Hlavné menu
Your Cart

Rotopédy

Rehabilitačný šliapací rotoped s počiítadom - skladací Rehabilitačný šliapací rotoped s počiítadom - skladací
-23 %
Rehabilitačný šliapací rotoped s počiítadom - skladací, minibike na posilovanie nôh a ramien malá veľkosť, nemá sedadlo a riadidlá skladací na používanie aj počas práce aj na rehabilitáciu po lekárskych zákrokoch je vybavený s digitálnym displejom a počítadlom Pomocou mini rotopedu staci..
31,90€ 41,50€
Cena bez DPH:26,58€
Rotoped, mini stacionárny bicykel Rotoped, mini stacionárny bicykel
-23 %
Rotoped, mini stacionárny bicykel na posilovanie nôh a ramien malá veľkosť, nemá rám, sedadlo a rididlá na používanie aj počas práce aj na rehabilitáciu po lekárskych zákrokoch je vybavený s digitálnym displejom a počítadlom Pomocou mini rotopedu stacionárneho bicykla môžete posilniť nie..
37,90€ 49,30€
Cena bez DPH:31,58€
Rotoped, mini stacionárny bicykel TD001P Rotoped, mini stacionárny bicykel TD001P
-23 %
Rotoped, mini stacionárny bicykel TD001P Pomocou mini stacionárneho bicykla môžete posilniť nielen nohy, ale aj ramená. Nakoľko nemá rám a ani kormidlo, môžete ho umiestniť aj pod stôl a používať aj počas práce. Vďaka malým rozmerom sa zmestí hocikam, je ideálny pre tých, ktorí vykonávajú sedavé ..
39,90€ 51,90€
Cena bez DPH:33,25€
Stacionárny bicykel - skladací rotoped Stacionárny bicykel - skladací rotoped
-23 %
Stacionárny bicykel - skladací rotoped Skladací rotopéd je ideálny spôsob, ako si zlepšiť fyzickú kondíciu, sformovať postavu, najmä nohy, a takisto aj schudnúť. Môžete cvičiť v pohodlí vášho domova, bez ohľadu na počasie. Vychutnávate si dokonalú kondíciu vďaka cvičeniu na bicykli - bez opusteni..
129,90€ 168,90€
Cena bez DPH:108,25€
Stepper s LCD displejom a odporovými gumami Stepper s LCD displejom a odporovými gumami
-23 %
Stepper s LCD displejom a odporovými gumami Postarajte sa o svoju postavu - od dnešného dňa môžete doma cvičiť s takou intenzitou ako v posilňovni! Stepper s odporovými gumami je zariadenie, ktoré formuje celé telo. Pravidelný tréning na stepperi vám pomôže schudnúť, zoštíhliť a vyformovať postav..
34,90€ 45,40€
Cena bez DPH:29,08€
Stepper s LCD displejom a odporovými gumami Stepper s LCD displejom a odporovými gumami
-23 %
Stepper s LCD displejom a odporovými gumami S12 Postarajte sa o svoju postavu - od dnešného dňa môžete doma cvičiť s takou intenzitou ako v posilňovni! Stepper s odporovými gumami je zariadenie, ktoré formuje celé telo. Pravidelný tréning na stepperi vám pomôže schudnúť, zoštíhliť a vyformovať po..
54,90€ 71,40€
Cena bez DPH:45,75€
Zobrazé 1 do 6 z 6 (1 strán)