Hlavné menu
Produkty v košíku

Shiatsu masážne podložky

Masážna podložka Quattromed 3 s Jade vyhrievaním a magnetmi - Shiatsu, InfraMagnet Masážna podložka Quattromed 3 s Jade vyhrievaním a magnetmi - Shiatsu, InfraMagnet
-23 %
Masážna podložka Quattromed 3 s Jade vyhrievaním a magnetmi - Shiatsu, InfraMagnet Každý človek má rád masáž. Čo však spraviť aby ste neboli závislí od inej osoby? Odpoveď znie: Quattromed III ! tento luxusný SHIATSU matrac je v oblasti funkcií a kvalitnej masáže jednotka na trhu s masážnymi prístro..
209,90€ 272,90€
Cena bez DPH:174,92€
Masážna podložka shiatsu, rolovanie, vibrácie, infra ohrievaním Masážna podložka shiatsu, rolovanie, vibrácie, infra ohrievaním
-34 %
MASÁŽNA PODLOŽKA A-001 Máte problémy s bolesťami chrbta? Uľavte svojmu chrbtu, či už ste v práci, pozeráte sa na televíziu, alebo práve idete v aute. Sedavý spôsob života zanecháva na našej chrbtici a chrbtových svaloch svoju stopu. Mnoho z nás sa cíti napäto, meravo a bolí ho chrbát.Nezanedbáva..
94,00€ 141,70€
Cena bez DPH:78,33€
Masážna teplená podložka infra Masážna teplená podložka infra
-23 %
Masážna tepelná podložka SHIATSU - INFRA Pomerne malá, no zato veľmi šikovná. Taká je masážna podložka Shiatsu. Táto podložka má 4páry masažnych hlavíc a extra výhrevnú funkciu infra. Chcete si užívať služby maséra pri sledovaní televízie, pri práci s počítačom, či jednoducho pri domácom relaxe? ..
79,00€ 102,70€
Cena bez DPH:65,83€