Hlavné menu
Produkty v košíku

Syis - rozjasňujúci krém pod oči

Syis - rozjasňujúci krém pod oči

Syis - rozjasňujúci krém pod oči
-23 %
Syis - rozjasňujúci krém pod oči
9,50€
12,40€
Cena bez DPH: 7,92€
  • Kód: 1704/25414
  • Výrobca: SYIS
  • Variant produktu: 15 ml
  • Dostupnosť:
  • Tento tovar je momentálne vypredaný.

SYIS Rozjasňujúci krém pod oči

Krém obsahuje extrakt zo šišaka bajkalského, ktorý zabráňuje tvorbe modrín a kruhov pod očami. Krém obsahuje kolagén a elastín, čo má regeneračné účinky. Vitamín B3 stimuluje produkciu ceramidov a napravuje lipidovú bariéru pokožky.

Aktívne látky:

Scutellaria Baicalensis Root Extract

Výťažok z koreňa Šišaka bajkalského vykazuje protizápalové, antitrombotické, anti-mikrobiálne a anti-rakoviné účinky. Chráni pleť pred škodlivými UV lúčmi, spomaľuje starnutie buniek a obnovuje aktivitu fibroblastov. Použitie krému vedie k výraznému zvýšeniu elasticity kože a je pevnosti. Obsahuje antioxidanty, ako je napríklad Oroxylin A a Baikaleina.

Soluble Collagen

Kolagén je zodpovedný za udržiavanie zodpovedajúcej miery hydratácie pokožky, zlepšuje jej pružnosť a pevnosť. Udržiava rovnomernosť hydrofilných a lipofilných substancií. Týmto spôsobom sa znižuje TEWL (strata transepidermálnej vody). Jeho rozbité molekuly prenikajú hlboko do pokožky, kde sa stávajú základnými stavebnými kameňmi prírodného kolagénu. Kolagén znižuje príznaky starnutia kože, pokožka sa stáva elastickou a vyhladenou.

Hydrolyzed Elastin

Elastín dodáva pleti pružnosť a elastickosť. Regeneruje a obnovuje kožnú vitalitu.

Saccharide Isomerate Pentavitin, 100% prírodná látka rastlinného pôvodu, certifikovana ECOCERT a NaTrue. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu, ktoré je podobné komplexným sacharidom prítomním v koži a neobvyklou väzbou na keratín redukuje suchú a podráždenú kožu, účinne hydratuje a zmäkčuje pokožku. To tvorí prirodzenú ochrannú bariéru a vlhkosť je schopný udržať až 72 hodín.

Citric acid

Kyselina citrónová má keratolytické účinky ako peeling, takže odstraňuje škvrny a zosvetľuje pokožku.

Sodium Hyaluronate

Kyselina hyalurónová je prirodzená zložka vyskytujúca sa v tele. Zvyšuje pružnosť tkanív (kože, vlákien kolagénu a elastínu). Stimuluje regeneráciu epitelu a dermis. Zníženie množstva kyseliny hyalurónovej je jednou z príčin vzniku suchej pokožky a vzniku vrások. Jej unikátnou vlastnosťou je vysoká schopnosť viazať a udržať vodu.

Biokompleks Regu® -Age obsahuje:

Glycine Soja (Soybean)

Protein Hydrolyzát sójového proteínu, zodpovedný za retenciu vody v epidermis. Dobrý zvlhčovač,vyhladzuje kožu.

Hydrolyzed Rice Protein

Ryžový proteín je komplex vybraných aminokyselín, vrátane hydroxyprolínu, ktorý je hlavnou zložkou zložku kolagénu v koži. Proteíny vyhladzujú, vyživujú a zlepšujú pružnosť pokožky.

Superoxide Dismutase

Superoxid Dismutase je silný antioxidant prírodného pôvodu, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie tela. Má protizápalové a antioxidačné a ochranné účinky. Látka unikátna a veľmi vzácna.

Ostatné účinné látky:

Panthenol

Panthenol, provitamín B5. Vitamín B sa nachádza v každej živej bunke pokožky a vlasov. Má protizápalové a antibakteriálne, urýchľuje regeneráciu pokožky. Pokožka je hladká a hebká. Jedná sa o látku s hojacími, hydratačnými a upokojujúcimi účinkami. Preniká do kože, znižuje straty vody cez epidermis a účinne zvlhčuje pokožku, takže pokožka sa stáva mäkká a pružná.

Objem: 20 ml

Napíšte vlastnú recenziu

Zlé Dobré