluetooth maska na spanie s  možnosťou počúvania hudby Bluetooth maska na spanie s  možnosťou počúvania hudby
-23 %
Bluetooth maska na spanie s možnosťou počúvania hudby Chcete si v autobuse, vo vlaku či v lietadle oddýchnuť, ale prekáža vám šum, svetlo a všetci naokolo? Ideálnym riešením je táto Bluetooth maska na spanie. Neprepustí svetlo, zabudované slúchadlá vám dožičia dostatok obľúbenej hudby a nič už n..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Gélová chladiaca maska na oči transparentná 27 x 10 cm Gélová chladiaca maska na oči transparentná 27 x 10 cm
-24 %
Gélová chladiaca maska na oči - transparentná - 27 x 10 cm, profi Často namáhate svoje oči a trpíte častými bolesťami očí a hlavy? Urobte svojim očiam pohodlie a doprajte im príjemnú relaxáciu vďaka tejto chladiacej maske na oči. Maska je použiteľná aj pre salóny po kozmetických zákrokoch. Gélov..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Hrejivá / chladiaca gélová relaxačná maska na oči Hrejivá / chladiaca gélová relaxačná maska na oči
-23 %
Hrejivá / chladiaca gélová relaxačná maska na oči Máte zamestnanie v kancelárii a z celodennej práce na počítači vás neustále bolia oči? Vytvárajú sa Vám kruhy pod očami, aj keď každý deň spíte pravidelne 8 hodín a neviete si s nimi rady? Máme pre Vás riešenie! Doprajte im pokoj, oddych a relaxá..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Maska na spanie - universal Maska na spanie - universal
-25 %
Maska na spanieRadi si pospíte aj cez deň a ruší Vás denné svetlo?Masky na spanie zabezpečia Vašim očiam počas spokojného spánku dokonalú tmu. Budete sa prebúdzať s lepším pocitom, oddýchnuto a sviežo.S maskou na spanie si môžete dopriať príjemný a kľudný spánok, či už doma alebo pri cestovaní autom..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Turmalínová magnetická maska na oči - 15 magnetov Turmalínová magnetická maska na oči - 15 magnetov
-23 %
Turmalínová magnetická maska na oči Bradex zvyšuje prekrvenie akejkoľvek časti tela a tým napomáha revitalizovať a vyživovať tkaniva pokožky. Maska na oči zvyšuje prekrvenie akejkoľvek časti v okolo tváre a tým napomáha revitalizovať a vyživovať tkaniva pokožky. zjemňuje pokožku a redukuje vrásky p..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Turmalínová magnetická maska na tvár s infra vyhrievaním Turmalínová magnetická maska na tvár s infra vyhrievaním
-23 %
Turmalínová magnetická maska na tvár s infra vyhrievaním Turmalínová magnetická maska slúži na zlepšenie mikrocirkulácie, úpravu krvného tlaku, znižovania krvných tukov, úľavu od bolesti, zlepšenie kvality spánku, nespavosť, bolesti hlavy, otupenie očí, znecitlivenie tváre. Maska s infra vyhr..
29,90€ 38,90€
Cena bez DPH:24,92€
Turmalínová maska prírodný jadeit - terapeutická pomôcka Turmalínová maska prírodný jadeit - terapeutická pomôcka
-23 %
Turmalínová maska s prírodným jadeit - terapeutická pomôcka Turmalínová maska obsahuje 16 kusov bledozelených jadeitových kameňov najlepšej kvality. Použitie turmalínu vypúšťa ďaleko infračervené žiarenie a anión. Turmalín vyžaruje približne 2,5 ~ 13,5 mikrónov infračervených lúčov a je v súlade ..
22,90€ 29,80€
Cena bez DPH:19,08€
Turmalínová maska s prírodným germániom - terapeutická pomôcka Turmalínová maska s prírodným germániom - terapeutická pomôcka
-23 %
Turmalínová maska + prírodný jadeit - terapeutická pomôcka na oči so 16 kameňmi Maska obsahuje 16 kusov svetlohnedých germániových kameňov najlepšej kvality. Použitie turmalínu vypúšťa infračervené žiarenie a anión. Turmalín vyžaruje približne 2,5 ~ 13,5 mikrónov infračervených lúčov a je v súlad..
27,90€ 36,30€
Cena bez DPH:23,25€