Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o fúzy

Starostlivosť o fúzy nie je len o zastrihávačoch fúzov alebo holiacich strojčekoch. So správnou kozmetikou určenou na starostlivosť o fúzy minimalizujete podráždenie kože, vaša pleť je čistejšia a fúzy sú viditeľne zdravšie a poddanejšie. Vosk na fúzy využijete k ich tvarovaniu, olej, spreje a balzamy fúzy vyživujú. Záleží tiež od preferovaného spôsobu nanášania
Balzam na bradu, fúzy 60 ml Balzam na bradu, fúzy 60 ml
-23 %
Groomarang – balzam na bradu, fúzy 60 ml   Balzam znižuje rozštiepené konce a pomáha oddeliť jednotlivé chĺpky tak, aby sa navzájom neprekrývali a nekrútili, čo vám umožní vytvoriť akýkoľvek tvar a štýl brady. Balzam na bradu vyživuje fúzy po celý deň, posilňuje bunky a stimuluje rast brady. Dodáva..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Dezinfekčný sprej na bradu, vlasy a dermarollery Groomarang 'Rock n Roll' - 100 ml Dezinfekčný sprej na bradu, vlasy a dermarollery Groomarang 'Rock n Roll' - 100 ml
-23 %
Dezinfekčný sprej na bradu, štetce, dermarollery Groomarang 'Rock n Roll' - 100 ml Tento profesionálny kozmetický čistiaci prostriedok na dermálne valčeky a make-up sa stará a predlžuje životnosť dermarollerov a prírodných a syntetických štetcov. Vďaka novému ľahko nanášateľnému aplikátoru v s..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Energy gél na holenie Energy gél na holenie
-24 %
Groomarang - Energy gél na holenie Sortiment určený pre mužov, rešpektujúc ich vlastnosti a požiadavky. Zameriava sa na starostlivosť a udržanie zdravia na najvyššej úrovni, využíva vysoko výživné a upokojujúce účinné látky. Gél na holenie, ktorý vytvára mäkkú, hustú penu: zvlhčuje a zjemňuje pok..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Groomarang – darčeková kazeta (hrebeň + plášť + olej + vosk + balzam + šampón na bradu) Groomarang – darčeková kazeta (hrebeň + plášť + olej + vosk + balzam + šampón na bradu)
-23 %
Groomarang - prémiová kolekcia (hrebeň + závesný plášť + olej + vosk + šampón na bradu + balzam) Prémiová kolekcia kde vám nič nebude chýbať k dosiahnutiu dokonalej brady. V súprave sa nachádza aj šampón na bradu, ktorý príjemne vonia a dôkladne prečistí vašu bradu. Upravte si strih vašej brady..
37,90€ 49,30€
Cena bez DPH:31,58€
Groomarang – darčeková kazeta (hrebeň + závesný plášť + olej + šampón na bradu) Groomarang – darčeková kazeta (hrebeň + závesný plášť + olej + šampón na bradu)
-23 %
Groomarang - profesionálna kolekcia (hrebeň + závesný plášť + olej + šampón na bradu) Profesionálna kolekcia, s ktorou bude vaša brada dôkladne upravená a čistá. V súprave sa nachádza aj šampón na bradu, ktorý príjemne vonia a dôkladne prečistí vašu bradu. Upravte si strih vašej brady s kvalitný..
32,90€ 42,80€
Cena bez DPH:27,42€
Groomarang – darčeková kazeta (hrebeň na úpravu brady + plášť na holenie + olej na bradu) Groomarang – darčeková kazeta (hrebeň na úpravu brady + plášť na holenie + olej na bradu)
-23 %
Goomarang – zlatá kolekcia (hrebeň na úpravu brady + plášť na holenie + olej na bradu) Zlatá kolekcia vďaka ktorej si dokážete dokonale upraviť vizáž vašej brady. Upravte si strih vašej brady s kvalitným Groomarang hrebeňom a následne ošetrite vašu bradu vyživujúcim olejom. Počas tohoto procesu..
20,90€ 27,20€
Cena bez DPH:17,42€
Hrebeň pre úpravu brady Hrebeň pre úpravu brady
-20 %
Hrebeň na dokonalú úpravu brady Nikdy vám nevyjde presná línia pri holení fúzov? Tento praktický hrebeň na fúzy si obľúbite! Vďaka nemu budete mať vždy perfektný a upravený vzhľad. Hrebeň priložte na tvár, tam kde chcete fúzy oholiť. Tá časť, kde sú priamo zuby hrebeňa slúži na prečesávanie alebo..
0,80€ 1,00€
Cena bez DPH:0,67€
Kefa na fúzy luxury z prírodných štetín, tmavé drevo Kefa na fúzy luxury z prírodných štetín, tmavé drevo
-23 %
Kefa na fúzy luxury z prírodných štetín, tmavé drevo PRÍRODNÁ KEFKA NA VLASY KEFKA NA BRD EXKLUZÍVNA STAROSTLIVOSŤ PRE KAŽDÚ Materiál: Drevo + prírodné kančie štetiny Tvrdosť: vysoká Rozmery: cca 10 x 6 cm RASTOVÝ TENDER Kefa z prírodných kančích štetín je dokonalým riešením starostlivo..
6,00€ 7,80€
Cena bez DPH:5,00€
Manikúra, pedikúra - 16 dielna sada pre mužov Manikúra, pedikúra - 16 dielna sada pre mužov
-23 %
Manikúra, pedikúra - 16 dielna sada pre mužov Doplnky na nechty boli vyrobené z najodolnejších plastových volfrámových ocelí. Má najlepšie vlastnosti všetkých druhov ocele. Vyznačuje sa vysokou výdržou, je odolný voči oderu a tupý. Sada obsahuje 16 prvkov, elegantný a odolný dizajn každého z nástr..
9,00€ 11,70€
Cena bez DPH:7,50€
Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhľad 15 dielna sada pre mužov Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhľad 15 dielna sada pre mužov
-23 %
Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhľad 15 dielna sada Doplnky na nechty boli vyrobené z najodolnejších plastových volfrámových ocelí. Má najlepšie vlastnosti všetkých druhov ocele. Vyznačuje sa vysokou výdržou, je odolný voči oderu a tupý. Sada obsahuje 15 prvkov, elegantný a odolný dizajn kaž..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Pánska pláštenka na holenie s prísavkami - biela Pánska pláštenka na holenie s prísavkami - biela
-23 %
Pánska pláštenka na holenie s prísavkami - biela   Zachytávač chĺpov pre mužov, poteší hlavne ženy. Páni sú často pri svojom holení veľmi neopatrní a svoje fúzy a vlasy nechávajú padať ledabolo po umývadle, zemi či vani. Hoci ženy často mužom vysvetľujú, že je nutné po sebe upratovať a nenechávať ..
3,00€ 3,90€
Cena bez DPH:2,50€
Power of Man Power of Man
-23 %
Groomarang Power of Man "Gummy" Strong Wet Look - gél na bradu a vlasy 150 ml Kolekcia Groomarang Power Of Man ponúka širokú škálu produktov určených pre mužov, rešpektujúc ich vlastnosti a požiadavky. Zamerané na starostlivosť a udržanie zdravia na najvyššej úrovni, s použitím vysoko výživných a..
3,00€ 3,90€
Cena bez DPH:2,50€