Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o umelý chrup

Dokonalý úsmev - falošné dočasné umelé zuby Dokonalý úsmev - falošné dočasné umelé zuby
-24 %
Dokonalý úsmev - falošné dočasné umelé zuby Rýchlo vymeňte chýbajúci zub za pár minút! Ak Vám chýba zub v dôsledku extrakcie alebo nešťastnej nehody, ste si iste vedomí, ako drahé sú zubárske implantáty ponúkané stomatologickými ordináciami. Ceny dosahujú tisícok korún za jeden implantát. Bohužia..
5,50€ 7,20€
Cena bez DPH:4,58€
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť
Top -23 %
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Čaká vás dôležité stretnutie a potrebujete rýchlo vylepšiť vaše zuby ? Náš produkt vám s krásnym bielym úsmevom okamžite pomôže. Na rozdiel od bežných zubných protéz je tento pohodlný a flexibilný. Vezmite prosím na vedomie, že tieto výrobky nie ..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - spodná časť Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - spodná časť
Top -23 %
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - spodná časť Čaká vás dôležité stretnutie a potrebujete rýchlo vylepšiť vaše zuby ? Náš produkt vám s krásnym bielym úsmevom okamžite pomôže. Na rozdiel od bežných zubných protéz je tento pohodlný a flexibilný. Vezmite prosím na vedomie, že tieto výrobky nie..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza v krabičke - horná časť Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza v krabičke - horná časť
Top -23 %
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Čaká vás dôležité stretnutie a potrebujete rýchlo vylepšiť vaše zuby ? Náš produkt vám s krásnym bielym úsmevom okamžite pomôže. Na rozdiel od bežných zubných protéz je tento pohodlný a flexibilný. Vezmite prosím na vedomie, že tieto výrobky nie ..
3,40€ 4,40€
Cena bez DPH:2,83€