Hlavné menu
Produkty v košíku

Sady náradia

Krimpovacie kliešte + svorky sada 500 ks Krimpovací nástroj na koncovky + 500 ks objímok. Špeciálny mechanizmus umožňuje pohodlné krimpovanie jednou rukou. Štvornásobný upínací systém zaisťuje veľmi pevné upnutie objímky bez potreby veľkej sily. Proces krimpovania je navyše podporovaný systémom ..
21,50€
Cena bez DPH:17,92€
Krimpovacie kliešte 0,5-6mm Krimpovacie kliešte na krimpovanie koncov konektorov elektrických vodičov. Špeciálny mechanizmus umožňuje pohodlné krimpovanie jednou rukou. Proces krimpovania je navyše podporovaný systémom račne. Špecifikácie: pracovný rozsah: 0,5-6mm rozmery: 22,5 x 7 x 2 cm ..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Multifunkčný renovátor brúska - 37 nástavcov Multifunkčný kutilské nástroj, ktorý vám umožní vykonávať akékoľvek domáce práce, údržbu, renovácie, demontáže alebo inštalatérske práce doma i vonku. Vďaka mnohým doplnkom teraz môžete rezať a brúsiť všetky druhy materiálov pomocou jedného zariaden..
75,30€
Cena bez DPH:62,75€
Sada na opravu nábytku - 11 ks fixiek + 10 ks voskoviek Drobné poškodenia, škrabance na povrchu sa dajú teraz jednoducho opraviť s našou súpravou na opravu nábytku. Oprava prebieha vyplnením hlbšej dutiny voskom a nakreslením štruktúry dreva príslušnou farbou fixky. Sada umožňuje rýchlo opravi..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Súprava na opravy nábytku, okenné panely, 17 ks Sada originálnych fixiek a voskov na odstraňovanie škrabancov a drobných poškodení dreva a laminovaných povrchov. 8 fixiek v 8 farbách 8 voskových plničov v 8 farbách strúhadlo Vďaka prvkom, ktoré sú súčasťou sady, odstránite škrabance a rôzn..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Sada na opravu podláh a drevených povrchov Sada umožňuje opraviť poškodenia na drevených povrchoch a povrchoch podobných drevu. Umožňuje tiež opraviť poškodenie kamenných a keramických povrchov, v závislosti od výberu požadovanej farby výplne. Vďaka vosku v sade je možné opraviť škrabance, p..
20,50€
Cena bez DPH:17,08€
Sada na sťahovanie nábytku Užitočná súprava, ktorá pomôže pri rýchlej a efektívnej preprave nábytku či väčších domácich spotrebičov. Bez ohľadu na to, či je potrebné nábytok premiestniť do vedľajšej miestnosti alebo vyniesť z domu, táto súprava je na to ako stvorená. Celé je to vyrobené veľmi p..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Sada náradia a skrutkovačov 110 + 5 UNIVERZÁLNA SADA NÁRADIA Sada nástrojov užitočných v každej domácnosti, dielni alebo servise, ktorá skvalitní a urýchli prácu. Vhodné na opravu telefónov, tabletov, notebookov a počítačov, fotoaparátov a iných elektronických zariadení. Odporúča sa ako pre pro..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Univerzálna sada Sada náradia pre opravu hodiniek TIC-01 SÚPRAVA VRECKA Sada nástrojov na opravu hodiniek určená pre profesionálnych hodinárov, ale aj amatérske zlaté ručičky. Všetko je uzavreté vo vreckovom puzdre s madlom pre jednoduchú prepravu alebo skladovanie, aby bol na pracovisku vždy poria..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€
Sada skrutiek 500 ks Sada obsahuje 10 najpoužívanejších typov skrutiek zoradených podľa 50 kusov. Pohodlné, kompaktné púzdro s priehradkami zabraňuje zamieňaniu skrutiek. Všetky komory púzdra sú popísané, čo uľahčuje nájdenie správnej skrutky. Vlastnosti a špecifikácia produktu: sada 500 skr..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Súprava náradia na opravu elektroniky 115 ks V našej vysokokvalitnej 115-dielnej súprave náradia nájdete všetky nástroje potrebné na opravu kvalitných elektronických zariadení, ako sú smartfóny a herné konzoly. Sada skrutkovačov na opravu elektroniky obsahuje až 98 nadstavcov a ďalšie nástroj..
14,60€
Cena bez DPH:12,17€