Hlavné menu
Produkty v košíku

Shiatsu masážne podložky

Uvoľnite sa a uľavte od bolestí kĺbov a chrbta s kvalitnými Shiatsu masážnymi podložkami. Masážna podložka nájde využitie doma pri masážach rôznych častí tela, svalov a kĺbov alebo tiež v aute pri dlhšom cestovaní. Intuitívny dotyk týchto masážnych prístrojov Vám zabezpečí nádherný masážny zážitok. Spojenie tradičnej čínskej medicíny a najmodernejších technológií rieši problémy tejto doby s pohybovým aparátom, zlepšujú obehový a imunitný systém, odstraňujú z tela škodlivé látky, stimulujú bunkové funkcie a pod.
Masážna podložka SHIATSU s infra vyhrievaním 1001 Masážna podložka SHIATSU s infra vyhrievaním 1001
Doprava zdarma -23 %
Masážna rolovacia sedačka Shiatsu s infra vyhrievaním - čierna Masáž je už po stáročia overenou technikou úľavy od bolestí chrbtových svalov a lámania v krížoch po náročnej celodennej práci. Masážna sedačka Shiatsu využíva princíp masáže pri odstraňovaní bolestí chrbta, ktoré trápia väčšinu ľudí...
109,00€ 141,70€
Cena bez DPH:90,83€
Masážna teplená podložka infra Masážna teplená podložka infra
-23 %
Masážna tepelná podložka SHIATSU - INFRA Pomerne malá, no zato veľmi šikovná. Taká je masážna podložka Shiatsu. Táto podložka má 4páry masažnych hlavíc a extra výhrevnú funkciu infra. Chcete si užívať služby maséra pri sledovaní televízie, pri práci s počítačom, či jednoducho pri domácom relaxe? ..
79,00€ 102,70€
Cena bez DPH:65,83€