Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o očné okolie

Kozmetické prípravky pre starostlivosť o očné okolie riešia problémy ako sú tmavé kruhy pod očami, povädnutá pleť a vrásky. Ošetrenie citlivej pleti okolo očí dodá pokožke pružnosť. Zabráňte tvorbe modrín a kruhov pod očami s rozjasňujúcim krémom pod oči od popredného výrobcu SYIS. Taktiež Vám odporúčame očný krém s kyselinou hyaluronovou a retinolom, ktorý poskytuje maximálnu starostlivosť pre očné okolie – hydratuje pleť, posilňuje tkanivo, zvyšuje elasticitu, vyhladzuje vrásky a odstraňuje zápalové procesy v okolí očí.
Hyaluron Fluid očný Lifting Hyaluron Fluid očný Lifting
-23 %
Hyaluron Fluid očný Lifting 15 ml Hyaluron FLUID EYE lifting je kombinácia zmesi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho), Thaiského zázvoru, výťažkou zo semien konope (mastné aminokyseliny), slnečnicového oleja, hesperedínu (bioflavonoid) a ďalších látok na čo najúčinejšíe odstránenie vrás..
30,20€ 39,30€
Cena bez DPH:25,17€
Kozie mlieko, očný krém, 50ml
-23 %
Kozie mlieko, očný krém, 50ml Očný krém na očné okolie a citlivé partie tváre s komplexom zložiek z kozieho mlieka. Jemný prírodný krém na upokojenie, osvieženie a hydratáciu namáhanej pokožky v okolí očí. Účinný komplex zložiek z kozieho mlieka napomáha redukovať tvorbu mimických vrások, zmierňu..
5,40€ 7,00€
Cena bez DPH:4,50€
Syis - rozjasňujúci krém pod oči
-23 %
SYIS Rozjasňujúci krém pod oči Krém obsahuje extrakt zo šišaka bajkalského, ktorý zabráňuje tvorbe modrín a kruhov pod očami. Krém obsahuje kolagén a elastín, čo má regeneračné účinky. Vitamín B3 stimuluje produkciu ceramidov a napravuje lipidovú bariéru pokožky. Aktívne látky: Scutellaria Bai..
9,50€ 12,40€
Cena bez DPH:7,92€
Wellmaxx Skineffect Lifting Eye Gel - očný gél pre citlivú pleť
-23 %
Wellmaxx Skineffect Lifting Eye Gel - očný gél pre citlivú pleť Skvelý a jemný očný gél určený na najcitlivejšiu pokožku na tvári pomáha regenerovať poškodenú pleť práve okolo očí. Pokožka okolo očí sa stáva pevnejšou, žiarivejšou, hladšou a elastickejšou.   Tento očný gél nielenže ochraňuje pokož..
29,60€ 38,50€
Cena bez DPH:24,67€
Zlatá kolagénová maska pod oči Zlatá kolagénová maska pod oči
Top -22 %
Zlatá kolagénová maska pod oči. Ideálna hydratačná a omladzujúca maska na pleť. Omlaďte svoju pleť ZLATOU KOLAGENOVOU MASKOU pod oči. Zlaté čiastočky zakomponované v kolagénovej maske tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata fantasticky omladzujú. Nano častice zlata sú 2000 násobne menši..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€
Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - celé očné okolie Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - celé očné okolie
-22 %
AIA Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - celé očné okolie Jedinečná zlatá pleťová maska obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú 2000 – násobne menšie než póry a dokážu veľmi ľahko preniknúť do hlbšej vrstvy pokožky a intenzívne aktivovať bunkovú činnosť. Molekuly zlata navyše v kombinácii..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€
Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - očné vačky Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - očné vačky
-23 %
AIA Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - očné vačky Jedinečná zlatá pleťová maska obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú 2000 – násobne menšie než póry a dokážu veľmi ľahko preniknúť do hlbšej vrstvy pokožky a intenzívne aktivovať bunkovú činnosť. Molekuly zlata navyše v kombinácii s kol..
1,70€ 2,20€
Cena bez DPH:1,42€