Hlavné menu
Your Cart

Šport

Zobraziť podkategórie
Granát na prežitie 10v1 Granát na prežitie 10v1
-23 %
Granát na prežitie 10v1 Každý menší alebo väčší výlet predstavuje riziko. Granát na prežitie je pomôcka so životne dôležitým vybavením. Produkt je nenápadný, ale veľmi užitočný darček, ktorý vás môže zachrániť. Skvelý darček pre otca, svokra, manžela či deda. V mnohých krízových situáciách vám m..
4,10€ 5,30€
Cena bez DPH:3,42€
Hrejivé vložky do topánok proti chladu so 8-hodinovým účinkom Hrejivé vložky do topánok proti chladu so 8-hodinovým účinkom
Top -25 %
Samolepiace hrejivé ponožky - Foot Warmer Chránte Vaše nohy pred mrazom a poskytnite im okamžité teplo vďaka hrejivým ponožkám! Samolepiace podložky Foot Warmer Vám zaručia 6 hodín teplého pohodlia a to aj pri veľmi silnom mraze. Vlastnosti Foot Warmer: 100% prírodné - neobsahuje škodli..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Izotermická fólia, deka - ochrana pred stratou telesnej teploty Izotermická fólia, deka - ochrana pred stratou telesnej teploty
-21 %
Izotermická fólia - ochrana pred stratou telesnej teploty Povinná súčasť súpravy prvej pomoci každého vozidla. Izotermická fólia pomôže zranenej osobe udržiavať správnu telesnú teplotu - bez ohľadu na okolnosti. Použitie fólie je veľmi jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať z obalu a oba..
1,10€ 1,40€
Cena bez DPH:0,92€
Izotermická fólia, deka - ochrana pred stratou telesnej teploty a prehriatím Izotermická fólia, deka - ochrana pred stratou telesnej teploty a prehriatím
-25 %
Izotermická fólia - ochrana pred stratou telesnej teploty a prehriatím Povinná súčasť súpravy prvej pomoci každého vozidla. Izotermická fólia pomôže zranenej osobe udržiavať správnu telesnú teplotu - bez ohľadu na okolnosti. Fólia je obojstranná. Striebro na jednej strane a zlato na strane druhe..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Multifunkčná kreditná karta so skladacím nožíkom Multifunkčná kreditná karta so skladacím nožíkom
-24 %
Skladacia multifunkčná kreditná karta s nožíkom Otvoriť balík, rozstrihnúť nerozviazateľné uzlíky alebo nakrájať chlieb - už nebude nič ľahšie. Postačí, keď sa vybavíte multifunkčnou kartou s nožíkom, ktorá vám bude pri týchto problémoch k službám. Je skladná a ľahká, vyrobená z kvalitnej ušľachtile..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Multifunkčné digitálne stopky s kompasom - retro Multifunkčné digitálne stopky s kompasom - retro
-24 %
Multifunkčné digitálne stopky s kompasom Multifunkčné digitálne stopky so zabudovaným kompasom sú ideálne pre šport, jazdu na bicykli, beh, turistiku a podobne. Stopky sú odolné proti prachu a drobným nárazom. Majú vysokú presnosť merania - 1/100 sec. Ovládanie je veľmi jednoduché. Na stopkách je..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Multifunkčné kliešte 6v1 v puzdre Multifunkčné kliešte 6v1 v puzdre
-24 %
Multifunkčné kliešte 6v1 v puzdre Multifunkčné kliešte sú kompaktným pomocníkom pre všetky príležitosti. Pomôcka je tak skladná a ľahká, že ju môžete bez problémov nosiť pripnutú na kľúčoch. Vždy po ruke tak budete mať strihacie kliešte, ktoré možno jednoducho premeniť na vreckový nôž, otvárač n..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Multifunkčný outdoorový LED pás s diaľkovým ovládaním Multifunkčný outdoorový LED pás s diaľkovým ovládaním
-24 %
Multifunkčný výstražný outdoorový LED opasok s diaľkovým ovládaním a množstvom funkcií   Použitie: Možné použiť na akékoľvek športové aktivity (cyklistika, beh, korčule, jogging, prechádzku) kde je nutné byť dobre videný. Jeho viditeľnosť zaručuje 18ks vysokovýkonných farebných LED. Opasok si ..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Nastaviteľná futbalová odrážacia sieť 100 x 100 cm Nastaviteľná futbalová odrážacia sieť 100 x 100 cm
Novinka -23 %
Nastaviteľná futbalová odrážacia sieť 100 x 100 cm Táto futbalová odrážacia sieť je dokonalá tréningová pomôcka pre zdokonaľovanie zručností, ako sú prihrávky, streľba, chytanie v bráne alebo hlavičky.   Rozvíja koordináciu a presnosť. Skvelý spôsob, ako môžu rodičia tráviť voľný čas spolu so ..
44,90€ 58,40€
Cena bez DPH:37,42€
Neoprénová maska na lyžovanie alebo snowboard Neoprénová maska na lyžovanie alebo snowboard
-24 %
Neoprénová maska na lyžovanie alebo snowboard Termoaktívna maska ideálna na ochranu tváre pred chladom a vetrom pri lyžovaní, snowboarde, motorke, bicyklovaní, behu a iných outdoorových aktivitách! Ideálna pre chladné snežné dni, táto kukla spoľahlivo chráni tvár, krk aj uši športovcom aj odváž..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Praktický kompaktný monokulár (ďalekohľad) Praktický kompaktný monokulár (ďalekohľad)
-23 %
Praktický kompaktný monokulár (ďalekohľad) Tento kompaktný ďalekohľad je ideálny pre outdoorových nadšencov, ktorí chcú byť bližšie k prírode alebo pre tých, ktorí radi obdivujú mestskú krajinu. Model je vodotesný a má veľké zorné pole 66m / 8000m a priemer objektívu 42mm. Monokulár je tak malý ..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Protišmykové návleky na topánky - mačky Protišmykové návleky na topánky - mačky
-23 %
Protišmykové návleky/mačky na topánky - ANTISLIP PROTECTOR Zimné cestičky vedia byť pekne nevyspytateľné - riziko pádu či nebodaj zlomeniny je naozaj veľké. Každý z nás sa môže nečakane ocitnúť na zemi - tak prečo tomu nezabrániť touto skvelou pomôckou?!   Elastické návleky s hrotmi z karbidovej ..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Zobrazé 1 do 12 z 25 (3 strán)