Hlavné menu
Produkty v košíku

Šnúrky do topánok

Tento dôležitý prvok slúži na upevnenie topánok na nohe a zaisťuje pohodlné a bezpečné nosenie.Šnúrky do topánok sú nielen praktickým prvkom na upevnenie topánok, ale aj estetickým doplnkom, ktorý umožňuje personalizáciu a... Pokračovať
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, modré Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideálne p..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, oranžové Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideáln..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, čierne Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideálne ..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, červené Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideálne..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, bledo modré Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ide..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, šedé Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideálne pr..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, žlté Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideálne pr..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, ružové Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideálne ..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, biele Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideálne p..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, zelené Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideálne ..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Amusing Elastic Laces kvalitné ploché elastické šnúrky do topánok s magnetickým uzáverom dĺžka 100 cm, fialové Elastické šnúrky s magnetickým zapínaním pre rýchle zaviazanie obuvi. Spoľahlivo pomáhajú udržať obuv na nohách. Vďaka nim bude obúvanie a vyzúvanie obuvi rýchle a jednoduché. Sú ideálne..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Amusing Laces kvalitné silikónové šnúrky do topánok 20 ks farba červená Sú to silikónové šnúrky, ktoré nahrádzajú tradičné šnúrky. Praktické, odolné a ľahko použiteľné. V balení sú dve súpravy s desiatimi šnúrkami. Špecifikácie: typ: šnúrky do obuvi vlastnosti: silikónové určenie: dámska, pán..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€