Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o vlasy

Zobraziť podkategórie
Ionizačná 3D kefa na vlasy so žehličkou HQT-906 Ionizačná 3D kefa na vlasy so žehličkou HQT-906
-23 %
Keramická kefa so žehličkou na vlasy Túžite po dokonalo rovných vlasoch? Nechcete si ale vlasy obyčajnou obyčajnou žehličkou na vlasy, ktorá vlasy síce vyrovná, ale ich aj poškodí? Revolúciu v starostlivosti o vlasy prináša antistatická keramická kefa! Kefa je kombináciou keramickej žehličky ..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Ionizačná 3D kefa na vlasy so žehličkou HQT-906B Ionizačná 3D kefa na vlasy so žehličkou HQT-906B
-23 %
Keramická 3D kefa na vlasy so žehličkou Túžite po dokonalo rovných vlasoch? Nechcete si ale vlasy obyčajnou obyčajnou žehličkou na vlasy, ktorá vlasy síce vyrovná, ale ich aj poškodí? Revolúciu v starostlivosti o vlasy prináša antistatická keramická kefa! Kefa je kombináciou keramickej žehlič..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Kadernícka sada hrebeňov - 10ks Kadernícka sada hrebeňov - 10ks
-24 %
Kadernícka sada hrebeňov - 10ks Kadernícka sada hrebeňov potrebných pre každodennú prácu vďaka kompaktnému puzdru ich môžete vziať kamkoľvek. Sú ideálne pre začiatočníkov ale aj profesionálov. Umožňujú jednoduchú prácu s vlasmi aj počas fénovania. Sada obsahuje 10 kaderníckych hrebeňov potrebnýc..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Kadernícke kefy - sada 4 ks na úpravu vlasov
-23 %
Kadernícka sada hrebeňov - 4 ks Sada 4 ks profesionálnych kaderníckych kief na úpravu vlasov. Kefy sú tvorené antistatickými a ionizujúcimi nylonovými štetinami, ktoré vlasom zaručujú úplnú bezpečnosť a poskytujú im hydratáciu, krásny lesk a pružnosť. Kefy na vlasy sú ideálne na vlasy, ktoré sú ..
30,90€ 40,20€
Cena bez DPH:25,75€
Laserový hrebeň SAS na rast vlasov - biely Laserový hrebeň SAS na rast vlasov - biely
-23 %
Laserový hrebeň na rast vlasov - biely Celosvetovo uznávaná terapia na revitalizáciu rednúcich vlasov a oslabených vlasových korienkov. Ak si robíte starosti o vaše vlasy, ktoré slabnú, rednú, či začínajú vo zvýšenej miere vypadávať, potrebujete laserový hrebeň. Efektívne zastaví vypadávanie a pomôž..
179,00€ 232,70€
Cena bez DPH:149,17€
Laserový masážny hrebeň s infra trapiou pre podporu rastu vlasov Laserový masážny hrebeň s infra trapiou pre podporu rastu vlasov
-23 %
Laserový vibračný masážny hrebeň s infra trapiou pre podporu rastu vlasov Laserový hrebeň s infra terapiou pre podporu rastu vlasov predstavuje zmenšenú verziu laserových prístrojov ako v salónoch, ktoré však stoja stovky až tisíce eur. Hrebeň využíva lasery a infračervené LED svetlá, ktoré pomá..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Masážna vibračná kefa na vlasy Masážna vibračná kefa na vlasy
-63 %
Masážna vibračná kefa na vlasy Príjemná a účinná vibračná masáž spojená s dokonalým prečesávaním vlasov. Masážna kefa perfektne uvoľní pokožku hlavy. Vibrácie stimulujú a masírujú pokožku celej vlasovej časti, pomáhajú zlepšiť krvný obeh, prospievajú rastu vlasov a k zlepšeniu ich kvality. Kefa m..
1,90€ 5,10€
Cena bez DPH:1,58€
Multifunkčná kefa pre úpravu vlasov a fúzov Multifunkčná kefa pre úpravu vlasov a fúzov
-23 %
Multifunkčná kefa pre úpravu vlasov a fúzov Kefa na fúzy a vlasy je multifunkčný nástroj pre úpravu a narovnávanie vlasov na hlave i brade. Pomáha pri starostlivosti a vytváranie dobrého účesu. Má systém rýchleho ohrevu, takže môžete začať pracovať po iba 15 sekundách. Je bezpečné ho používať..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Náhradná hlavica, elektróda na kozmetický ozonizér - hrebeň Náhradná hlavica, elektróda na kozmetický ozonizér - hrebeň
-23 %
Univerzálna náhradná hlavica / elektróda - na ozonizér na pleť Hrebeň Náhradná elektróda do vačšiny domácich typov ozonizérov na pleť.    Balenie obsahuje: 1 x sklenená hlavica na ozonizér - hrebeň  ..
6,80€ 8,80€
Cena bez DPH:5,67€
Sada hrebeňov so širokými zubami 5 ks Sada hrebeňov so širokými zubami 5 ks
-23 %
Sada hrebeňov so širokými zubami 5 ks   Sada profesionálnych hrebeňov na vlasy pozostávajúcich z 5 jedinečných hrebeňov na rozčesávanie a úpravu vlasov. Všetky hrebene boli vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily, z materiálov najvyššej kvality.   Hrebene na vlasy v tejto sade profesionálnych h..
9,70€ 12,60€
Cena bez DPH:8,08€