Hlavné menu
Produkty v košíku

Sieťové prvky

AVM FRITZ! Box 6690 Cable, rozbalený FRITZ!Box 6690 pre káblové pripojenie zaisťuje maximálnu rýchlosť Wi-Fi s Wi-Fi 6 až 4800 Mbit/s. Vďaka tomu je FRITZ!Box 6690 Cable srdcom vašej domácej siete pre neobmedzenú zábavu cez Wi-Fi a všetky vaše internetové a multimediálne potreby. Ďalšou zaujímavo..
133,40€
Cena bez DPH:111,17€
Bezdrôtová inteligentná panoramatická kamera v žiarovke 1080P Vďaka WiFi kamere v podobe žiarovky zabezpečíte svoj domov ako nikdy predtým. Vďaka najnovšej technológii sa do malej žiarovky so závitom E27 (kompatibilná s väčšinou lámp) podarilo osadiť optiku zaznamenávajúcu obraz v 2 Mpx kvalite. ..
27,60€
Cena bez DPH:23,00€
Bezdrôtová kamera s nočným videním FV-R/F3602 Kameru možno použiť na monitorovanie domácnosti a zvýšenie bezpečnosti v prípade vlámania alebo inej mimoriadnej udalosti. Kamera môže byť umiestnená vo vnútri alebo mimo domu a môže zaznamenávať pohyb, zvuk a video vo dne aj v noci. Môže byť tiež nak..
21,00€
Cena bez DPH:17,50€
FRITZ! Box 7510 Wi-Fi router s modemom, rozbalené FRITZ! Box 7510 s Wi-Fi 6 je ideálnym modelom základnej úrovne pre rýchlu a stabilnú bezdrôtovú domácu sieť. Nový štandard WLAN je výrazne rýchlejší a efektívnejší: vďaka optimálnemu využitiu kanálov WLAN je možné do domácej siete stabilne integro..
47,00€
Cena bez DPH:39,17€
FRITZ! Repeater 600 Wi-Fi zosilňovač 600 MBit/s 2.4 GHz, rozbalené FRITZ! Repeater 600 rýchlo a ľahko zvyšuje dosah akejkoľvek WLAN. Ako ideálny produkt základnej úrovne do siete WiFi zaisťuje zosilňovač stabilné bezdrôtové pripojenie v celej domácej sieti. Vďaka mimoriadne kompaktnému dizajnu sa..
21,10€
Cena bez DPH:17,58€
HD kamera A9 s magnetom HD kamera A9 s magnetom
Top
HD mini wifi kamera A9 s magnetom Full HD mini digitálna kamera je malé zariadenie s mnohými možnosťami. Širokouhlý objektív, FHD kvalita obrazu či nočný záznam sú len niektoré z jej predností. Chráňte seba a svoj domov pred nepozvanými hosťami. Zachyťte všetko, na čom vám záleží – všetko s jedný..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Mini kamera FULL HD s WIFI pripojením Full HD mini digitálna kamera je malé zariadenie s mnohými možnosťami. Širokouhlý objektív, FHD kvalita obrazu či nočný záznam sú len niektoré z jeho predností. Chráňte seba a svoj domov pred nepozvanými hosťami. Zachyťte všetko, na čom vám záleží – všetko s ..
29,40€
Cena bez DPH:24,50€
Panoramatická kamera WiFi HD 720p Moderné multifunkčné monitorovanie s WiFi kamerou zabezpečíte svoj domov ako nikdy predtým. Zariadenie je ovládané z aplikácie, ktorú si môžete ľahko stiahnuť do telefónu. Od tejto chvíle, dokonca aj na dovolenke, môžete mať kontrolu nad tým, čo sa deje vo vašej..
36,50€
Cena bez DPH:30,42€
USB nabíjacia stanica so skrytou wifi kamerou Full HD mini digitálna kamera je malé zariadenie s mnohými možnosťami. FHD digitálnu kameru uzavretú vo forme USB nabíjačky s 5 vstupmi je možné namontovať takmer kdekoľvek bez vzbudzovania podozrení. Zachyťte všetko, na čom vám záleží – všetko s jedn..
47,80€
Cena bez DPH:39,83€
Vonkajšia kamera biela 2Mpx Camelleon S potešením vám predstavujeme kvalitnú vonkajšiu závesnú kameru. Produkt bol navrhnutý pre efektívne a pohodlné monitorovanie súkromných priestorov. Zariadenie sa ľahko inštaluje aj používa, poskytuje komfort rýchleho a bezproblémového ovládania vami vybraný..
53,90€
Cena bez DPH:44,92€
Vonkajšia kamera biela 3Mpx Camelleon Zárukou bezpečia je outdoorová kamera najnovšej generácie s rozlíšením 3 Mpx. Produkt bol navrhnutý pre efektívne a pohodlné monitorovanie súkromných priestorov. Zariadenie sa ľahko inštaluje aj používa, poskytuje komfort rýchleho a bezproblémového ovládania..
57,50€
Cena bez DPH:47,92€
Vonkajšia kamera biela 5Mpx Cameleon S potešením vám predstavujeme kvalitnú vonkajšiu závesnú kameru. Produkt bol navrhnutý pre efektívne a pohodlné monitorovanie súkromných priestorov. Zariadenie sa ľahko inštaluje aj používa, poskytuje komfort rýchleho a bezproblémového ovládania nami vybraných..
70,90€
Cena bez DPH:59,08€