Hlavné menu
Your Cart

Rotamy

Posilňovacia pomôcka na cvičenie Body PRO Posilňovacia pomôcka na cvičenie Body PRO
-23 %
Posilňovacia pomôcka na cvičenie Body PRO  Ako odcvičiť celé telo efektívne bez toho, aby ste potrebovali nespočetné množstvo rôznych fitness pomôcok a príslušenstva? S našim posilňovacím zariadením to zvládnete v pohodlí vášho domova. Cvičenie doma tak bude veľká zábava, ktorá vám prinesie vytúž..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Rotačný disk na cvičenie s magnetom Rotačný disk na cvičenie s magnetom
-23 %
Rotačný disk TWISTER pre cvičenie, chudnutie, masáž, akupresúraRotačný disk WAIST TWISTER je zariadenie novej generácie určené pre precvičenie takmer celého tela - pozrite film vyššie.Pre zlepšenie Vašej postavy a kondície stačí pocvičiť 10-15 minút denne (napr.5 minút ráno, 5 minút večer)ODPORÚČAME..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Rotačný disk na cvičenie s magnetom - oranžový Rotačný disk na cvičenie s magnetom - oranžový
-23 %
Rotačný disk na cvičenie s magnetom - oranžový Zariadenie, ktoré si získalo obrovskú popularitu v tisíckach rodinách na celom svete. Vynikajúca pomôcka na posilňovanie šikmých brušných svalov. Rotačný disk príjemne masíruje akupresúrne body na chodidlách a rýchlo uľavuje boľavým nohám. Prostrední..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Rotačný disk na cvičenie s magnetom a posilovačom rúk Rotačný disk na cvičenie s magnetom a posilovačom rúk
-23 %
Rotačný disk na cvičenie s posilovačom rúk, pre cvičenie a chudnutie Rotačný disk s posilovačom je vhodný pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Stačí sa na neho postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Rotačný disk s posilovačom rúk je zariadenie no..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Zobrazé 1 do 4 z 4 (1 strán)