Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o očné okolie

Kozmetické prípravky pre starostlivosť o očné okolie riešia problémy ako sú tmavé kruhy pod očami, povädnutá pleť a vrásky. Ošetrenie citlivej pleti okolo očí dodá pokožke pružnosť. Zabráňte tvorbe modrín a kruhov pod očami s rozjasňujúcim krémom pod oči od popredného výrobcu SYIS. Taktiež Vám odporúčame očný krém s kyselinou hyaluronovou a retinolom, ktorý poskytuje maximálnu starostlivosť pre očné okolie – hydratuje pleť, posilňuje tkanivo, zvyšuje elasticitu, vyhladzuje vrásky a odstraňuje zápalové procesy v okolí očí.
Hyaluron Fluid očný Lifting Hyaluron Fluid očný Lifting
-23 %
Hyaluron Fluid očný Lifting 15 ml Hyaluron FLUID EYE lifting je kombinácia zmesi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho), Thaiského zázvoru, výťažkou zo semien konope (mastné aminokyseliny), slnečnicového oleja, hesperedínu (bioflavonoid) a ďalších látok na čo najúčinejšíe odstránenie vrás..
23,00€ 29,90€
Cena bez DPH:19,17€
Kozie mlieko, očný krém, 50ml
-23 %
Kozie mlieko, očný krém, 50ml Očný krém na očné okolie a citlivé partie tváre s komplexom zložiek z kozieho mlieka. Jemný prírodný krém na upokojenie, osvieženie a hydratáciu namáhanej pokožky v okolí očí. Účinný komplex zložiek z kozieho mlieka napomáha redukovať tvorbu mimických vrások, zmierňu..
5,40€ 7,00€
Cena bez DPH:4,50€
Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - očné vačky Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - očné vačky
-23 %
AIA Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - očné vačky Jedinečná zlatá pleťová maska obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú 2000 – násobne menšie než póry a dokážu veľmi ľahko preniknúť do hlbšej vrstvy pokožky a intenzívne aktivovať bunkovú činnosť. Molekuly zlata navyše v kombinácii s kol..
1,70€ 2,20€
Cena bez DPH:1,42€