Hlavné menu
Produkty v košíku

Šport

Chrániče kolien, lakťa a zápästia Chrániče kolien, lakťa a zápästia
-23 %
Chrániče kolien, lakťa a zápästia Sada chráničov na zápästie, kolená a lakte, vhodná pre začínajúcich cyklistov, inline korčuliarov, skateboardistov. Chrániče sú vyrobené z hustej peny, ktorá je vystužená polyesterovou tkaninou - poskytujú optimálnu ochranu pred otlakmi a odreninami. Sú odporúčan..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Izotermická fólia, deka - ochrana pred stratou telesnej teploty Izotermická fólia, deka - ochrana pred stratou telesnej teploty
-21 %
Izotermická fólia - ochrana pred stratou telesnej teploty Povinná súčasť súpravy prvej pomoci každého vozidla. Izotermická fólia pomôže zranenej osobe udržiavať správnu telesnú teplotu - bez ohľadu na okolnosti. Použitie fólie je veľmi jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať z obalu a oba..
1,10€ 1,40€
Cena bez DPH:0,92€
Multifunkčné digitálne stopky s kompasom - retro Multifunkčné digitálne stopky s kompasom - retro
-24 %
Multifunkčné digitálne stopky s kompasom Multifunkčné digitálne stopky so zabudovaným kompasom sú ideálne pre šport, jazdu na bicykli, beh, turistiku a podobne. Stopky sú odolné proti prachu a drobným nárazom. Majú vysokú presnosť merania - 1/100 sec. Ovládanie je veľmi jednoduché. Na stopkách je..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Multifunkčné kliešte 6v1 v puzdre Multifunkčné kliešte 6v1 v puzdre
-23 %
Multifunkčné kliešte 6v1 v puzdre Multifunkčné kliešte sú kompaktným pomocníkom pre všetky príležitosti. Pomôcka je tak skladná a ľahká, že ju môžete bez problémov nosiť pripnutú na kľúčoch. Vždy po ruke tak budete mať strihacie kliešte, ktoré možno jednoducho premeniť na vreckový nôž, otvárač n..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Multifunkčný outdoorový LED pás s diaľkovým ovládaním Multifunkčný outdoorový LED pás s diaľkovým ovládaním
-24 %
Multifunkčný výstražný outdoorový LED opasok s diaľkovým ovládaním a množstvom funkcií   Použitie: Možné použiť na akékoľvek športové aktivity (cyklistika, beh, korčule, jogging, prechádzku) kde je nutné byť dobre videný. Jeho viditeľnosť zaručuje 18ks vysokovýkonných farebných LED. Opasok si ..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Nastaviteľná futbalová odrážacia sieť 100 x 100 cm Nastaviteľná futbalová odrážacia sieť 100 x 100 cm
-23 %
Nastaviteľná futbalová odrážacia sieť 100 x 100 cm Táto futbalová odrážacia sieť je dokonalá tréningová pomôcka pre zdokonaľovanie zručností, ako sú prihrávky, streľba, chytanie v bráne alebo hlavičky.   Rozvíja koordináciu a presnosť. Skvelý spôsob, ako môžu rodičia tráviť voľný čas spolu so ..
44,90€ 58,40€
Cena bez DPH:37,42€
Neoprénová maska na lyžovanie alebo snowboard Neoprénová maska na lyžovanie alebo snowboard
-24 %
Neoprénová maska na lyžovanie alebo snowboard Termoaktívna maska ideálna na ochranu tváre pred chladom a vetrom pri lyžovaní, snowboarde, motorke, bicyklovaní, behu a iných outdoorových aktivitách! Ideálna pre chladné snežné dni, táto kukla spoľahlivo chráni tvár, krk aj uši športovcom aj odváž..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Protišmykové návleky na topánky - mačky vo vrecúšku Protišmykové návleky na topánky - mačky vo vrecúšku
-23 %
Protišmykové návleky/mačky na topánky Zimné cestičky vedia byť pekne nevyspytateľné - riziko pádu či nebodaj zlomeniny je naozaj veľké. Každý z nás sa môže nečakane ocitnúť na zemi - tak prečo tomu nezabrániť touto skvelou pomôckou?! Elastické návleky s hrotmi z karbidovej ocele vám nedovolia ..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Protišmykové návleky na topánky - mačky, veľkosť 36 - 41 Protišmykové návleky na topánky - mačky, veľkosť 36 - 41
-23 %
Protišmykové návleky - mačky na topánky, veľkosť 36 - 41 Protišmykové návleky na topánky (mačky), vybavené kovovými hrotmi! Sú ideálne na turistiku v lesoch a horách, ako aj na turistiku v náročných terénoch a poveternostných podmienkach. Účinne chránia proti pošmyknutiu a pádu vďaka použitiu 2..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Reflexná vesta - prievzdušná
-24 %
Športová reflexná vesta Bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Vesta výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť v podmienkach s nízkym osvetlením! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitejšie a nedostatok viditeľnosti nás vystavuje zbytočnému riziku!   V..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Reflexné traky - oranžové
-23 %
Reflexné traky - oranžové   Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitej..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Reflexné traky - zelené Reflexné traky - zelené
-23 %
Reflexné traky - zelené Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitejšie ..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€